Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 6. 2018 14:51

Já měním kvůli Revolutu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 6. 2018 15:02

bodyczech píše:
ono se ani tak nemění z business na personal, jako z prepaid na debit (nad důvody není asi třeba příliš hloubat)
to první se s tím druhým už příp. sveze
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 6. 2018 15:20

bodyczech píše:Nějak mi uniká důvod proč někteří (fremantle?, taylor729, Radek.Hulan...) žádáte o změnu z business Curve na personal. Chápu Lafayette16, že má se starou kartou potíže napojit Revolut, ale jinak nemůžu najít důvod? Kromě morálního aspektu, že business karta bude zřejmě tahat z obchodníků vyšší poplatky? Mám původní kartu asi 10 měsíců a nezaznamenal jsem žádné potíže s akceptací či limity...



Jasně, já to dělám jen kvůli tomu Revolutu, jinak bych to nedělal (a vlastně bych na to asi ani jinak nepřišel). Já jsem měl i tu business kartu debetní.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 7. 6. 2018 19:07

Tak dneska jsem se pokoušel zaplatit 6270Kč pomocí Curve napíchnuté na KK Mall a výsledek Transaction declined.
Přitom asi 3 hodiny před tím jsem zaplatil 505Kč, tj. s PIN a ok a několikrát i bezkontaktně....
Jsou tam ještě nějaké jiné limity? Jediné co jsem našel je nějakých 2000 liber.

EDIT: Taky tedy je trochu neštastné, že se ta zpráva o zamítnutí zobrazila jen ve zprávě která se zobrazí na zamykací obrazovce. Ve výpisu přímo v aplikaci vidět není. Možná by tam aspoň bylo vidět důvod.
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jidis 7. 6. 2018 19:34

A kde jsi chtel platit?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 7. 6. 2018 19:39

Tak teď se mi taky stala divná věc

zkoušel jsem testovací platbu dobít revolut účet v eurech, revolut zahlásil chybu z nedostatku peněz a nic nepřipsal, ale v curve je transakce provedená a na podkladové kartě blokovaná částka
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 7. 6. 2018 20:18

Platba za servis auta u autorizovaného dealera. Pípnul jsem, chtělo to PIN. Ten jsem na 99% zadal dobře a pak to napsalo zamítnuto.
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod dalich 7. 6. 2018 21:42

Jen tak mezi námi, české banky této kartě říkají "*****ítková karta", právě kvůli chargebackům, které furt dělá. Jim to dělá binec v systémech a také zvyšuje náklady. Nedivil bych se, kdyby "platby", tedy inkasa z této karty začaly bojkotovat. A hádejte se pak, že...
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jidis 8. 6. 2018 05:33

Myslis funkci Back In Time?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 8. 6. 2018 05:59

Co je to curve za bláboly, jaký chargebacky? Snad refundace, když už... Těch může mít klient dost i tak (to si stačí párkrát přerezervovat třeba hotel či jízdenku), to by si snad v spíše v bankách měli uvědomit, že je 21. století.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 8. 6. 2018 07:56

Bankám neustále něco vadí, místo toho aby si pořádně ošetřily podmínky anebo přišly s něčím inovativním. Bankéř se mi taky zmínil, že neustálé refundace na kreditce nejsou úplně OK, ale jinak o Curve věděl víceméně od začátku a na argumentaci s kurzy říkal, že to řeší takový zlomek lidí, že to pro ně není zajímavé.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 8. 6. 2018 07:58

Chargeback nebo refundace, oboji je to same ne? Vraceni platby. Pokud nekdo zneuziva casto funkci Go Back In Time, tak by to problem mohl byt. Ja tu funkci za celou dobu vyuzil asi jen petkrat. K cemu to pouzivate? Jde pres to u nekterych kreditek zdvojit bonusy? Jsem myslel, ze dnes uz vsechny banky po refunfaci platby bonus zrusi?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 8. 6. 2018 08:24

nejde, používám to někdy kvůli ČEZ kartě a cashflow na kreditkách
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 8. 6. 2018 08:38

Ja radeji CEZ kartou platim primo, kdyz s Curve naprimo nespolupracuje.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 8. 6. 2018 14:57

Jinak potvrzuji ze u nove curve karty plati zvysene limity, pokud jste je meli zvysene predtim. Nicmene plati zvysene limity pro Personal, tj. vyber z ATM £1000 atd. Zkratka myslim ze curve rozlisuje dve kategorie limitu - zakladni a upgradovane. U uctu je priznak ktera z tech kategorii ie pridelena a konkretni limity se aplikuji podle toho jaky typ karty mate.
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků