Nová regulace GDPR na ochranu osobních údajů

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod KoulK 18. 2. 2018 13:39

Jaký je váš názor na novou regulaci EU GDPR na na ochranu osobních údájů, která má začít platit od května?

Mě třeba dost překvapilo, že údajně na každé webové stránce bude potřeba schválit použití každé cookie zvlášť. Tedy jako nyní musíme odkliknout 1 souhlas při první návštěvě webu, tak teď to bude třeba 10x, pokud web používá 10 různých cookies.

Je tu někdo, kdo to řeší z druhé strany? Tzn. podniká a připravuje se nějak na to, aby plnil nové požadavky...? Jaké jsou ty povinnosti? Předpokládám, že se to dokne spousty lidí... Lekařů, podnikatelů, správců webu... Nebo na to prostě pečete?
KoulK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 4. 3. 2018 02:06

Dotkne se to i každýho majitele mobilu, pokud v něm má uložené nějaké číslo se jménem, nebo jiným identifikátorem dané osoby a nemá k tomu její písemný souhlas.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 4. 3. 2018 12:18

To je pitomost, nic takoveho tam neni.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 4. 3. 2018 22:21

ty to tam nevidíš, ale baba co ti přijde na kontrolu to bude mít v metodice a jsi nahranej... dneska na znění zákonů vůbec nezáleží, důležitý jsou pouze metodický pokyny.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 3. 2018 07:48

Baba mi přijde na kontrolu mobilu, jo? Tak ten je dobrej, ten jsem ještě neznal...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lodgy 5. 3. 2018 08:59

Proc mobilu? 99% lidi ma kontakty ulozeny v google uctu, ja tedy ne, ja je mam jen na SIM.
:D
Lodgy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod linas 7. 3. 2018 17:52

Tomáš Marný píše:Baba mi přijde na kontrolu mobilu, jo?


OT: díky... už se tady asi půl hodiny lochčim :))
linas
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků