Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod octaviampi 27. 8. 2017 19:28

Zatím stále bez potvrzení bonusů na mKreditce eshop?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 27. 8. 2017 20:15

výhody jsem popsal asi na treti nebo ctvrte strance takze staci si trochu projit zacatek tématu
já bych shrnul výhody pro "nedojiče": může nahradit vícero karet jednou, je to UK karta, tzn. teoreticky lepší akceptace v zahraničí a "odblokování" některých služeb, které nejsou podporovány tady a ověřuje se to právě kartou, kurz MC +1% je rozhodně lepší než průměr (ale na UCB MC KK ani Cetelem zdaleka nemá), okamžité push notifikace, přehled plateb + elektronické stvrzenky mailem, fremantle jiz zmínil funkci "back in time", která sama o sobě má několik výhod, zvlášť v kombinaci s bezúročným obdobím/rámcem kreditek tak i kurzem, lze totiž měnit výchozí měnu navázané karty, de facto i lepší zabezpečení (navázaná karta se obchodníkovi nedostane a Curve lze zamykat), výběr z bankomatu v lokální měně do ekvivalentu 200 liber bez poplatku měsíčně, pro půjčovny/hotely se od určité výše tváří jako kreditka pro zálohy a neměla by je blokovat na navázané karty, eliminuje 3D secure, pružný a ochotný support

nevýhody: nefunguje s některými kartami (ČEZ KK), zmíněné otravné DCC (za což ovšem nemůže), a co jsem vypozoroval několika zahraničními transakcemi, tak zaúčtuje na provázanou kartu i pouhé blokace (pak je případně i refunduje), všechny transakce jsou typu e-commerce s předponou CRV+původní obchodník - což je pro některé karty výhoda viz. výše, je ovšem otázka jak dlouho to banky budou tolerovat, systém měl jednou za poslední dva měsíce výpadek
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod curvecardik 27. 8. 2017 20:51

A ještě ti nezopakovali, že každý, kdo použije při zakládání kód CENSORED, tak dostane bonus 5 GBP. :-) ....... snad jsem nikoho nenaštval. :-)
Naposledy upravil curvecardik dne 28. 8. 2017 19:54, celkově upraveno 1
curvecardik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 28. 8. 2017 09:36

S tim back in time by se v ramci ruznych kreditek a ruznych uctovacich obdobi dalo prelivat"bezurocne obdobi".

Jinak me vyhovuje slouceni karet do jedne a hlavne to, ze karta jde zamykat. Tzn. pred kazdou platbou si ji clovek v aplikaci odemkne, cimz ji aktivuje.

curvecardik: ano, stejne jako s pouzitim JAKEHOKOLIV kodu, byt moderator, tak uz mas ban.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 28. 8. 2017 09:41

Back in time lze ovšem použít pouze jednou na danou platbu a to do 14ti dní do výše 1000 GBP
edit: sorry za dezinformaci
Naposledy upravil retron dne 28. 8. 2017 11:28, celkově upraveno 1
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netlik 28. 8. 2017 10:34

30? No nevim, mne se v appce zobrazuje informace, ze lze fci Back in time vyuzit pouze v prubehu 14 dnu.
netlik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 8. 2017 10:58

Ano, podle Curve je to těch 14 dní...
https://support.imaginecurve.com/hc/en-gb/articles/115003750829-What-is-Go-Back-in-Time- píše:You can use GBiT to move any purchase under £,1000 with your Curve card up to 14 days after it was made.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod treborit 28. 8. 2017 12:02

Maly doplnek, vetsinou kreditnou castku na novou kartu hned a refundace na starou trva i 2-3 dny.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 8. 2017 14:26

Otázka na "sběratele" Curve Rewards za referraly: dostali jste bonusy za všechny doporučené? Vím asi o dvou nebo třech lidech, kteří použili můj kód, ale odměny za ně nevidím... Myslel jsem, že jsem možná dosáhl nějakého limitu (i když o žádném nevím a tolik doporučení jsem ani neměl), ale pak jsem třeba zase dostal jeden referral (poté, co jsem nepozoroval ten, který jsem očekával).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod for.ce 28. 8. 2017 14:28

Ja doporucil tri a ty jsem take dostal.
for.ce
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 28. 8. 2017 14:40

me tam asi 3 "Pendinguji" uz asi tri tydny
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 28. 8. 2017 18:40

Odmena by mela byt videt hned, jak dotycny dokonci registraci, ovsem ve stavu Pending. K jejimu zauctovani dojde jakmile dotycny projde komplet celou registraci/overenim a poprve s kartou zaplati.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 29. 8. 2017 16:35

A jak se tech 500 Curve rewards promeni na penize? Resp. slibovanych 5 liber.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod octaviampi 29. 8. 2017 16:44

Nastavis to jako aktivni kartu a platis.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 29. 8. 2017 20:00

Aha, dik. Tam asi nebude nic moc kurz. Ovsem co s librama.
Naposledy upravil Korzaik dne 29. 8. 2017 20:02, celkově upraveno 1
Korzaik
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků