Twisto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Prologer 15. 3. 2018 23:38

Po mě tedy při převzetí občanku vidět chtěli.
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 3. 2018 05:00

Pošta ano, ale kurýr mi zásilky předává bez čehokoliv. Maximálně proti podpisu.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 3. 2018 20:10

Když je to na poště tak chtej vidět občánku, pokud je to doručováný k domu, bytu tak ne.
Nesmí to být ovšem zásilka do vlastních rukou- tam se občanka vyžaduje.

Jinak co se týče procesu nastavení zabránění a odhalení podvodů ( fraudu) tak to třeba i homecfeditu trvalo.
Este co se týče dohledání objednávek IP adresu od providera dohledaj í ,ale VPN či jednoduché mobilní připojení od operátora ne.
Přitom operátor má všechno - typ telefonu, výrobní číslo telefonu, číslo SIM, BTS ke který se tlf připojil i bez volani. Ale u internetu ty IP adresy neeviduje, patrně se mění - a nejdou přiřadit k tlf číslu natož mobilu.
Plus web má samozřejmě k dispozici cookies takže se připojovat jen v anonymním módu Chrome na mobilu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 3. 2018 20:24

Když mi pošta doručuje balík do bytu, vidět občanku chce, a předpokládám, že tu není řeč o doporučeném dopisu, který dá komukoliv v bytě bez prokázání, např. manželce, která zjevně není já.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 3. 2018 21:21

Balík do ruky právě pošťák může vydat i sousedovi, pokud tam není do vlastních rukou napsáno. Říká mi to pošťácká co dělá u pošty 20 let.
Proto si občas lidé stěžují na diskusích idnes třeba že nemáj doma balík ani na poště neni k vyzvednutí a pak jim postacka sdělí že jim ho vyzvednul soused.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 17. 3. 2018 07:08

Máš pravdu, ale po mně ji chtěl. Ale asi je to proto, že jsem jednou žádal pošťačku, aby zásilky do vlastních rukou nedoručovala sousedům (jednalo se o rozhodnutí o nepřijetí dcery na školu a od data doručení se odvíjela lhůta pro odvolání). Tak si to asi přebrala následovně:

"Adresát si může u kterékoliv pošty vymínit, že jemu adresované poštovní zásilky a poukázané peněžní částky mají být dodávány jen jemu, nebo že mají být dodávány jen osobám zdržujícím se v jeho bytě."
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Prologer 11. 4. 2018 10:42

Nevíte, jestli je úvěr/limit Twisto vidět v registru NRKI?
Dává mi smysl, že ano, ale na druhou stranu se marketují tak nějak jako ne běžná půjčka/kreditka.
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomason87 11. 4. 2018 13:27

no skoro bych řekl, že by neměl, protože limit navyšují nárazově a bez předchozích upozornění.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 4. 2018 15:02

Twisto payments tam zatím není. Ale koukám co tam všechno přibylo
Agro leasing j Hradec, Bohemia energy finance, creamfinance, fair credit, help financial, kreditech, pronto credit, Tommi stachi a Zaplo.
Kromě toho pronto jsem o všech četl ve spisech.este teda nevím na co má Bohemia energy firmu- to uverujou ty dlužný faktury s pokutama ne?
Tak změnil se zákon, tak asi budou podrobněji vidět vícero závazků po splatnosti a uvidej kolik už toho člověk dluží.za chvíli těm lidem v nouzi nikdo nepujci bez nemovitosti. Ještě zbejva zákon na 10 procent dluhu během 7 let a bude víc zoufalých cinu- jako přepadení banky nebo lidí u bankomatu.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Prologer 11. 4. 2018 15:56

Takže pokud tam není, tak vlastně nezáleží na tom, jaký tam má člověk limit. Jde mi o to, že se snažím držet svůj celkový úvěrový limit co nejvíce při zemi, abych neměl problém se zřizováním dalších a dalších kreditek :)
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 4. 2018 22:21

Zatim tam není.naposled jsem koukal na seznam členů někdy na podzim a od tý doby spousta firem přibyla.
Co se týče starých smluv tak po připojení firmy do registru nrki se v registrech závazek nezobrazí. Jedině si dávat pozor co člověk podepisuje za souhlas pokud si bude brát nový úvěr u toho twista. Jestli krom třeba solusu nedává souhlas do nrki.
Nevím jak přesně twisto funguje.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 15. 5. 2018 19:57

Dá se Snapem zaplatit třeba i školkovné/vodné apod.? A to tak, že Twistu pošlu složenku "A", kterou sám vyplním? Neb zrovna těmto platím jen převodem (nelze jinak). Nebo jak vyrobit fakturu ze školky? :nenapadne
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avathar 16. 5. 2018 07:19

Melo by
avathar
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 16. 5. 2018 08:28

Nevím, jak složenku, ale zaplatit to určitě jde, zálohy na vodné a stočné tím platím. Lepší je asi říct, aby ti vystavili fakturu nebo nějaký předpis.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod avathar 16. 5. 2018 08:53

Faktury jdou vyrobit na webu online.
avathar
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků