Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 6. 2018 08:38

za mě ne /GBIT ani plnou vratku/
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlkoslav 20. 6. 2018 08:42

drkarel píše:Vypovědět smlouvu má právo i bez důvodů, jde jen o časový aspekt.


No, ale bezdůvodně to asi dělat nebude.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod HNF-01 20. 6. 2018 09:27

ROlda78 píše:těm co to blokli, vytáhli jste z vratek vždy plnou max. částku (500/700 Kč)?

Já skoro vždy. Ale minulý období ne.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 6. 2018 09:39

vlkoslav: To bylo míněno jako reakce na osobne. Samozřejmě máš pravdu, vždy k tomu je nějaký důvod, ono to ustanovení (a tak jsem to taky myslel) se týká nutnosti udat důvod. I když v RB si dovedu představit i nějakou "technickou závadu".
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Jerry7650 20. 6. 2018 09:44

Tak před chvílí platba 3000 Kč, podkladovka Airbank, platba zamítnuta pro nedostatek financí. Tzn. stejně jako Mall.
A platba o 2 minuty později 280Kč a platba proběhla OK.
GBiT na Mall mi funguje...
Jo a u těch 3000 Kč se mě terminal ptal, zda chci platit v CZK nebo librach... Dal jsem Cancel, což znamenalo CZK.
Jerry7650
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jidis 20. 6. 2018 10:56

No jestli to nebylo Cancel jako storno platby?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 20. 6. 2018 10:57

ne Cancel nebo červené tlačítko na terminálu je opravdu obvykle platba v CZK, proto je to tak matoucí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 20. 6. 2018 10:59

No jeste tu nikdo dalsi nemel problem s kartou Air Bank, proto se mi to nezda.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 6. 2018 11:28

To, co popisuje Jerry, je úplně normální (u některých obchodníků - Penny, Tesco …) - v prvním kroku nabídka DCC a červené Cancel pro její nepřijetí, v dalším kroku zadání PIN a zelené potvrzení.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 1jorgos 20. 6. 2018 12:40

retron píše:těm co to blokli, používali jste nějak hojně GBiT?


Curve-Mall pouzivam od 7/2017. GBiT jsem nikdy nepouzil mesicni utrata 20-25k (pouze normalni nakupy, zadna CK nebo dobirka)
1jorgos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jidis 20. 6. 2018 12:41

Tak ja zkusim dnes svoji Mallku, bude vyber z bankomatu.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 20. 6. 2018 13:43

tak výběr s podkladovou RB Deluxe neprosel “Transaction declined” jak ATM CSOB tak ČS
jakym zpusobem to reklamujete, neprosla platba v kombinaci s Curve?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 20. 6. 2018 14:04

Vyber z bankomatu CS s RB Mall neprosel, zkousel jsem to dvakrat a pokazde tato zprava:
Obrázek
Musel ksem pouzit kartu Cetelem a GBiT pak na RB Mall normalne prosel. Poslu jim reklamaci emailem.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 6. 2018 14:28

reakce Curve je, že s tím v současné době moc nezmůžou..

Thanks for your reply and for providing that information to us - sorry to hear the position Raiffeisenbank CZ have taken in this case. We're currently working on improving the way we communicate transaction information to banks and hope to have this project improve this type of cases and relationships with other banks. This improvement should be happening in the following months. Sorry for the inconvenience - in the meantime there's not much we can do to prevent Raiffeisen bank from blocking our transactions. Please do let me know if you have any questions about this or if there's anything else we can help with.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 20. 6. 2018 14:33

Musime zahrnout RB reklamacemi.
jidis
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků