Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dalich 6. 2. 2019 14:46

Pořád nefungují.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 2. 2019 16:03

dalich píše:Pořád nefungují.


A je nějaký výhled, kdy by fungovat opět měly? Nebo to bude zrušeno úplně?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 6. 2. 2019 16:12

předávám tak jak jsem získal:
My Rewards/Cashback is temporarily unavailable
We are working on enabling you to spend your Rewards/Cashback points again, this is on the top of our priority list. You will be able earn points in the meanwhile.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakoubek61 6. 2. 2019 19:40

Vracel jsem zboží, zaplacené curve kartou.
Obchodník oznámil, že platbu vrátí na kartu, kterou bylo placeno.
Dotaz: Vrácené peníze přijdou na podkladovou kartu v době platby, nebo na aktuálně vybranou podkladovou kartu ?
Díky za odpověď.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 6. 2. 2019 20:02

na původně placenou kartu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jakoubek61 6. 2. 2019 20:07

Díky za rychlou reakci.
jakoubek61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 6. 2. 2019 20:32

MiASX píše:Mozna to chtelo pred odinstalaci vycistit jeste data aplikace. Tedy vymazat mezipamet a uzivatelska data aplikace, Android ma tu funkci v systemu.

Nastaveni > Aplikace > Curve > Vynutit ukonceni > Uloziste (data) > Vymazat mezipamet > Vymazat data > zpet > Odinstalovat > teprve pak nainstalovat znovu


Tak vymazání dat před reinstalací nepomohlo, ale díky nové instalaci aplikace jsem si všiml, že v nabídce "tří teček v modrém kruhu" (která se zobrazí vždy po instalaci) a tam kde se nastavuje pin kód či co to je, je ještě nabídka karty a v ní mi "visí" ta mbank karta se statusem "Card to be verifed". Když jsem si ji dal ověřit, tak se mi klasicky z mbank strhla malá platba s kódem, ale když jsem zadal ten kód do aplikace, tak mi to akorát vyhodilo chybu "502" a kód mi to nevzalo a karta mi sice z této nabídky zmizla, ale stále ji nevidím mezi ostatními kartami v aplikaci. Je to síla :-(
Edit: Po znovu reinstalaci mi znova v nabídce "Verify Card" visí mbank kreditka a tentokrát mě to vyhodí chybu "502" ihned po zmáčknutí na tlačítko "verify card" aniž by mě to pustilo k zadání kódu.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 6. 2. 2019 20:59

A zkousel jsi tu starsi verzi?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Thom 6. 2. 2019 21:11

Máte tam někdo Ticket Restaurant Card?
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod dalich 6. 2. 2019 21:21

retron píše:na původně placenou kartu

Vyzkoušeno, je to tak.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jumpmans 6. 2. 2019 21:24

Thom píše:Máte tam někdo Ticket Restaurant Card?

Zkousel jsem nesla pridat
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 6. 2. 2019 21:33

retron píše:na původně placenou kartu


Ano, potvrzuju z praxe.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 8. 2. 2019 11:08

Končí mi platnost (plastu) KK Mall. Už je na cestě nová. Mám počítat s tím, že o stávající plně fuknčí v CRV přijdu bez náhrady? Tedy že novou do CRV nepřidám?!
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 2. 2019 11:15

Ano, nová Mall KK stále přidat nejde, zkouším verifikaci dokončit téměř každý den (co kdyby náhodou) a vždy stejný negativní výsledek. Nový plast sice může mít stejné číslo karty, ale jinou platnost i CVC, tedy na starou verifikaci to nemůže pokračovat. Takže smůla :(.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod MiASX 8. 2. 2019 13:16

Ne, oni vydavaji obnovene karty s jinym cislem. Ale to ze to nyni nejde, uz tu v minulosti bylo, pak to zase nejakou dobu slo, snad to zase jednou pujde, take mi koncem brezna bude expirovat RB Mall.
MiASX
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků