Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod pobert 6. 12. 2018 08:46

Kam ten kód zadáváte? Mám obnovenou Mall kartu a v Curve je s vykřičníkem, že je potřeba verifikovat. Když dám verify card, objeví se informace, že strhnou malou částku a obratem ji refunduji. A pak, že karta nelze verifikovat. Nikde nemůžu najít zadání kódu...
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 6. 12. 2018 09:01

Nevím jak Mall obnovují, má stejné číslo jako ta původní? Případně, nemáš blokované internetové platby?
Curve card promo code: XSSLR
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 6. 12. 2018 09:57

Stalo se mi u GBiT, že se přenášená částka zdvojnásobila. Chroustalo to strašně dlouho a pak to uvedlo dvakrát tolik, což se i strhlo. Přihodilo se to už někomu?
Tomason87
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 6. 12. 2018 11:59

pobert: u stare Curve nejde pridat, manzelka uz aktivovala novou (me zatim lezi v supliku) a te Mall pridat takto sla.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod RedTop 6. 12. 2018 20:48

RedTop píše:Pokoušel jsem se několikrát během posledního měsíce přidat RB Mall, ale vždy bez úspěchu. Z podpory mi napsali, že banka vrací Do Not Honour a mám se obrátit na oddělení rizik a podvodů své banky.

Doplním ještě vyjádření banky:
Raiffeisenbank v tuto chvíly Curve Card nepodporuje.Transakční detaily dle názoru banky nesplňují pravidla a standardy karetních společností pro zpracování transakcí. Situaci řešíme se společností MasterCard a dle našich informací pracuje vydavatel Curve Card na úpravě nastavení, po které bude možné transakce správně zpracovat a schválit.
RedTop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 12. 2018 10:18

Pokud má být poplatek za výběr, naúčtuje ho Curve hned k částce, kterou strhne z podkladu? Rád bych už zjistil, jestli DEBIT jsou bez toho limitu 200 liber měsíčně. Včera jsem vybral 5800 z kreditky, dnes zkusím 500 z DEBIT.
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 7. 12. 2018 10:50

No hlavně dej vědět, jestli ti to u kreditky (a přesně u jaký) vzalo jako výběr z bankomatu s poplatkem za výběr a naskočilo hned úročení vybrané částky.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod drpatrik2 7. 12. 2018 10:57

To nikdy tak nezvzalo. Vždycky eplatba. RB i Mbank
Technicky to beztak ani není možné bez Pin
drpatrik2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bubocz 9. 12. 2018 08:27

RedTop píše:
RedTop píše:Pokoušel jsem se několikrát během posledního měsíce přidat RB Mall, ale vždy bez úspěchu. Z podpory mi napsali, že banka vrací Do Not Honour a mám se obrátit na oddělení rizik a podvodů své banky.

Doplním ještě vyjádření banky:
Raiffeisenbank v tuto chvíly Curve Card nepodporuje.Transakční detaily dle názoru banky nesplňují pravidla a standardy karetních společností pro zpracování transakcí. Situaci řešíme se společností MasterCard a dle našich informací pracuje vydavatel Curve Card na úpravě nastavení, po které bude možné transakce správně zpracovat a schválit.

Doplním praktické zkušenosti - momentálně mi s Curve Card fungují Mall i Life karta dobře s vyjímkami Česká pošta a v on-line Slevomat. Ten Slevomat jsem zkoušel několikrát a dokonce GBIT se mi podařilo u jiných transakcí v pohodě ale u něj nic...
bubocz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Milos 9. 12. 2018 12:50

Mám Curve commercial debit (černý plast) a během posledních tří dnů jsem zkoušel několik různých plateb navázanou RB Mall kartou (pošta, bankomat, online platby) a žádná z nich neprošla. Jako důvod zamítnutí platby byl uváděn "Nedostatek financí", přestože na kartě byl dostatek financí a přímé platby Mall kartou normálně fungovaly.
Takže po nadšení, že po čtvrt roční blokaci už zase začala fungovat RB Mall karta s Curve (celý listopad jsem s ní normálně platil), to RB už zase začala blokovat :-|
Milos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mejnymejn 9. 12. 2018 14:40

Zdravím, jde vkládat na ATM hotovost přes CRV?
mejnymejn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 9. 12. 2018 16:52

Mám také commercial debit a s RB KK Deluxe mi chodí bez problémů, výběr jsem teda nezkoušel. Ale výběr s UCB KK je označen jako nákup finančních produktů, ale snad platí bezúročné období.

Hotovost přes ATM opravdu vkládat nelze, nevím jak by to technicky bylo proveditelné bez vlastní sítě bankomatů.
Curve oficiální ambasador imaginecurve.com
Curve promo kód: 7BGCX
retron
Diskutér

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor