Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 27. 3. 2018 23:15

Ano, aktivitu to chce. Blbý je, že to z toho nejde nijak poznat.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 2. 4. 2018 04:38

Umí Curve funkci CashBack?
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlkoslav 7. 4. 2018 07:58

Po dvou měsících mi napsali, že jsem na vrcholu fronty. A že abych potvrdil svou pozici, musím si přidat kartu. Aniž mám tu jejich. Je to normální?
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod apryl 7. 4. 2018 08:11

Nevidim v tom problem.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 7. 4. 2018 11:31

Reklamoval jsem platbu, vyřeseno obratem, platbu mi vrátili z5.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 7. 4. 2018 11:50

V březnu založený Curve karty jsou v pending stavu, už jdou přidávat debetní karty. Po asi 3 urgencích mi u my karty změnili pending na on the way.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlkoslav 9. 4. 2018 21:35

vlkoslav píše:Po dvou měsících mi napsali, že jsem na vrcholu fronty. A že abych potvrdil svou pozici, musím si přidat kartu. Aniž mám tu jejich. Je to normální?


Chtějí zadat taky CVV kód. To je taky normální? To jim taky dáváte?
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod apryl 10. 4. 2018 06:44

Jo, bez toho to logicky fungovat nemuze.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlkoslav 10. 4. 2018 10:22

apryl píše:Jo, bez toho to logicky fungovat nemuze.


Nojo, ale s tím si může každý, kdo to má, ledacos zaplatit z mý karty. A tuším, že by to mohlo být i porušením povinností vlastníka karty vůči poskytovateli s možným následkem neuhrazení škody a možná i vypovězení karty.
Nevím, jak to funguje a jestli to může fungovat bez toho, ale moc se mi to nelíbí.
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod retron 10. 4. 2018 10:57

při jakékoliv on-line platbě CVC také musíš zadat, takže bez toho to fungovat opravdu nemůže. Curve je bypass platby u obchodníka Curve kartou internetovou platbou na navázanou kartu, pokud to doteď ještě někdo nepochopil.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 4. 2018 12:09

vlkoslav: stačí se jen podívat do VOP ke kartě, mnohdy to skutečně porušením je
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlkoslav 10. 4. 2018 12:48

No já se právě díval. Předat někomu identifikační údaje, s výjimkou autorizace konkrétní platební transakce, je tzv. hrubá nedbalost a poskytovatel se při ní zříká odpovědnosti za ztrátu z neautorizované transakce nad 50e (do 50e je spoluúčast).

No a pak je tu ještě ta okolnost, že bance poskytovatele se tohleto celý asi nemůže moc líbit, protože to nejspíš povede ke snížení jejího zisku z transakcí. Přitom podle identifikace plateb může zjistit o co jde, takže by mohla takovou kartu vypovědět.
Naposledy upravil vlkoslav dne 10. 4. 2018 12:54, celkově upraveno 1
vlkoslav
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 4. 2018 12:51

Na druhou stranu nejsou výjimkou ustanovení VOP, která přímo odporují ZoPS nebo nejsou objektivně splnitelná. V reálu je to pak anarchie jak na straně klienta, tak banky. Samozřejmě to tak není u všech.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apryl 10. 4. 2018 12:56

Zbytecne to resit, to je jako kdybys chtel platit kartou pres paypal o odmitl paypalu pri registraci karty dat cvc kod.
apryl
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod avathar 11. 4. 2018 07:28

Moneta bankomat na me dneska vybafl fee 190 czk za výběr bez měnové konverze.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků