Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 9. 2017 18:44

To je zajímavý, jste zatím jen 2, co je blokli. Zajímavý pro ostatní by byly transakce, co provádíte. Mám podezření na zcela vybočující transakce na poště. Moc bych za to nedal, že na nich prodělávají, a proto se jim nelíbí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 9. 2017 21:59

Napsali mi, že musím omezit výběry z ATM ale vždy to bylo méně než povolené limity.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 9. 2017 07:50

třeba nejde tak o částku, jako o množství výběrů(?)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 30. 9. 2017 12:39

Jo naplnil jsem bezplatný limit 10 výběrů. Ale opět to mají nejasný. Platí se 0.5 GBP za 11ctý a další výběr v kalendářním měsíci a v aplikaci je vidět limit za posledních 30 dní. Tak ani nevím jak ten poplatek zaúčtují.
Jak mi snížili limity tak vidím že jsem překročil 30 denní limit na výběry z ATM a svítí to na mě v aplikaci červeně.

Osobně měl problémy s velkou platbou, já s výběry z ATM.
Už jsem jim psal ať mi sdělí jasný limity co smím a co nesmím, at odkryjí limity jejich FUP. Jimi nastavený limity vůbec v aplikaci neplatí.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 30. 9. 2017 14:37

Jsou startup, tak je potreba se na ne divat :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 30. 9. 2017 17:21

Pozadal jsem o zvýšení limitu a odepsali mi, ze mi je ted zvysit nemuzou, protože mam moc vyberu z ATM. Vybíral jsem totiz na útratu v zahraničí (cca 400GBP) a k tomu platil v obchodech jen za cca 500GBP. Takze ppomer temer 1:1 se jim nelíbí :-(
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 9. 2017 19:11

K cemu pouzivate tolik vybery hotovosti? Z kreditky to ma smysl jen £200/mesic a vybirani z debetky vidim jen jako moznost rozsirit mnozinu moznych bankomatu z těch vlastni banky na vsechny, coz uz dnes neni takova pridana hodnota vzhledem ze je nekolik možností mit vybery zdarma ze vsech bankomatu zdarma, pripadne ma banka dost vlastnich bankomatu na klicovych mistech.
Jedine snad vyber v zahranici z bankomatu, coz je zase zatizene £2 poplatkem a 1% prirazkou nebo (povetsinou spatnym) kurzem vasi banky.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod avathar 30. 9. 2017 19:28

Psali mi že výběr z bankomatu by měl byt 20% obratu.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 30. 9. 2017 20:57

Proc tolik? Ze se ptam, kvuli vydojeni maxima bonusu co to da, tedy konkretne 56-112Kc, zadny ohledy na provozovatele ani ostatni uzivatele.
Ja vidim use case na vybery z kreditky cetelemku v zahranici pro doplneni hotovosti pokud nestaci ta ze směnárny.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 30. 9. 2017 23:47

Ty 3 curve karty máš na reálný příbuzný nebo na fiktivní? Podle mě z Londýna si stejně nic nedokážou ověřit stejně jako tvoje podnikání na IČO.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 10. 2017 08:25

Mám už zvednuté limity a tento měsíc jsem vybral z bankomatu 15000 Kč a zatím nic, dělám ale také hodně reálných transakcí u obchodníků (cca 12000 Kč měsíčně), takže se ten výběr asi ztratil...
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 1. 10. 2017 14:48

Kreditkou mBank e-shop.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 10. 2017 18:53

Chtel jsem poznamenat ze kvuli poplatku vyber nad £200 mesicne kreditkou nema smysl kvuli poplatku. Nemluve ze cash recycling maji primo zakazany v podminkach.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 1. 10. 2017 19:19

Ja mel ty vetsi obraty v ATM kvuli vybírání v zahranici, jak jsem psal par stránek zpet. V kombinaci s US kreditkou je to v zahranici neporazitelne.
Ty limity jsem chtel zvednoiut i kvuli poste. Kamos tam totiz byl pro balicek na 20.000Kc a pry "platba zamítnuta bankou" (tj. Curve to zabil, protoze pak to zaplatil tou navazanou kartou a prošlo to).
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 10. 2017 21:31

A pomuze zvednuti limitu k tomu aby platba na poste prosla?
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků