Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 4. 11. 2017 11:00

Nechce se mi číst 44 stran, tak pokud někdo chce dát sumaci? Jak Curve funguje?

1) Platím jejich kartou, třeba v USD, k tomu je napárována česká karta v CZK, jakým kurzem a kdy se to strhne?
2) Dá se spárovat kreditka i debitka?
3) A pro české banky je to normální internetová platba?

Díky.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 11. 2017 12:03

myego: kreditní i debetní karty, internetová platba, Mastercard +1% nebo bez konverze, pokud se nastavi mena karty na shodnou jako je transakce (pak preuctuje vydavatel podkladove karty).
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 11. 2017 17:43

Zdeněčku, ty seš fakt zoufalec.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 11. 2017 19:29

Hele, ekomozku, nemohl bys ten obrázek dávat ještě větší? Informační hodnota nula, autor nula ... jen v kódu je to údajně O.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 4. 11. 2017 19:43

Pro zajímavost, při registraci přes můj @hulan.cz email mi Curve nepovolil jít dál (CZ není podporováno), při pokusu se regnout přes Google účet to najednou šlo, i s CZ.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod truct 4. 11. 2017 21:03

No seznam cz sel bez problemu.
truct
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 4. 11. 2017 21:07

No, zkusil jsem to podruhé na @hulan.cz, a prošlo to i na CZ. Asi tam mají nějaký náhodný generátor čísel, jak to ne/povolují.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolous007 6. 11. 2017 15:33

Prosím, podařilo se někomu přiřadit ČEZ KARTU ? Pro back-in-time ... Zkusil jsem počkat na výpis, abych opsal kód a ručně ověřil, když 3D Secure nejde, ale asi ta platba byla jen v blokacích a ve finále se nenaúčtovala. Moc díky.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 6. 11. 2017 16:08

kolous007: jo, podařilo. Microplatba a kód opsán ze SMS, která dorazila obratem... Takže celkem v klidu a rychle
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kolous007 6. 11. 2017 16:14

Aha, tak to možná nějak změnili, protože při mikroplatbě mi SMS vůbec nepřijde.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jenda_s 6. 11. 2017 16:35

do curve jsem přidával čez kartu před necelým měsícem a SMS i s verifikačním kódem přišla...
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kolous007 6. 11. 2017 21:37

Mne 3DS SMS o strzeni a vraceni prijdou ihned, pak neprobehne to 3DS overeni, kliknu na kartu, ze chci overit mikrokodem, Curve ceka na kod, ale uz zadna SMS neprichazi. Asi delam neco blbe.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 6. 11. 2017 22:06

Tak jediný co ti může přijít při ověření mikroplatbou je informace o transakci... Takže jde o to, jestli ti vydavatel karty nějaké notifikace posílá nebo ne. :hm
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod kolous007 6. 11. 2017 22:08

Urcite posila, SMS po kazde platbe posila CEZ KARTA. To mi jinde normalne funguje.
kolous007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 6. 11. 2017 23:22

zkus ten druhý způsob ověření, já to řešil koncem srpna a kartu nebylo problém přidat ihned, ovšem jak jsem zmínil funguje pouze v režimu "back in time", i přes reklamace na infolince, jejich systém to totiž zamítá pro "nedostatečnou verifikaci"
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků