Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 21. 8. 2017 12:38

ano, omlouvám se, přehlédl jsem a dost to mění celkové vyznění

jinak já bych ten FUP byl schopen přetáhnout, měl jsem 500 liber za den na výběr z bankomatu a dnes jsem přes možnost upgrade your limits přímo v aplikaci požádal o navýšení a mám nyní dokonce 750 liber za den limit na výběry
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 21. 8. 2017 12:51

bonusy za výběr na RB Deluxe korektně vyúčtovány
zobrazují se vam limity karty v ios aplikaci? me jen problikne logo a nic
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jichaj 21. 8. 2017 13:32

Takze ty limity co zobrazuje aplikace, napr. Purchase 5000/den, ATM 500/den jsou aktualni realny limity ktere muzu vyuzit klidne jen na jednu transakci nebo jen teoreticky?
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 21. 8. 2017 13:51

teoreticky to jsou opravdu limity, prakticky se ti může stát, jak už tu někdo popisoval, že sice platíš méně než limit, ale platba je zamítnutá, protože to neprojde přes jejich risk engine
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mimonik 21. 8. 2017 15:03

tomasvlasak píše:ano, omlouvám se, přehlédl jsem a dost to mění celkové vyznění

jinak já bych ten FUP byl schopen přetáhnout, měl jsem 500 liber za den na výběr z bankomatu a dnes jsem přes možnost upgrade your limits přímo v aplikaci požádal o navýšení a mám nyní dokonce 750 liber za den limit na výběry

Mas pravdu! S tim poslednim udpatem muzes primo z appky pozadat o Upgrade limitu - driv tam byl po kliknuti redirect na jejich webovky.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod for.ce 21. 8. 2017 15:14

To se bavite o aplikaci pro Android nebo IOS? V Android aplikaci takovou moznost nevidim.
for.ce
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 21. 8. 2017 18:31

Android, v hamburger menu, volba Curve Card Limits, ale je to až od verze 1.7.0+186 a tam pak see details.
Koukám, že je to i na obrazovce, kde můžeš zamknout kartu.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod for.ce 21. 8. 2017 18:49

Tuhle verzi aplikace mam, je tam volba "Curve Card Limits", ale ta tam byla vzdy a otevre mi to jen informace o limitech (bile pozadi, cerny text).
for.ce
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mimonik 21. 8. 2017 19:04

Jo, to tam bylo, ale me se to ted otvira primo v aplikaci a je to tam graficky - jako ten obrazek vpravo http://blog.imaginecurve.com/content/images/2017/07/better.png
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod for.ce 21. 8. 2017 20:07

Asi jen nekomu, ja to tam nemam, nemyslim si, ze by to bylo napr. tim, ze mam Android 7. Asi to aplikace automaticky vyhodnoti a nabizi podle historie transakci.
for.ce
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod netlik 21. 8. 2017 20:11

U mne se to nezobrazuje ihned, ale po kliknuti na "See details" se zobrazi souhrnne grafy a dole zadost o Upgrade jiz zobrazena je.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod for.ce 21. 8. 2017 20:16

"See details" tam take nemam.
for.ce
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod netlik 21. 8. 2017 20:20

Zaujalo mne na tom screenu, ze denni limit je 5000 liber. Stejna hodnota se zobrazuje i mne, pritom navyseni limitu mi zamitli pro nedostatecnou historii. Tech 5000/den je i v rozporu s tabulkou limitu uvedenou na webu, podle ktere je max denni limit pouze 3500 liber, default limit ma byt jeste nizsi (2000 liber).
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 21. 8. 2017 21:07

To mají udělané nějak zajímavě - tu aktualizaci, ve které byla představena možnost změny limitů jsem zaregistroval, ono to bylo už asi tak měsíc zpět jak se tak dívám: http://blog.imaginecurve.com/introducin ... d-android/, ale u sebe vidím v hamburgerovém menu pořád stejnou nabídku jako i před aktualizací, leč dle položky O aplikaci vidím verzi 1.7.0+186... Nevím, zřejmě používám nějaký divný fork Androidu, u které není nějaká knihovna, nebo už fakt nevím.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Mimonik 21. 8. 2017 21:14

No, to je Apple na tom screenu.
Ja tam mam jen 3 polozky.

Curve Card Limits
Earn Curve Rewards
About

Videl jsem i Apple verzi ty appky a je trosku hezci.
Mimonik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků