Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 20. 9. 2018 14:25

alfas123: Možná zkus dát CTRL+F5 pro znovunačtení stránky.
Třeba se ti zobrazují ještě staré info z cache.
Kittyhawk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bodyczech 20. 9. 2018 14:36

alfas123 píše:Tak to asi plati jedno na Commercial a druhe na Personal karty :-)
Zaujimave, ze kazdy vidi nieco ine

To si nemyslím, spíš chtějí odlišit Standard a Premium uživatele.

-- 20. 9. 2018 14:43 --

Jo, a v podobném duchu došlo ke změnám i v případě výběru z ATM...
Curve card promo code: XSSLR
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 21. 9. 2018 12:39

Moc nechápu, proč tu pořád řešíte, jestli je embossed. Já kartu v žehličce použil asi 2x v životě a to už bylo dřív. V dnešní době je emboss už prakticky zbytečný.
Důležité je, že karta není "FOR ELECTRONIC USE ONLY". To by znamenalo, že by mohly být problémy v některých autopůjčovnách, hotelech, placených silnicích apod.
Prakticky všechny karty co mám vypadají stejně jako nyní Curve, tj. s detaily vzadu. Na prémiových kartách se to používá (mimo jiné) pro vytvoření hezčího vzhledu a tak všechny Visa Infinite, Visa Platinum a MC World Elite karty co mám to mají vzadu. Nikdy s tím nebyl problém, jediné co jednou vadilo byl fakt, že karta je kovová a tak se do čtečky prostě fyzicky nevešla :)

Takže nevidím ohledně fyzického plastu žádný negativní rozdíl. Ostatní změny jsou samozřejmě pitomé - jak předávání dat bance, tak zavedení 1,5% poplatku o víkendech.
Prologer
Diskutér

Odeslat příspěvekod jakoubek61 21. 9. 2018 15:21

Info pro nové žadatele, které zajímá současná čekací doba.
Moje žádost byla podána 1.8. a dnes: Congratulations, you've reached the top of the queue!
PS: Nepoužil jsem žádný promo kód.
jakoubek61
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 21. 9. 2018 15:52

tak v US jsou platebni udaje bezne, např. Discover kreditky, ale jde spis nekdy o problem s obsluhou, ze nekdy neembosovanou kartu rovnou odmitnou, s tim že Credit only. puvodni Bera fungovala i v US pujcovne s tim, ze se castka pouze blokla na curve.
Curve oficiální ambasador imaginecurve.com
Curve promo kód: 7BGCX
retron
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 9. 2018 16:58

KB zřejmě začala blokovat Curve při podkladové ČEZ KK. Tak mi to z Curve zdůvodnili, proč jsem dnes nemohl 2x zaplatit.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod bodyczech 21. 9. 2018 17:19

čulibrk píše:KB zřejmě začala blokovat Curve při podkladové ČEZ KK. Tak mi to z Curve zdůvodnili, proč jsem dnes nemohl 2x zaplatit.

A při jakém typu platby?
Curve card promo code: XSSLR
bodyczech
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 21. 9. 2018 17:41

Dnes odpověď Curve support na dotaz týden starý na to, proč mám v app Activate new card, když jsem o žádnou nežádal. BTW, nová karta samozřejmě mezitím už přišla poštou. Evidentně současné beta karty skončí dříve než je originální platnost

Hi,

Thanks for getting in touch.

Over the last few months, we have been inviting all Curve customers on the prepaid programme to upgrade to our new debit programme. The new Curve debit card works in exactly the same way as the Curve prepaid card however, it is more widely accepted.

In the coming weeks, your current Curve prepaid card will stop working. To keep using Curve, please activate your new card in app as soon as possible. To activate it, tap on the 'card' icon and select 'Activate your new card'. If you cannot see this option, please make sure you are on the latest version of the app.

Your new Curve debit card will have a new long card number, so if you have any subscriptions or recurring card payments on your old card such as Netflix, gym membership, etc., you will need to update them with your new card details.

Please Note: There are no fees associated with upgrading to the Curve Mastercard® debit card. This is a free upgrade offered by Curve.
Best wishes,
Hafsa
Team Curve
jenda_s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 9. 2018 18:09

Platil jsem v Tescu. Napřímo KK ČEZ jsem zaplatil.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 9. 2018 18:58

Napřímo znamená přes CRV, kde podkladová je CEZ?
(ale bez nutnosti GBiT) :?:
Curve karta promo kód na £5: H65WO
ROlda78
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 21. 9. 2018 19:21

čulibrk píše:KB zřejmě začala blokovat Curve při podkladové ČEZ KK. Tak mi to z Curve zdůvodnili, proč jsem dnes nemohl 2x zaplatit.

Teď jsem zkusil BiT na CEZ, nefunguje!
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod jenda_s 21. 9. 2018 19:28

aktuálně mi nejde ani GBiT na twisto...
jenda_s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jumpmans 21. 9. 2018 20:18

Kolem 14h jsem delal gbit na cez u tri plateb a bez problemu....
jumpmans
Diskutér

Odeslat příspěvekod jan.za 21. 9. 2018 21:40

jenda_s píše:aktuálně mi nejde ani GBiT na twisto...

Tak mě nejde na žádnou kartu...!
jan.za
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 21. 9. 2018 22:11

twisto ma nejake vypadky ... nepripisovalo mi vcera ani platby ani GBiT .. vse zprocesovalo nekdy v noci .. davkove ..

-- 21. 9. 2018 22:20 --

tak GBiT Twisto --> AirBank prave ted taky fail - preauth on new card
treborit
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor