Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 14. 3. 2019 20:58

na neděli 17.3. je naplánována údržba mezi 4. a 8. ranní, některé platby nemusí projít, mějte prosím záložní kartu. Díky za pochopení Curve
Curve oficiální ambasador imaginecurve.com
Curve promo kód: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 14. 3. 2019 21:37

Ano, přišlo to i jako notifikace do Curve aplikace, jsou důslední :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 14. 3. 2019 23:09

Určitě ne podle data expirace, nevypadá to ani, že podle čísla. Určitě ne podle celého (mám tam Visu i Mastercard, Visa začíná na 4 a je mezi dvěma kartama MC, které začínají na 5) a nevypadá to ani, že by to mohlo být řazeno podle koncového čtyřčíslí.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 15. 3. 2019 07:36

Tak uz zbyva asi asi jen cvv kod. :hm :D
MiASX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ROlda78 15. 3. 2019 08:57

podle data přidání karty?
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 15. 3. 2019 08:58

To uz psal ze ne.
MiASX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony321 15. 3. 2019 09:14

Po novej aktualizácií sa už dá zoraďovať karty tak, ako človek chce. Teda aspoň na Androide.
Tony321
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 1jorgos 15. 3. 2019 12:16

po nove aktualizaci, pro jistotu, vsechny karty z walletu zmizely
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 3. 2019 12:20

ROlda78 píše:podle data přidání karty?

Určitě ne.

Tak a dneska už nemám ani co řadit, všechny karty jsou pryč... stěžoval jsem si na řazení, ale aspoň jsem je tam měl, dneska už nemám... 8-S
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 15. 3. 2019 12:32

Také mi zmizely všechny karty...

Dá se aspoň aktivní kartou platit?
Kittyhawk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 3. 2019 12:42

Už je mám zpátky...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 15. 3. 2019 13:16

Zrovna jsem šel k bankomatu a bam, karty fuč. Tak jsem vytáhl debetku a zjistil, že jsem zapomněl PIN :D
maeth_u
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 15. 3. 2019 13:24

We are currently aware of a display issue in app affecting all customers. You can still make payments, but you won’t be able to switch cards. Our Engineering Team is working on this and will have it fixed as soon as possible. We apologise for any inconvenience caused.

edit: Between 10:42 and 11:41 GMT, we experienced a disruption to our service causing all customers to be unable to see their payment cards in their app wallet. This issue has now be resolved. We apologise for the inconvenience caused.
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 16. 3. 2019 12:40

Skusenost z USA kde sa plati za benzin pri stojane.
Curve black minimalist (neembos) nepresla, stara embos Curve beta ano :-)
Vo vseobecnosti oproti ceskym kartam lepsia akceptacia, napr.bezkontakt. (vyhoda, ze nenuti DCC)
Teraz sa tu rozmohlo objednavanie vsetkeho (napr.Mc) cez mobilne aplikacie, tam sa obcas stane, ze minimalist nechce pridat a embosku ano

Inak bankomaty chcu poplatky, tak ak ma niekto tip, ktore ATM poplatky neuctuju, prosim o radu. Napr. Wells Fargo chcel $5 (neponukal DCC), Bank of America $3 pripadne $0 s ich DCC do GBP
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 16. 3. 2019 13:46

problém na benzín stojanu je u všech evropských někdy dokonce i kanadských karet, protože vyžaduje zip code, někdy prý funguje 99999 někdy směrovačka co máte, mě tedy nikdy neprošlo nic u jakékoliv karty (2x RB KK DK, UCB, původní embos prepaid Curve).
bezkontakt je v USA kosmická technologie, viděl jsem to tam vloni asi 2x, ale možná se to s Apple pay zlepšuje
retron
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka