Jak dlouho bude trvat Totální válka ČNB proti střadatelům?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod cactuz 10. 10. 2017 12:05

On je take osocovan ostatnimi diskutery. Chtelo by to trochu nadhledu.
cactuz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod neosobně 10. 10. 2017 18:03

Ano, to je správná odpověd. Já se na vše dívám z nadhledu a proto také daleko dohlédnu.
Čas, čas mi dá jednoznačně, jednoznačně za pravdu co se týká opravdu velké krize a jejich zničujích dopadů pro Kolonii česko, ostatně netvrdím to jen já, že. :-)
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 11. 10. 2017 05:54

To, že vím, že časem bude pršet, přijdou povodně ..., ze mne ještě nedělá meteorologa. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 11. 10. 2017 22:23

Jenže já to už jednou psal, že krize přijde do roka a do dne.
A znovu opakuji realitní bublinu i novým odkazem. https://www.novinky.cz/ekonomika/451586 ... -v-eu.html

V Kolonii česko vyráběné Rajch Skoda wagen jsou tu často prodávana nová dražší než v bohatších zemích Kolonizátorů a vyplatí se kupovat v těchto zemích....
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 12. 10. 2017 06:40

neosobně:
Máte pravdu, už jste něco podobného psal už 26. července 2016:
viewtopic.php?f=325&t=1159957&p=11241034#p11241034

V podobném duchu tady pindáte už od založení účtu. Třeba v únoru 2015 jste předvídal plošné zdanění vkladů v horizontu 1-2 let. Což je z pohledu dnešního celkem úsměvné, když navzdory své předpovědi, máte své peníze v bankách.

Prostě žvaníte a žvaníte. A když jedna vaše předpověď za druhou nevycházejí, vůbec vám to nevadí a žvaníte a žvaníte dál. Nejde o to, že se s předpovědí netrefíte, to se stává každému. Jde o to, že své předpovědi prezentujete jako nevyvratitelné fakty, a navíc se podle těch předpovědí sám nechováte.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 10. 2017 22:09

Ještě uvidíte kdo tady žvaní...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 10. 2017 05:44

Tak jistě, že máš pravdu ty. Ta krize musí zákonitě jednou přijít. :D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 14. 10. 2017 08:45

Psal jsem do roka.
Cena české národní pitné vody prodávané Kolonizátory je kolem 80Kč a více. (tj. 100 násobek ceny 1989)
Cena pitné vody v Rajchu je 37Kč.....
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 14. 10. 2017 09:53

Nevím, nevím, ale dle tohoto článku

http://www.tretiruka.cz/news/cena-vody- ... e-setrime/

je cena vody v Berlíně přes 100 Kč za kubík.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 10. 2017 10:51

I loni jsi psal do roka ... a vo tom to je.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 14. 10. 2017 11:52

Dle tohoto článku lze snadno spočítat cenu vody na severu Rajchu - 37Kč...
https://www.novinky.cz/koktejl/451850-n ... atkla.html
Ale i 100Kč v Rajch Berlin je pořád výrazně smešná částka při porovnánání příjmů Rajch kolonizátorů a zkolonizovaných čechů...na ja, richtig :D
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 14. 10. 2017 14:48

neosobně:
Vzhledem k tomu, že ucpal všechny odpadní trubky a voda tekla jinam, asi nepočítají ve škodě stočné, ale jen vodné. A vodné 37 korun za kubík není extra láce. Já platím těm zlým zápaďákům (ENERGIE AG Oberösterreich) 22,80 bez DPH, tedy s DPH to tedy dělá 26,22 za kubík.
Porovnávat příjmy je jaksi o ničem, protože nejsem schopen porovnat své příjmy s příjmy toho Němce. Řekl bych ale, že aktuálně je mám vyšší já, když on je zavřenej v blázinci.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 14. 10. 2017 18:17

Stočné se platí jaksi automaticky, i když tu vodu někdo použije na zalévání malé zahrádky...

V Kolonii česko zkrátka 78let vládne Zlo a jen si vzájemně předává otěže moci 1939-1948-1989.
Bohužel hydra nadnárodního globálního korporátního fašismu už zachvátila asi celý svět a musí se uznat, že Zlo které páchá, velice umně maskuje žvaněním o demokracii a lidských právech, ve jménu kterých jsou vražděny miliony civilistů a moderně kolonizovány celé země a světadíly a hlavně absolutně rabována příroda a neobnovitelné zdroje, nově pod praporem "ekologie" a "bio"paliv a "eko"elektromobilů. (do korporátního fašismu se samozřejmě dá zahrnout i např. oligarchická Ukrajina a oligarchické Rusko a absolutistická S.Koreje)
Zlo v dějinách ostatně téměř vždy vítězilo, ale nikdy ne v takto unifikované globální podobě nalajnované Velkými Loutkáři - korporacemi a miliardáři za oponou. :D
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 14. 10. 2017 18:36

neosobně píše:Stočné se platí jaksi automaticky, i když tu vodu někdo použije na zalévání malé zahrádky...

Ale howno. Že ty ho platíš automaticky, neznamená, že to platí obecně. U nás dokonce stočné platíme jiné firmě než vodné, a jsou lidi s vlastními čističkami a obecní vodou.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod jutae 14. 10. 2017 19:51

A podle ceho platite stocne? Podle spotreby vody u jine firmy nebo pausalem?
jutae
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka