Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod ViR 12. 9. 2017 21:00

tomasvlasak píše:...funguje vůbec na téhle kartě 3D secure? já jsem se s ním ještě při platbě curve kartou nesetkal a přijde mi, že je to právě důvod zamítnutí platby, že to karta nepodporuje

Já mám "****í kartu" (dcera se se smíchem tázala, zda to je nějaká permanentka do bor....) sice teprve na cestě, nicméně jako první připojenou kartu jsem zadal Revolut a další jsem přidal Cetelem. A tu cetelemí unembosed to již bez dalšího ověřování mikroplatbou přidalo právě na základě 3DS (skenování špatně načetlo číslo, karty, proto jsem vše zadával ručně). Takže by snad 3DS mělo fungovat, funguje-li při přidávání karty.
ViR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 12. 9. 2017 21:15

dost závisí, která karta je na ní navěšena
ČEZ karta nejde vůbec, ovšem přes "back in time" ano, UCB 3DS ano, RB projde rovnou
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 12. 9. 2017 21:26

Zablokovali mi jeden ucet s tim, ze maji podezreni, ze karta neni pouzivana pro podnikatelske ucely. Odblokovani podminuji dolozenim dokladu o registraci spolecnosti, vypisu z firemniho uctu, faktury, dopis ucetniho a podobne chujoviny. Co s tim? Stalo se vam to take?
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 12. 9. 2017 21:40

no, a je to tady. fremantle na to zkraje upozorňoval -http://forum.finexpert.e15.cz/viewtopic.php?p=11627680#p11627680
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mar.us 12. 9. 2017 21:55

Zde jejich email:

Please reply above this line

Hi ...,

A ticket has been created on your behalf by a member of our support team - you can find the details below.

If you have any questions, or any information you'd like to add, just reply to this email.



Alison (Curve)

Sep 12, 16:39 BST

Hi ...,

I am writing to get in touch with you about your Curve account. Curve is currently licensed for business spend only and, due to our ongoing compliance monitoring, we need to make sure all our records are up to date. Our automated system recently flagged your account for non-business spend. So we can prevent this from happening again, please can you provide the information below? We will then be able to verify your account for business use. 

Name of your business, or type of business if self employed.

A description of your business type (E.g: Contracting, Limited, Hobby)

One of the following documents as proof of business: evidence of Companies House registration, company bank statement, invoices, accountant’s letter, proof of domain name ownership with links to your website/LinkedIn/Facebook pages.


If you would like any further clarification, please get in touch with me directly or contact our support team on support@imaginecurve.com. Your account has been blocked until this information is provided. I apologise for any inconvenience this may cause. 

Looking forward to hearing from you.

Best wishes,
Alison
Team Curve
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 12. 9. 2017 21:58

mar.us píše:Zablokovali mi jeden ucet s tim, ze maji podezreni, ze karta neni pouzivana pro podnikatelske ucely. Odblokovani podminuji dolozenim dokladu o registraci spolecnosti, vypisu z firemniho uctu, faktury, dopis ucetniho a podobne chujoviny. Co s tim? Stalo se vam to take?


Tak tam kriminalisto napis pravdu, ne?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 12. 9. 2017 21:58

Teoreticky by je mohl uspokojit asi i ŽL. Ten tu má kde kdo, jen policajti ne :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 12. 9. 2017 21:59

Pravdou bych ho ale neodblokoval. A ZL nemam.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 12. 9. 2017 22:14

Možná zkus vytvořit nějakou fakturu na nějakého odběratele
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mar.us 12. 9. 2017 22:27

Kteri podnikatele u nas nemusi mit ico? Umelci?
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod retron 12. 9. 2017 22:36

jaký typ transakcí jsi prováděl?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mar.us 12. 9. 2017 22:55

V tomhle mesici 1 vyber hotovosti 5600 Kc, 2 platby v obchodech v radu desetikorun a 1 platbu SIPO na poste, ta byla trochu vyssi, skoro 50000 Kc.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod paty07 12. 9. 2017 23:03

mar.us píše:Kteri podnikatele u nas nemusi mit ico? Umelci?

Kromě lidí, co pronajímají nemovitosti, tak všichni.
Umělci, lékaři, právníci mají ičo ze statistického úřadu (nejsou vedeni v živnosťáku).
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 13. 9. 2017 03:50

Diky, zkusim jim tedy napsat neco v tom smyslu, ze se zivim pronajmem nemovitosti a k tomu jim naskenuji nejakou najemni smlouvu.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 13. 9. 2017 05:56

Kriminalisto: Mně by spíš zajímalo, cos tam prováděl za "nestandardní" operaci. To mi tak nějak vyplývá z jejich mailu. (edit: Sorry, nejprve jsem měl dočíst, co jste tu v noci vše napsali. :-) Počítám, že závadná bude ta platba SIPO, která vybočuje. Výběr dělám taky, ale k tomu mám i pár plateb v řádu stovek/tisíce. Kdovíjak je to tam vlastně s poplatky, jestli na té transakci neprodělávají. :) )

Mám pocit, že IČO u svobodného povolání nemusíš mít vůbec. Kolega ho dlouhou dobu neměl a mám pocit, že si ho zřizoval až tehdy, když jsme se stali plátci DPH.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků