Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 23. 7. 2018 14:24

Ohledně Curve vs RB:
A mě vyzval k doplnění podání, některé informace jsem si musel vyžádat od Curve. Než mi z Curve přijde odpověď, vzpomínáte si, jak probíhal registrační proces? Odsouhlasíte podmínky a ochranu soukromí, poté zadáte své údaje vč. adresy a přidáte první kartu. Následuje pak nějaký sken občanky? Už si to přesně nepamatuji...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 7. 2018 14:42

Pamatuju si už taky hov.., ale na focení obou stran občanky bych si vsadil a mám pocit, že i selfíčko se muselo udělat (ale možná si to pletu s Revolutem). Musel jsem ještě zaslat fakturu od energií … což by zase hovořilo pro to, že žádná občanka nebyla.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod soora 23. 7. 2018 15:01

Selfi bylo v Revolutu, v Curve nee.
soora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod soora 23. 7. 2018 15:01

Selfi bylo v Revolutu, v Curve nee.
soora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod perfektsunny 24. 7. 2018 09:30

Dnes jsem fotil selfie i pro Curve + obe strany obcanky.
perfektsunny
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 7. 2018 09:38

Mohlo se to změnit no.. taky tyto ověřovací služby často poskytuje smluvně třetí strana.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 24. 7. 2018 16:42

Kto okrem Reifky blokuje Curve?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 7. 2018 16:45

:D Nikdo afaik
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod soora 24. 7. 2018 21:16

ESSOX
soora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 24. 7. 2018 22:58

ESSOX/ČEZ karta neblokuje, pouze má tak nastavený risk management od začátku a zpětně pomocí GBiT lze na kartu platbu přeúčtovat
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 7. 2018 09:56

Musím si postěžovat, že po týdnu nemám od Curve odpověď s informacemi pro FA ve sporu s RB. Urgoval jsem včera, bez odpovědi.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 31. 7. 2018 10:57

retron píše:ESSOX/ČEZ karta neblokuje, pouze má tak nastavený risk management od začátku a zpětně pomocí GBiT lze na kartu platbu přeúčtovat


Buď došlo ke změně, nebo záleží na typu Curve. Včera jsem zaregistroval KK ČEZ do Curve (černá personal debit) a normálně s Curve zaplatil v Albertu (svačina za cca 35,-).
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Monostatos 11. 8. 2018 21:03

Funguje vám vratka na KK mbank eshop při platbě přes CRV? Mě neeeee
Monostatos
Návštěvník

Odeslat příspěvekod octaviampi 11. 8. 2018 21:35

Ještě v červnu ano a na červencové připsání bonusu je ještě brzo. Nebo už bylo připsáno?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 12. 8. 2018 08:47

Nebylo.
mojmax
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků