Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 10. 2018 17:37

Byl jsem nahlédnout do spisu u FA ohledně Curve a RB. Na začátku srpna FA obeslal RB s žádostí o informace. Mezitím jsem jen já zaslal podklady obdržené od Curve týkající se zamítnutých transakcí. Další byla ve spise opět žádost pro RB o info se stejným obsahem jako ta předchozí, jen datum bylo z konce září a také v něm byla lhůta 15 dnů pro vyjádření. Na to RB odpověděla, že lhůtu považuje za krátkou a žádá o prodloužení, na což jí bylo vyhověno a dnes ta lhůta ještě běží. Ve spise nebyl sběrný arch, doručenky, nebylo z něj patrné, kdo je oprávněnou úřední osobou... Upřímně tohle jsem nečekal.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 18. 10. 2018 17:48

To by me zajimalo, jestli by se dalo pristoupit se stejnym problemem ke stavajicimu pripadu - tvemu, jakozto dalsi "poskozeny".
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 10. 2018 17:49

Uz to banky podchytili :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 18. 10. 2018 19:46

wit.cz píše:... Ve spise nebyl sběrný arch, doručenky, nebylo z něj patrné, kdo je oprávněnou úřední osobou... Upřímně tohle jsem nečekal.

A to chces zbytecne buzerovat urednika kvuli bezvyznamnym administrativnim formalitam, abys sis ho postval proti sobe nebo co?
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 10. 2018 20:15

postižená husa nejvíc kejhá, zvlášť ta nově registrovaná :)

Ale pokud to měl být vážně míněný dotaz, tak klidně odpovím. Jestli ti přijde jako bezvýznamná administrativní buzerace skutečnost, že nevíš, kdo má do spisu přístup, kdy tam ty dokumenty byly vloženy, kdy bylo doručeno, přičemž za 3 měsíce není ve spise ani vyjádření banky, tak proti gustu... Mně to tedy při uplatňování svých práv celkem vadí, jakým způsobem vede profesionální státní správa svůj vlastní spis.

Při nahlížení jsem to také nezmínil a nenechal zaprotokolovat, nebyla to pravděpodobně poslední návštěva.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 18. 10. 2018 20:47

Uplatňování jakých práv? Přiznám, že nejsem úplně v obraze, ale týká se to blokování plateb RB karet přes Curve?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomaslany 18. 10. 2018 21:02

Vyjadreni banky tam prece je, ze potrebuji vic casu na odpoved. Ja take delam obsah spisu az pred ukoncenim rizeni. No a co? Je to jen administrativni formalita, na vysledek rizeni to nema vliv.
tomaslany
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 18. 10. 2018 21:13

na sobotu 20.10. je plánován výpadek Curve mezi 22. a 23. hodinou
jinak neakceptaci RB karet řeší Curve jak s RB napřímo tak i přes MC
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 10. 2018 21:17

Clovek to vidi skor tak, ze sa RB neozvala, tak jej poslali urgenciu a na tuto reagovali tak, ze potrebuju viac casu. Zjavne je tam niekto namazany. normally sudny clovek by to bral ako ignoraciu a rozhodol by v prospech navrhovatela.

Ja som mal kedysi problem s jednou D firmou, riesil som to cez nejake europske centrum spotrebitelov. Oni ich vsak ignorovali. Potom zacal fungovat 'small claims court' podla nariadenia EU, tak som vyplnil formular, poslal na sud do D. Oni ignorovali aj to, takze bolo do mesiaca rozhodnute v moj prospech. A potom zrazu zacali komunikovat, lebo za kazdy den im bezali uroky... :-)

Drzim palce!
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod taylor729 18. 10. 2018 21:20

Respekt witovi za odvahu a neústupnost, drzim take palce.

Alfas: je mozne konkretizovat o jaky problem se jednalo?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 10. 2018 21:22

retron píše:na sobotu 20.10. je plánován výpadek Curve mezi 22. a 23. hodinou
jinak neakceptaci RB karet řeší Curve jak s RB napřímo tak i přes MC


MC a Visa sa na to vykaslu, s ich tichym suhlasom sa to deje.

-- 18. 10. 2018 22:23 --

taylor729 píše:Respekt witovi za odvahu a neústupnost, drzim take palce.

Alfas: je mozne konkretizovat o jaky problem se jednalo?


Nie verejne :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 10. 2018 07:46

Kolem.jdouci píše:Uplatňování jakých práv? Přiznám, že nejsem úplně v obraze, ale týká se to blokování plateb RB karet přes Curve?
pouze procesních v rámci řízení u FA

tomaslany píše:Vyjadreni banky tam prece je, ze potrebuji vic casu na odpoved. Ja take delam obsah spisu az pred ukoncenim rizeni. No a co? Je to jen administrativni formalita, na vysledek rizeni to nema vliv.
No jasně a správní řád je jen taková metodická příručka, ne? :D Jde pořád o zákon, podle něhož se to řízení vede a tady ho vede někdo v rozporu. V rámci soudního přezkumu se procesní pochybení shazují nejsnáz :) Btw. ze spisu nešlo poznat, proč je měsíc a půl prodlevy mezi zaslanými žádostmi o info. Asi tam ta první žádost z počátku sprna byla omylem nebo v předstihu :lol: Nebo třeba nebyla vypravena, kdo ví? Vždyť obsah toho spisu je v takové podobě nepřezkoumatelný. Navíc jsem byl několik týdnů předem objednán a předloží mi tohle. Co si potom má člověk myslet o odbornosti a profesionalitě?

taylor729 píše:Respekt witovi za odvahu a neústupnost, drzim take palce.

Díky. Na začátku to byla šance malá, teď jde ještě vidět, jak to vedou, takže přehodnocuji na mizivá 8-)

Trojtá citace, nemá na to vlazy copyright? :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 10. 2018 08:13

wit.cz píše:...V rámci soudního přezkumu se procesní pochybení shazují nejsnáz :)


Ano, protože pro soudce je to nejsnazší a nejsnáze uchopitelné/pochopitelné.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 10. 2018 09:26

Pravda pravda.. zase pokud někdo seká pokuty ve správku jak baťa cvičky, tak nějaký formální náležitosti řešit nemusí, protože tím maximálně tu pokutu nevybere.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 19. 10. 2018 12:49

Mam pricteny bonusy na Mall i po tom, co se zacal predavat MCC.
Ale asi ne uplne ze vseho.
Mimonik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků