Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod rippe 9. 1. 2018 10:14

Navic podle me platba v CZK neni zahranicni transakce ne?
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 9. 1. 2018 10:18

a platba v eur z eur účtu v čr je zahraniční transakce? bože... u curve je to pro podkladovou kartu internetová transakce v zahraničí, bez ohledu na to kde ji použijete
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rippe 9. 1. 2018 10:29

Takze mas bonusy z mKreditky za zahranicni transakce otestovane, kdyz jsi v tom tak sebejisty?
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 1. 2018 10:46

Ty, v...kriminalisto. Přečti si pořádně diskusi a podmínky, ty sebejistoto.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod paty07 9. 1. 2018 11:06

rippe píše:Navic podle me platba v CZK neni zahranicni transakce ne?

Proč by nemohla být. Na revolut můžeš poslat CZK bankovním převodem na účet v Británi, a to je to zahraniční transakce. Já vyhazovat peníze za to nebudu, ale klidně si to ověř sám :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 9. 1. 2018 12:57

Jak vic polopaticky to chceš napsat? Dokud to zase nezaříznou?
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 9. 1. 2018 13:46

Zatim se nikdo nevyjadril, ze to ziskani bonusu za zahranicni transakce otestoval pomoci platby pres Curve v CZK. Nebo jsem to prehledl?
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod avathar 9. 1. 2018 13:59

Nenapadne už nějakou dobu naznacuju.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod rippe 9. 1. 2018 14:18

Na me se musi polopatisticky, dik. O:-)
rippe
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 9. 1. 2018 18:12

Nainstalováno, ukazuje mi to 49 303 people ahead of you.
To vypadá na dlouho, ne?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 9. 1. 2018 18:26

Požádal jsem o kartu (a použil přitom promo kód jednoho z přispívajících) - prestože jsem prošel kompletně fórum, nezaznamenal jsem zde několik informací. Připojuji proto pro další zájemce:
- použil jsem Android aplikaci
- uvedl jsem mail s doménou CZ (soukromý web) a přestože už má být karta dostupná i v ČR, vyskočila hláška že ČR stále není mezi možnými destinacemi - prý mám ponechat aplikaci v mobilu a budu informován až se situace změní
- změnil jsem proto v aplikaci zemi na Germany a poté žádost prošla
- mail s aktivačním linkem dorazil, ale při použití se odkaz otevíral jak v prohlížeči tak aplikaci současně = stále vyskakovala hláška, že odkaz byl již použit
- aplikací jsem přeinstaloval a požádal o mail opakovaně - cca až pátý pokus vyšel
- poté jsem do políček adresy uvedl opravu na ČR a uvedl mou adresu - vše proběhlo korektně ale musel jsem vyplnit všechny řádky. Pokud zůstal nějaký prázdný (např. číslo bytu), vyskakovala hláška o neúplné adrese - ale stačilo doplnit do řádku jen tečku a žádost prošla
- poté už vše prošlo a jen mne překvapilo info, že je přede mnou 49 000 žadatelů
- čekám až přijdu na řadu :-)
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 9. 1. 2018 18:34

důvod je, že aplikaci (kartu) uvolnili i pro soukromé užití, do té doby byla určena pouze pro business účely
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 10. 1. 2018 04:53

To je docela masakr, takovy naval. Jinak germany jsem daval take, ale ty dalsi potize s aktivačnim linkem jsem nemel. Drzim palce at prijdes brzo na radu.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod chnapka_cz 10. 1. 2018 07:04

Ja uz na radu prisel, pridal jsem si kreditku, ale porad na me sviti "Your Curve card is currently pendind approval"

A toto je vyjadreni Supportu:

We had an issue with the waitlist last week, which is why you were able to add a card prematurely. The issue has been resolved and the waitlist is now back up and running. Your position will remain as it was before it went down. Sorry for the inconvenience!

You may still be seeing the screen that your order is being processed and receiving some confusing emails about activating your card. Please note that this is an error and your order is on hold until we start shipping cards (which is scheduled for the week of the 15th of January). We will reach out to you during the first week of the launch. We appreciate your continued patience.
chnapka_cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 1. 2018 09:22

To bude legrace, až jim leaknou uložený platební údaje. Nechtěl bych reklamovat transakce u nich ani u banky.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků