Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod bodyczech 19. 10. 2018 17:57

Mimonik píše:Mam pricteny bonusy na Mall i po tom, co se zacal predavat MCC.
Ale asi ne uplne ze vseho.

Tak to mě teď docela mrzí, že jsem ji v návalu *****ání smazal... teď ta mrcha nejde znovu autorizovat.
Curve card promo code: XSSLR
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 19. 10. 2018 18:02

To znamena, ze ked RB blokuje preautorizacie, clovek si asi nepozicia na tu kartu napr. auto ?
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 20. 10. 2018 01:10

Přes curve nejspíš ne.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 10. 2018 08:48

Myslim, ze nedovolia pozicovni preautorizovat KK. Curve nie je KK...
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 20. 10. 2018 08:50

Pre-autorizace ale nemá co dělat s typem karty, jde to na debetce I prepaid kartě.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 10. 2018 08:55

Tu niekto spomenul, ze RB blokuje preautorizacie. Z toho by som dovodil, ze si clovek nepozicia auto s ich KK...
Z mojej skusenosti chce pozicovna KK a pri poziciavani si zablokuje nejaku ciastku, a to by mohla byt ta preautorizacia... Mozno to potom riesia inak, ak to karta neumoznuje... v kazdom pripade cela RB sucks
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 20. 10. 2018 11:20

RB preautorizace neblokuje, naopak je je to jedna z nejakceptovanějších karet v zahraničí vůbec, aktuálně ovšem s Curve nespolupracuje a transakce zamítá, resp. nelze kartu autorizovat do Curve, původně autorizované by naopak uz opět fungovat měly, díky změně autorizaci transakci Curve. Celá věc je v řešení. Curve s navazanou RB jsem si půjčoval auto v US a bez problémú, dokonce se to neblokovalo na RB, ale pouze v Curve, což je další fíčura Curve, která funguje nad 150 GBP.
Curve oficiální ambasador imaginecurve.com
Curve promo kód: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 20. 10. 2018 13:41

Ked to vravis... equou sa dalo v us platit bezkontaktne. Kolega mal RB a nemohol nou zaplatit ani za boha... musel som to zaplatit ja CSOB kartou
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 20. 10. 2018 14:22

bezkontakt v US moc nefrčí a je tam zatím dost v plenkách
když už nešlo nic tak RB KK ano, např. automatická parking brána
Curve oficiální ambasador imaginecurve.com
Curve promo kód: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 20. 10. 2018 14:45

alfas123 píše:Ked to vravis... equou sa dalo v us platit bezkontaktne

Přítelkyně má Equa a v USA (NY) půl roku dozadu z 50% nebyla schopna zaplatit.
Trapné situace v obchodech si zažila, platí něco za US$ 20 a prodavačka jí říká, že "karta nejde autorizovat", jako "nemáte ani 20 dolarů?".
S Curve / Revolut / ČSOB / Erste v pohodě.
A Equa je nahovno i s Curve, požaduje povolit MO/TO platby, aby šla přidat, nestačí internetové.
Pro Česko je to dobrá základní banka, ale nesmí se cestovat.. :)
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 20. 10. 2018 15:47

Já ji před pár lety používal k vyšším výběrům v bankomatech v Asii a bylo to v pohodě. V každém případě to chce víc karet.
V každé zemi jsou trochu jiné zvyklosti, jiné nastavení plateb. Někde mi nešlo zaplatit Fio, někde Cetelem. Co fungovalo vždy a všude, byly Cítí a HSBC, kde je jim ale chudinkam konec.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 20. 10. 2018 17:16

Mně teda RB Mall v Curve nefunguje. A to ji tam mám přidanou z doby, kdy to fungovalo.
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 20. 10. 2018 17:19

A máš ji business či personal, prepaid či debit? A nefunguje přímo nebo GBiT?
Mně Prepaid business (na Mallce) zafungovala, ale byla to opravdu platba on-line. Je možné, že to funguje dle typu (kodu) platby.
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 20. 10. 2018 17:23

Mám tu původní business a nefunguje ani napřímo, ani GBiT. Zkoušel jsem to v kamenném obchodě. Online platím Mallkou napřímo, spousta shopů nebere nonCZ karty, tak to neřeším...
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod tlamik5 20. 10. 2018 17:36

Radek.Hulan píše:
alfas123 píše:Ked to vravis... equou sa dalo v us platit bezkontaktne

Přítelkyně má Equa a v USA (NY) půl roku dozadu z 50% nebyla schopna zaplatit.
Trapné situace v obchodech si zažila, platí něco za US$ 20 a prodavačka jí říká, že "karta nejde autorizovat", jako "nemáte ani 20 dolarů?".
S Curve / Revolut / ČSOB / Erste v pohodě.
A Equa je nahovno i s Curve, požaduje povolit MO/TO platby, aby šla přidat, nestačí internetové.
Pro Česko je to dobrá základní banka, ale nesmí se cestovat.. :)

FIO je ještě horší, ta dokonce NEUMOŽŇUJE mít MO/TO na nule a NET platby nenulové, resp. výše NET limitu musí být stejná jako u MOTO, a mám pocit, že jsem taky musel povolit MOTO, aby tam ta karta z FIO šla přidat, ale nepamatuju si to moc přesně. U Equa to tak bylo.
tlamik5
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor