Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jerry666 25. 10. 2017 12:26

Transakce zamítnuta, zkoušeno víc podkladových karet.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jerry666 25. 10. 2017 14:41

Teď se dívám, že částka se objevila v transakcích, i když jsem nakonec musel zaplatit jinou kartou. Uvidíme, co na to support.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod miressek 25. 10. 2017 15:00

miressek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jerry666 25. 10. 2017 15:03

Tak refundováno, ale očividně je třeba si to hlídat.
jerry666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Korzaik 25. 10. 2017 15:35

Jak je to s výběry z bankomatu? Může se 200 liber celkem, nebo na každou podkladovou kreditku?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod __Pavel 25. 10. 2017 15:41

Nezkoušel někdo dát jako podkladovou kartu s jiným jménem např. manželky?
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 25. 10. 2017 15:46

To Korzaik: Já vybral 3x a pak mě na týden blokli a teď nesmím vybírat z bankomatu nic.

To:_Pavel: Podle mě můžeš přidat jakoukoli kartu, s kterou provedeš pocateční ověřovací platbu.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 10. 2017 16:21

Korzaik - 200 liber celkem. Já vybíral už taky 3x max a nic se mi nestalo. Mám k tomu platby v obchodech, ale nepřevyšují ty výběry.

čulibrk: Je fakt, že na této stránce jsi to ještě nepsal, mohla by ta cenná informace zapadnout. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod brri 25. 10. 2017 18:54

__Pavel píše:Nezkoušel někdo dát jako podkladovou kartu s jiným jménem např. manželky?

Jo, jde to.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 25. 10. 2017 19:16

Ahoj, platil jste už někdo Curve kartou za nasbirane referaly na aliexpresu? Mám nastavenou Curve cartu jako hlavní, na aliexpresu měnu GBP a při vložení zboží do košíku a platně mi to napíše se platba selhala. Přitom z Curve karty se peníze strhli, na aliexpresu to píše awaiting for payment. Setkali jste se s tím někdo?
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod brri 25. 10. 2017 19:29

Me to na Aliexpressu fungovalo OK.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 25. 10. 2017 19:32

tak ted mi prisly 2 sms od curve a bylo to strženo 2x :) a přitom na aliexpresu je pořád awaiting for payment, tak jsem z toho uplně blbý.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod brri 25. 10. 2017 19:33

Tak musis cekat, jestli se to zauctuje nebo ne.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod pivinecek 25. 10. 2017 19:46

Takze je mozné, že se to zauctuje a ze se to zauctuje jenom jednou? Jakože jednu platbu pak stornují? Psal jsem na support Curve, tak uvidím co odepíšou.

-- 25. 10. 2017 20:59 --

tak velice rychle transakce stornovali a odpovedeli: - asi nejaký problém dnes, zkusím to zítra

Thanks for getting in touch, and I’m sorry to hear you've had a decline. One of our payment partners was experiencing some issues, which lead to a number of transactions declining today.

Please rest assured that all declined transactions will be reversed and any money refunded as soon as possible.


Thanks for bearing with us - please accept our apologies for any inconvenience this might have caused.
K dispozici zaměstnanecké slevy na Samsung
promo kódy v mém profilu (zeměkoule u jména) nebo SZ. Revolut, Vivid Card, Raiffeisenbank, IN100 české dráhy.
pivinecek
Nadšenec

Odeslat příspěvekod brri 26. 10. 2017 03:49

Je zbytecne to nejak resit, dokud se to nezauctuje.
brri
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků