Jak dlouho bude trvat Totální válka ČNB proti střadatelům?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 7. 11. 2017 18:38

Kdo chce a neco pro to udělá, dokaze zhodnotit i vic nez 3%
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 7. 11. 2017 19:38

Ano, to je možné, stejně tak je možné takovou "investicí" prodělat 30-80% a více původně vložených financí.
Pro poctivé občany, kterým Zločinecký režim zdaní příjmy a majetek i 6x za sebou(celková úhrná danová taxa pro ožebračené nepodnikatele přesahuje zcela jistě 60% -70% při započtení veškerých běžných daní jako spotřební, DPH a příjmov+ srážkové soczdrav 43%) to ovšem při zdravém rozumu není. Takové nepojištěné investice si může dovolit někdo kdo lehce nabyl...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 7. 11. 2017 20:07

Spoření a investování v současnosti utratitelných peněz do budoucnosti je ze všech věcí, co lidstvo umí, nejblíž cestování v čase. Představa, že by to vždy mělo jít bez rizika, nebo že na to někdo snad má nějaký nárok, je úplně mimo.

(Nabídnutí „pojištěného“ vkladu s úrokovou sazbou vyšší než v dané době existující nebo předpokládaná inflace pro skutečnou bezrizikovost stejně ani zdaleka nestačí.)
fc70
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 12. 11. 2017 09:10

Je to celé promyšlený tah, jak dále ožebračit většinu zatím nebankrotářů a nahnat je do hypotékové či úvěrové pasti a poté zdivočelých kriminálních hord exekutorů a lichvářů napojených na justiční gangy. Nebot propaganda přeci řve "hypotéky budou zdražovat- zdražují, reality budou také pořád zdražovat "máte poslední šanci koupit výhodně a hlavně na DLUH"

Ovládají nás desítky, stovky let Psychopati, Zločinci a Kriminální živly, Karel Gott má pravdu.

http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/2067 ... zachranit/
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 13. 11. 2017 00:36

neosobně píše:Ano, to je možné, stejně tak je možné takovou "investicí" prodělat 30-80% a více původně vložených financí.
Pro poctivé občany, kterým Zločinecký režim zdaní příjmy a majetek i 6x za sebou(celková úhrná danová taxa pro ožebračené nepodnikatele přesahuje zcela jistě 60% -70% při započtení veškerých běžných daní jako spotřební, DPH a příjmov+ srážkové soczdrav 43%) to ovšem při zdravém rozumu není. Takové nepojištěné investice si může dovolit někdo kdo lehce nabyl...

.....nebo tvrdě vydělal, ale místo aby brečel, tak se v oblasti financí vzdělává, aby je s přiměřenou mírou rizika ztráty zhodnocoval.
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 11. 2017 17:53

http://neovlivni.cz/akter-sarajevskeho- ... gelitkach/

https://www.krajskelisty.cz/praha/18219 ... olanka.htm

Jen maličký,malilinkatý zlomeček, miliontina Zločinů Psychopatů, Zločinců u koryt a samozřejmě se to netýká obecně jen Tupolánkovy strany...
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 14. 11. 2017 20:28

Tak konečně, konečně aspon Pražský Pepci dohnali a dokonce předhonili i germány... )) ))) to se ale mají, tj. špica

https://www.novinky.cz/ekonomika/454939 ... inane.html
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 15. 11. 2017 21:07

No máme se opravdu čím dál tím lépe, kdo by si to jen pomyslel, že po 27 letech budování světlých zítřků kapitálu a demoGracie doženem i rozvojové země jako Turecko .... :D :hm

http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/c ... ve-1329152
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 13. 12. 2017 17:56

Bublinka nám pěkně bobtná...to bude rána, až praskne...)))

http://zpravy.e15.cz/ceny-bytu/prasknut ... -internetu
neosobně
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 13. 12. 2017 19:11

neosobně:
A co si představujete pod ním "praskne"? Lidi, co si berou hypotéku na byt, na tu hypotéku evidentně mají. Mezi fixacemi se jim pravděpodobně zvýší plat, takže i případné zvýšení úrokové sazby s nimi nijak nehne. A to, že se možná zlevní prodávané byty, bude rána pro koho?
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod paty07 13. 12. 2017 20:59

Pro prodávající? :D
paty07
Diskutér

Odeslat příspěvekod KoulK 14. 12. 2017 00:08

Zaujalo mě: "Dělali jsme simulaci, co by se stalo při zvýšení úrokových sazeb o dva procentní body. Ve většině krajských měst by se už pak vyplatilo bydlet v nájmu. K tomu by stačilo, aby úrokové sazby nebyly 2 procenta, ale 4 procenta."

Takže hypo je pořád o 2pb ročně nižší než nájem i přes růst cen nemovitostí. Navíc v té simulaci asi předpokládají stabilní nájmy, ty ale spíše budou růst... Takže vlastně ani není jiná možnost, jak by se to vyrovnalo - než přes další růst cen nemovitostí...pak se tomu růstu cen, který probíhá, ani nedivím.
KoulK
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 15. 12. 2017 19:05

Kdybych neviděl modelový příklad známý tak bych nevěřil že se nájem vyplatí z hlediska cashflow. A to na vlastní byt má hotovost.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod dockalacek 16. 12. 2017 18:43

neosobně píše:Bublinka nám pěkně bobtná...to bude rána, až praskne...)))

http://zpravy.e15.cz/ceny-bytu/prasknut ... -internetu


Zajímavý článek, který ale nic neřeší, pán učeně blábolí, připadá mi, že kope víc za nájem, protože hypo mu přijde víc riskantní a nebezpečné. Já taky byl dřív spíš pro nájem, když je příliš drahé, můžete se poohlídnout jinde po levnějším. Ale co když je pak člověk v důchodu, a nemůže si nájem dovolit a utáhnout?

Takže co? Nájem ne, hypo ne. Nejbezpečnější je asi celoživotně bydlet s rodiči, ale ne všude to jde z prostorových důvodů a ne všude to taky může fungovat vztahově. Ale to není trend kapitalismu, já si myslím, že už za komančů chtělo dost lidi bydlet ve svým, bez rodičů, chtěli mít soukromí. Já kdysi četl rozhovor s nějakým manažerem stavební spořitelny, který tvrdil, že tím, že je dnes tak málo mladých ochotno bydlet se svými rodiči, se vytrácí rodinná solidarita. Já si to úplně nemyslím. Co když dvougenerační soužití nefunguje? To má dotyčný člověk bydlet s rodiči i přes rozpory? Důležité je, abych se pak dokázal o rodiče postarat, a to, že s nima nebydlím, přece neznamená, že mi na nich nezáleží nebo že jsem nesolidární.

- v případě hypotéky se může stát, že ji nebudu schopný splácet (ztráta zaměstnání, růst sazeb, nečekaná událost)

- to platí i v případě nájmu, ale tam je prostor trošku manévrovat, barák s hypo taky můžu prodat, ale je to složitější.. Nájem budu platit celý život.

- bydlení s rodiči. Tam to nemusí klapat, hádky, spory. Takže všechno má riziko.
Jsem propiskovej magor:-) Fantastic Four - já, Shitman, KineCZek a soap mactravish:-) Mám Eurocase 350W a nestydím se za to!:-) Chceš mít mysl veselou? Snídej housku s nutellou! Nepiji, nekouřím, jsem hebký, přítulný a v nouzi mě lze použít jako mop:-)
dockalacek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod neosobně 19. 12. 2017 19:13

Už dobrých 100 let se řítíme do katastrofy. Vlastně už nejméně 200 let od vynálezu parního stroje a masivního drancování přírody a zdrojů. Za posledních 100 let padly jinačí staleté říše...takže EU je jen mžikovou záležitostí.
Celá průmyslová civilizace je odsouzena k zániku, dojdou a doslova i pojdou zdroje - lidi a energie. Velkou bublinou je "ekologický" elektromobil, tato Bublina má potenciál být na počátku Krize, nebot je to v podstatě "ekologický" podvod a k tomu násobně dražší než ropáci.
V tomto světle jsou Kriminální Živly, co tu v česku 28 let blábolí ve vedoucích funkcích o demoGracii a prodávají nám vybydlené, konstukčně na konci životnosti, "komunistické králíkárny" za mnohamilionové částky nepodstatní... :D :D
Chystejme se na Konec.
neosobně
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: treborit a 10 návštevníků