Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod e-osobne 3. 6. 2019 10:14

Cili nejdriv to fungovalo OK, pak jim to zacalo vadit, tak to blokli, potom byli po nekolika mesicich donuceni uznat svoji chybu, ja bych trval na exemplarnim potrestani, jinak si to priste dovoli znovu.
e-osobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 6. 2019 20:23

Karta přišla z Německa šestý pracovní den od objednání.
Po úspěšné změně PINu jsem chtěl provést první transakci, která však neproběhla. Jako podkladovou kartu jsem nastavil Hellobank kreditku a chtěl jsem vybrat 1200 Kč z bankomatu ČSOB. Transakce byla zamítnuta z důvodu nedostatku prostředků na účtu, což je nesmysl, protože z kreditního limitu 50000 Kč nemám nic vyčerpané. Takže asi Hellobank blokuje výběry z kreditek pomocí Curvy. V IB Hellobank není o této transakci samozřejmě nic. Z Curví apky zmizela po odhlášení a opětovném přihlášení. Poslal jsem dotaz do Hellobank, tak jsem zvědavý, co odpoví.
EDIT: Problem asi identifikovan. Na Hellokreditce jsem mel nastaveny limit pro platby na internetu na 1000 Kc. Zvedl jsem jej a zitra to zkusim znovu.

Zvyseni limitu pro transakce na internetu pomohlo, zkusebni vyber proveden.
Schwarzie
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 6. 6. 2019 11:08

Dnes a zítra je poslední šance zařadit se do slosování o iPhone XS Max při registraci do Curve
Pokud má někdo zájem může použít můj odkaz včetně bonusu na 5£:
poslední varování, při příštím uvedení aff kódu trvalý BAN
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 6. 2019 18:18

co je to za akci?
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 6. 6. 2019 20:57

akce pro nově registrované do Curve, pro zájemce kdyžtak SZ
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 6. 2019 16:33

jak je to vlastně s těmi 5£, Curve pokud se nepletu nemá vlastní účet, na kterém by byla evidována hotovost, nebo z něj šlo provádět převody, případně platit. Jak tedy budu moci využít ten evidovaný bonus? Dnes jsem teprve nainstaloval app, provedl úvodní registraci a připojil kartu AIR Bank, tak mě čeká ještě nějaká doba tápání.
Vidím tam černou kartu Curve REWARDS, u které v pohybech je +500C (Pending +5£). Tam se časem asi objeví další možnosti? Díky.
Rád poskytnu doporučující kód pro Richee, Creditas, ING, Revolut, Curve - viz profil
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 7. 6. 2019 17:07

Az provedes prvni platbu, tak potom budes moct pouzit i tech 5 GBP, jsou proste prednabite na te karte Curve Rewards a jen ji pred platbou zvolis v appce jako podkladovou. Ovsem hodnota nakupu pak nesmi presahnout tech 5 GBP logicky, ale na nakup nejake drobnosti na ebayi v cene do 5 GBP je to dobre.
e-osobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 6. 2019 19:11

Já jen doplním, že není třeba ani provádět první platbu. Stačí třeba v libovolném bankomatu změnit PIN, který Curve kartě přiřadila, na libovolný tebou zapamatovatelný. To je zdarma a Curve se tím aktivuje a bonus 5GBP (neboli 500 pounds, tedy 500 Curve rewards bodů) se tím zpřístupní k použití.
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dualtron 12. 6. 2019 10:48

Přátelé, nevíte jak to je s vratkou ? Vracel jsem v Decathlonu zboží, byla možnost prachy vrátit na kartu, tak jsem přiložil svou curwičku s podkladovou mBank Eshop. Platba se zobrazí hned, ale vratku furt nevidím? Transakce proběhla 10.6.19.
Dualtron
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 12. 6. 2019 11:21

vydrž, zaúčtování vratky trvá déle než platby
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 6. 2019 11:37

K čemu je to dobré? Lepší vrátit rovnou na jinou kartu, ne?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 6. 2019 16:39

Vratka je u Curve realizována vždy vůči kartě, kterou bylo u obchodníka zboží hrazeno, nezáleží na tom jaká je zvolena jako podkladová...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 6. 2019 07:53

Ano, proto se mí zdá nesmysl dělat vratku přes Curve kartu na kreditku. Nikdy to tak nedělám.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dualtron 13. 6. 2019 10:48

Jasne. Ale kdyz zrovna u sebe jinou nemas??
Dualtron
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 13. 6. 2019 10:48

Po mně kdysi v Hornachu chtěli pro vratku tu samou kartu. Když jsem tvrdil, že ji nemám, protože třeba expirovala, tak byla jedinou možností "vratka" na dárkovou kartu. Což jsem měl v plánu koupit tak jak tak, takže jsem na to kývnul.
wit.cz
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka