Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod netlik 4. 10. 2017 17:07

Pred par minutami mi take neslo zaplatit. V aplikaci pri spusteni se zobrazila informace, ze maji jakesi potize a platby nejsou mozne.
netlik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 10. 2017 17:16

Tak to bude jistě tím... Odpoledne jsem platil ještě v Tescu a to ještě šlo, ale žádnou informaci mi aplikace nezobrazovala, až nyní, když jsem si ji opět otevřel. Mohli by zase pak poslat aspoň nějaké 3 libry na kafe, jinak takové beta řešení za moc pak fakt nestojí...
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 4. 10. 2017 17:18

Dnes cca v 17 hodin v Albertu taktéž platba neprošla, kontaktně ani bezkontaktně, takže evidentně problém někde u Curve.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 4. 10. 2017 17:26

taky jsem v 17.52 nezaplatil ve Sportisimu. na terminalu byl napis transakce zamitnuta, na uctence je "transaction declined" a po prichodu domu v mobilu v curva aplikaci je omluva "payment issues carry a backup card we are working hard to fix it and we will keep you updated we are sorry for the inconvenience"
tak uvidime kde soudruzi z NDR udelali chybu a bude-li nejaka satisfakce
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 4. 10. 2017 17:45

Problémem bude opět jejich payment processor, teda třetí strana, stejně jako minule - postižené jsou všechny fintech společnosti využívající stejnou infrastrukturu (Wirecard Card Solutions/Global Processing Services), tedy třeba i Monzo, Loot, či Revolut, který již problémy dnes taky připustil: https://twitter.com/RevolutApp/status/9 ... 2455395328
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 4. 10. 2017 18:35

tak uz je to asi OK.
"Resolved - Our payment partner is back up and running. We're really sorry about the inconvenience caused in the meantime."
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod !Qwuiddo! 5. 10. 2017 06:33

Take jsem vcera kolem 18:10 nezaplatil v obchodnim centru v parfumerii.

Ti, kteri zpravu o vypadku plateb v Curve aplikaci odkliknuli stejne jako ja, mohou sledovat aktualni i planovane vypadky zde: http://status.imaginecurve.com/
!Qwuiddo!
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 10. 2017 06:48

Jasně, ono je přece úplně normální lozit někam na stránku a dívat se před každou platbou, jestli se ti to náhodou povede... :tleskani
fremantle
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 5. 10. 2017 06:57

vždyť to lze ověřit přímo v aplikaci zda veškeré systémy fungují

Menu > Help & Support > Live system status

Mimochodem je tam i historie a detailně popsaný výpadek ze 4.10. vč. času výpadku a vyřešení
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 5. 10. 2017 08:19

Já ve verzi aplikace v1.7.3+196 na Androidu toto
Menu > Help & Support > Live system status
nemám. :-(
čulibrk
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 5. 10. 2017 18:57

tak v iOS verzi aplikace je to od začátku
ING Konto kód: 125479
Curve promo kód na 5 GBP: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 5. 10. 2017 18:57

Dnes dopoledne neprosla transakce tam, kde jiz prosla a podkladova karta nasledne prosla v poradku.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1jorgos 5. 10. 2017 19:22

dnes dopoledne byli opet nefunkcni

" Resolved - Our payment processing partner is back up and you can use your Curve card again. Please accept our apology for any inconvenience this may have caused you.
Oct 5, 07:27 UTC
Identified - One of our payment partners is having issues processing transactions - your Curve card will be declined. We recommend carrying a backup card until further notice. We're very sorry for the inconvenience and promise to keep you updated.
Oct 5, 07:12 UTC "
1jorgos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jan.za 8. 10. 2017 10:47

Rád bych kartu též vyzkoušel. Funguje ještě referral program? Pokud ano, prosím do SZ. Děkuji.
jan.za
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 8. 10. 2017 17:55

Kdyby nekomu nesla registrace, udelal jsem obrazkovy navod:
:arrow: http://www.s474n.com/navod-jak-ziskat-u ... rtu-curve/
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor