Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod avathar 9. 9. 2017 07:07

Zadat šla, ale napsalo to, že do ČR nedoručujou.
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 9. 9. 2017 07:33

Ani si nepamatuji, že by to něco takového psalo. Každopádně karta do ČR bez problémů přišla. Co si pamatuji, tak hned někde na začátku to ČR nebralo (zvolil jsem DE), ale hned v prvním dalším kroku, kde bylo třeba zadávat nějakou adresu, jsem adresu vyplnil (změnil na) českou.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 9. 9. 2017 07:38

Pamatuji si, ze jsem pri registraci v prvnim kroku zvolil v nejakem rozbalovacim menu Anglii a v dalsim kroku uz sla zadat adresa v CR a registrace probehla se stavem "pending". Protoze kdyz se CR zvolila uz v prvnim kroku, tak to do dalsiho kroku nepustilo, registraci to zamitlo a psalo to prave neco o tom, ze pro CR kartu nevydavaji.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 9. 9. 2017 08:09

Pomohl jsem te nahlasit, zlodeji v uniforme.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 9. 9. 2017 08:38

Dík všem za odezvu. Já se registroval z iOS a česká adresa tam nešla dát vůbec. Pokud se zadala hned v úvodu jako billing a., tak celý pokus o registraci skončil s tím, že ČR nepodporují. Zkoušel jsem to několika postupy a nic nepomohlo, až registrace nová se zadáním billing a. do podporovaných zemí, v mém případě UK. Ale ani pak nešla "druhá" shipping address zadat do ČR, opět jsem zkoušel více kombinací a postupů, ale znovu bez úspěchu. Respektive adresa do ČR se zapsala, ale poté nešlo nic z toho uložit a odeslat. Tak jsem tam nechal jen tu do UK a požádal o manuální přepsání (Jenny). Pro další komunikaci chtěli potvrdit datum narození a zatím se neozvali, tak uvidím příští týden... zatím jsem navázal Mallku a ověřil kódem a budu čekat co dál...

btw. použil jsem poslední viditelný kód před mým dotazem, takže "retron" se může těšit na some bucks for cuppa :)

a pokud bude mít někdo zájem můj promo code: XSSLR
Curve card promo code: XSSLR
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 9. 9. 2017 09:35

Nojo, lepší je asi k registraci použít aplikaci pro android.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Mimonik 9. 9. 2017 10:48

S474N píše:Oni o stejne nezmeni, kdyz clovek pridava novou kartu, tak tam stejne naskoci ta puvodni adresa.

Změní, na tohle jsem se ptal a je to bug.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod eR99 9. 9. 2017 14:45

S474N píše:Oni o stejne nezmeni, kdyz clovek pridava novou kartu, tak tam stejne naskoci ta puvodni adresa.

Adresu jsem si nechal úspěšně změnit přes technickou podporu. Bylo to otravné při každém přidání nové karty ji editovat...
eR99
Diskutér

Odeslat příspěvekod Mimonik 9. 9. 2017 16:57

Kdy? Mě právě říkali, že jim to při přidání nové karty nefunguje, že to opraví.
Mimonik
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 9. 9. 2017 20:53

Presne tak, taky jsem to hlasil jako chybu a napsali mi, ze to snad nekdy v budoucnu bude upraveno a kdyz si dam pridat novou kartu, tak tam zas naskoci ta puvodni adresa.
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 12. 9. 2017 19:00

jak jste na tom s platbama na internetu? já téměř všude dostávám zamítnutí platební brány

funguje vůbec na téhle kartě 3D secure? já jsem se s ním ještě při platbě curve kartou nesetkal a přijde mi, že je to právě důvod zamítnutí platby, že to karta nepodporuje
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 12. 9. 2017 19:43

Na aliexpressu jsem normalne zaplatil bez 3DS.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 12. 9. 2017 21:03

Je možné v bankomatu změnit PIN, za kolik?
wit.cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod mar.us 12. 9. 2017 21:07

Zdarma.
mar.us
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 12. 9. 2017 21:15

Ano, vyzkouseno, zdarma. Novy pin se ihned promitne i do aplikace (funkce zobrazit pin)
taylor729
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor