Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod S474N 9. 10. 2017 18:34

curvecardik: ja nikoho nepresvedcuji, nenarizuji a ani neprosim. Pokud si chce nekdo vyuzit navod a dat jiny kod, tak je to jeho vec, protoze nikoho nemuzu nutit. Necham to tedy na kazdem zvlast :wink:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lubik2 10. 10. 2017 12:11

Tak jsem zjistil jednu negativní věc. Pokud zaplatím přes Curve/Moneta kartu, tak se odměny BENE+ neaplikují, takže o ně člověk přijde. Je možné, že to bude platit i pro ostatní věrnostní programy (priceless special,...)
lubik2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cactuz 10. 10. 2017 12:16

Tak to je snad jasne, vzdyt neplatis primo obchodu, ale zprostredkovateli.
cactuz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 10. 2017 13:31

tak tak, nelze očekávat, že když platím E.Onkou v Kase (online), že dostanu 7% vratku, přes Curve to bude max 3 %
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 10. 10. 2017 14:29

Je to jen pro odměny u KK za platby na internetu, ale jen paběrkování, prakticky o ničem. :-(

Mě blokli na týden s výstrahou, že mi zruší účet, když ještě cokoli vyberu z bankomatu potom, když jsem provedl 3 maximální limitní výběry z bankomatů v jednom měsíci a Osobněho blokli za vyšší platbu na poště.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 10. 10. 2017 22:03

Zakladal jsem podle navodu Retrona: viewtopic.php?f=316&t=1264999&st=0&sk=t&sd=a&start=60
Promo kod jsem pouzil Retronuv, nejvice tady do vlakna prispel, tak si to zaslouzi.

Co ocenuji: z KK Mall to udelalo kartu, ktera vraci na i za nakupy v kamennych obchodech. Zlepsi mi akceptaci firemni Amexky v Cechach (u nas ji neberou skoro nikde) a to, ze sebou nemusim tahat milion karet, jen Curve a jednu zalozni.
Naposledy upravil dlouhy.dejw dne 11. 10. 2017 10:47, celkově upraveno 1
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 10. 10. 2017 22:45

Troufnu si říct, že AmEx do Curve zcela určitě nelze přidat... ;-)
https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... dd-my-Amex
https://support.imaginecurve.com/hc/en-gb/articles/115003215849-Which-cards-can-I-add-to-Curve- píše:We don't support American Express, Maestro, Diners Club, JCB or UnionPay.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 11. 10. 2017 04:54

dlouhy.dejw píše:Zakladal jsem podle navodu Retrona: viewtopic.php?f=316&t=1264999&st=0&sk=t&sd=a&start=60
Promo kod jsem pouzil Retronuv, nejvice tady do vlakna prispel, tak si to zaslouzi.

dík ;-]
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 11. 10. 2017 05:07

Ahoj. Kdyz na Curve napojim Mall KK (zakladni mena CZK) a zaplatim Curvou ve Spanelsku, tak bude kurz EUR kurzem mastercard + 1 % priplatek a - 2% vratka? Vyjde to lip jak kdyz zaplatim na primo EON KK? Nebo se pletu? Diky za info
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2017 05:51

Asi záleží na tom, jak máš nastavenou vratku na EON. V případě 2% vratky by asi lépe vycházela EON. Jinak to chápu zhruba stejně, jen je otázka, zda to bude kurz mastercard nebo nějaký kurz na trhu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod pivinecek 11. 10. 2017 05:59

Eon se da vyuzit lip na vratky. Ta je skoda cerpat za obycejne platby.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 11. 10. 2017 06:08

Zaplať curve kartou spojenou s KK EON a v aplikaci si nastav jako měnu EUR u KK EON.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 11. 10. 2017 06:49

Minulý týden jsem v EUR něco platil z podkladové karty nastavené na Kč (až poté jsem si platbu přeúčtoval na eurový účet) a ten kurz opravdu nebyl nic moc - 6.10. to vycházelo přes 26,10, leč se tehdy euro obchodovalo i za 25,80) - s uvážením 2% vratky to vyjde poměrně dobře - lépe než čistý kurz MC, samozřejmě pokud je Cetelem s vratkou, pak vyjde o chlup zase lépe ten...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 10. 2017 21:02

Známý jede do Číny. Má KK Cetelem, debetku Equa a Curve kartu. Snad jsem mu poradil dobře, že na výběry z bankomatu bude nejlepší vybrat Curve kartou navázanou na debetku Equa, přičemž si jako zdrojovou měnu nastaví u debetky Equa CNY. Pak si v aplikaci curve karty nastavi u KK Cetelem taky zdrojovou měnu CNY a funkcí "back in time" si daný výběr z bankomatu přenese na KK Cetelem. Bude pak vůbec platit 9 Kč u Equa za výběr z bankomatu v cizině? Já myslím, že ne.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 16. 10. 2017 21:06

Tak jistě, že u equa nebude platit 9 kč za výběr, když bude platit curvou, pod kterou je každá transakce e-transakcí. Když si ale jako podkladovou kartu zvolí Equa a nastaví tam čínskou měnu, tak curva strhne částku v čínské měně a equa si to pak přeúčtuje do czk kdovíjakým kurzem. Osobně bych tam nechal CZK s jistotou kurzu asociace (made by curva) + 1% poplateček curvě. Nebo bych dal do curvy rovnou cetelemku v juanech.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků