Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 20. 6. 2018 22:47

Má někdo zkušenosti s cashbackem na booking.com?
Píšou že cashback vrací partner. Tím je myšleno ten hotel? Trochu přemýšlím, jak budu třeba ve Skopje na recepci vysvětlovat, že mi mají vrátit 25Kč, protože mám cash back od Plné peněženky. Nehledě na to, že vratka v makedonské měně je mi k ničemu... To už se mi pak více vyplatí platba KK Mall, kde mám 2% odměnu za platbu na netu.
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jidis 21. 6. 2018 05:30

Pres plnoupenezenku ne?
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 6. 2018 09:27

no je jedno jestli Tipli/PlnáPeněženka (4 %) + RB Mall (2 %)
a nebo Twisto (4 %) a násl. RB Mall (2 %) to první mi přijde jednodušší (už proto, že na Twistu nemusí stačit limit)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 21. 6. 2018 09:55

Pokud občas lítáte s Wizzairem, tak je to nejlepší asi přes něj, vrací 10% jako kredit na letenky.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 21. 6. 2018 13:11

Jo, už jsem na to přišel. Vrací to Twisto přímo na účet do kreditů. Plus jde to zaplatit rovnou přes KK mall, aniž by člověk čekal na vyúčtování, což alespoň částečně řeší nízký limit na Twisto.
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 6. 2018 16:20

Dobrý den

váš požadavek na platbu pomocí služby Twisto SNAP bohužel musíme zamítnout.
Podle našich obchodních podmínek totiž není možné jejím prostřednictvím hradit jakékoliv finanční služby (úvěry, půjčky, hypotéky, exekuční výměry, soudní příkazy apod.) nebo platby na soukromé účty.


Mallka neprošla ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 21. 6. 2018 18:19

Jsi chtel zaplatit splatku kreditky? :D
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 6. 2018 19:02

Jo chtěl jsem vyčerpat ty bonusy z Twista ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vyorana_ondatra 22. 6. 2018 10:59

Já teď pomocí KK Mall zaplatil za Twisto a bez problémů prošlo. Ale byl to zaúčtovaný booking.com, nečekal jsem na výpis. Otázka je, zda je to se 2% bonus nebo bez něj.
Vyorana_ondatra
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blackwork 22. 6. 2018 21:13

ROlda78 píše:no je jedno jestli Tipli/PlnáPeněženka (4 %) + RB Mall (2 %)
a nebo Twisto (4 %) a násl. RB Mall (2 %) to první mi přijde jednodušší (už proto, že na Twistu nemusí stačit limit)


Přes Tipli né ... platil jsem na den otců - rozuměj dvojnásobé odměny na Mall asi 3000,- a ty svině dali jen 38 Kč! :grr:
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 6. 2018 07:52

Jasně, u každého prodejce mohou mít různá %, já reagoval přesně a jen na booking.com
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 26. 6. 2018 19:54

Twisto zavadi 100% garanci spokojenosti.
Petře, od 1.7. budou tarify s kartou zpoplatněné. Twisto Standard bude stát 49 Kč a Twisto Premium 99 Kč měsíčně. Je nám jasné, že poplatky nikdo nemá rád a bylo by jednodušší prošpikovat Twisto skrytými, ale to není náš styl. Jsme a budeme transparentní a věříme, že to oceníte. Za cenu kávy resp. obědového menu dostanete moderní platební službu, která vám šetří peníze, čas a zjednodušuje život. A především náš závazek, že budeme dál makat na tom, aby Twisto bylo lepší a lepší.



Protože jsme stále ještě mladá firma a občas něco “poděláme”, můžete nám to pěkně spočítat. Zavádíme 100% garanci spokojenosti. Pokud nebudete s Twistem v konkrétním měsíci spokojeni, stačí kliknout na částku poplatku ve vyúčtování a poplatek můžete ponížit. A protože garance je 100%, tak klidně až na nulu. Naopak, pokud jste s Twistem nadmíru spokojeni, můžete se rozhodnout zaplatit i více a přispět na rychlejší rozvoj. Je to fér?


A ještě poslední věc - spouštíme snadnou změnu tarifů. Vše zvládnete online ze svého účtu, nemusíte nikam volat, chodit a nikoho se doprošovat. A to ani při snižování tarifu anebo přechodu na neplacený. Žádné závazky, žádné překážky, ale svoboda volby. Tak jak to sami máme rádi. O změnu tarifu můžete požádat ve svém Twisto účtu v sekci Nastavení.

Věřím, že nám zachováte přízeň a přeji vám léto plné zážitků! Třeba s Twisto kartou v zahraničí na dovolené. :)

váš Michal Šmída,
zakladatel Twista
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eR99 26. 6. 2018 20:33

To je přístup! Já nakonec Twisto neruším... :)
eR99
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 3. 7. 2018 13:00

Zkousel jsem vybrat z bankomatu Air Bank pres Curve z Twisto karty a nejde to. Takze i pres Curve je to blokovano.
esquire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mobilman 3. 7. 2018 15:38

Ja zkusil vyber z Twista pres Curve minuly tyden a proslo to. Ale nebyl to bankomat Airbank.
mobilman
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků