Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jan.za 28. 9. 2018 13:03

res judicata píše:Takze se to pomalu vraci do starych koleji, problem je jen, ze karty RB nejdou do Curve pridat. Me to dnes odmitlo pridat novou RB Life, respektive pridat jde, ale nejde verifikovat.

Stejný problém, Mall nejde verifikovat na Prepaid Beta kartě. Pomůže aktivace nové?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bodyczech 28. 9. 2018 15:09

Ani Mallka nejde verifikovat na nové CRV debit commercial.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jan.za 28. 9. 2018 18:59

Poradíte, jestli se vyplatí vyměnit Prepaid Beta kartu za tu novou? Nebo počkat až nás donutí?
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 28. 9. 2018 20:45

Platba s podkladovou Mall na Curve Comercial (stara, embosovana, beta) mi prave prosla. GBIT nefunguje na Mall vsak nefunguje.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 1. 10. 2018 08:59

Tak jak to vypadá, stále platby na internetu?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 1. 10. 2018 12:11

Jak to poznam v IB RB? Tam to rozliseni videt neni, ne?
Jinak s podkladovou mall dnes 2x OK platba (Billa, Colloseum), 1x Decline (trafika) - celkem kratce po sobe, tak nevim.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jujec 1. 10. 2018 12:51

Je super, že jde GiT na RB Mall, ale otázkou je, jestli za to RB dá prémie, nebo ne. Mohl by to někdo potvrdit, že je vše tak, jak dřív?
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 1. 10. 2018 13:31

A komu jde GBiT na KK MALL? Podle mě nikomu, jde jen zaplatit Curve kartou s nastavenou podkladovou KK MALL , ale curve už řádně předává MCC kod, tak je to jen o ušetření nošení KK MALL ve svý peněžence.... takže na nic.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mimonik 1. 10. 2018 14:29

Máš to předávání potvrzený?
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 1. 10. 2018 18:28

Jede vám to ještě s Twisto (výběry)? Mě už to nechce dát.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod jazby 2. 10. 2018 07:17

Je v plánu u curve karty přidat nastavení zabezpečení jako má revolut? Tedy zapnout/vypnout výběry z bankomatu, bezkontaktní platby, magnetický proužek, gps tracking atp? Trochu bych to u takovéhle karty čekal ... Navíc v app pro android uplně chybí záložka nastavení, kde se dá nastavit účet a zabezepčení aplikace heslem či ostikem jako je u ios .. to je záměr?
jazby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eR99 2. 10. 2018 08:26

Tomason87 píše:Jede vám to ještě s Twisto (výběry)? Mě už to nechce dát.


Tenhle měsíc jsem ještě nevybíral. Další game over?
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 2. 10. 2018 08:41

Jo, vypadá to, že došlo na to, co slibovali. Akceptace bude třeba všude (a možná i včetně výhod podkl. karet), ale výhoda (kdy se všechny platby tvářili jako platba na internetu) je pryč!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 2. 10. 2018 14:31

Platba s podkladovou RB Mall v obchodě právě prošla bez problémů (nedělám si iluze, že naskočí bonus jak tomu bylo dříve).
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 10. 2018 20:45

Hm, já to zatím zkoušet nebudu, mám puvodní Curvu beta comercial. U FA to zatím pořád bez výsledku leží, asi zajdu kouknout do spisu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků