Ideální kreditní karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 1. 8. 2018 14:55

U té RB by taky neměl být nutný příjem na jejich účet. Kdysi jsem měl Style a účet v RB jsem vůbec neměl.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ridder 1. 8. 2018 15:07

Teď jsem tam volal a máš pravdu :) Fio mě zradila. Chtěl jsem KK k účtu právnické osoby a až jsem jim doložil všechny doklady, tak mi řekli, že jde pouze k fyzické :D jelikož kartu potřebuji do příštího pátku a je malá šance na úspěch, tak zkusím RB i Sberbank a snad to aspoň jedni stihnou :)
Ridder
Návštěvník

Odeslat příspěvekod j.ree 7. 8. 2018 22:35

Potvrzuji - KK u RB je bez podminek a bez poplatku. Mam ji doma
j.ree
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 4. 9. 2018 01:43

KK od RB je s poplatkem nebo nevrací. Tak KK od HelloB?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 9. 2018 05:53

Ridder píše:Teď jsem tam volal a máš pravdu :) Fio mě zradila. Chtěl jsem KK k účtu právnické osoby a až jsem jim doložil všechny doklady, tak mi řekli, že jde pouze k fyzické :D jelikož kartu potřebuji do příštího pátku a je malá šance na úspěch, tak zkusím RB i Sberbank a snad to aspoň jedni stihnou :)

Moneta (tehdy ještě GE) mi vydala kreditku na počkání, tak třeba to ještě umí. Ale jak je to s pravnickymi osobami nevím.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 4. 9. 2018 06:08

KB mi v IB nabizi KK s dodanim do 5 dnu, sice ta karta nic moc neumi, ale je to rychle reseni a nabizi Visu i Mastercard. Jak je to s PO tedy netusim.
Kurz bude taky lepsi nez u RB i Monety...
Mikka1
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ridder 7. 9. 2018 15:43

Ridder píše:jelikož kartu potřebuji do příštího pátku a je malá šance na úspěch, tak zkusím RB i Sberbank a snad to aspoň jedni stihnou :)


Update: Sberbank to stihla v pohodě. Karta došla ve čtvrtek (takže necelý týden po žádosti), PIN v pátek a odlet byl v sobotu.
Ridder
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 11. 9. 2018 07:05

https://www.e15.cz/byznys/finance-a-ban ... dy-1350944
Koncem loňského roku jich Češi podle dat Sdružení pro bankovní karty vlastnili 1,89 milionu, přičemž ještě před pěti lety to bylo 2,27 milionu. „Je to důsledek čištění portfolií, kdy banky rušily neaktivní účty,“...
Celá řada výhod byla omezena nebo zpoplatněna. Benefity si dnes musejí klienti více zasloužit...

I klienti "čistili" a dokonce sami od sebe...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jirkau 11. 9. 2018 08:50

Mám dotaz - jaká karta je vhodná pro platby na "pochybných" čínských shopech jako je aliexpres nebo jiné, kde neberou paypal? Přímo tam dávat číslo karty se bojím. Měl jsem cool kartu, ale už vypršela tak přemýšlím čím ji nahradit.

Díky za tipy
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 11. 9. 2018 09:09

Na Aliexpressu platím různými kartami už roky a k žádnému zneužití zatím nedošlo...
Pro paranoiky je dobrý třeba Revolut, vygeneruješ si tam virtuální kartu, která se po zaplacení sama zruší.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 9. 2018 10:54

já platím HB kvůli kurzu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod jirkau 11. 9. 2018 11:53

Co je prosím HB? Mám kreditku Čsob a Raiffaisen
jirkau
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 11. 9. 2018 12:07

HB, jako Hello bank. Co je prosím Raiffaisen?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 9. 2018 12:34

hb vydávaj v krámech jako alza, euronics, expert, mobelix ... k nákupu, nezaplatíš to celý ze svýho a jen z části a máš kartičku, dvě, pak i tři .. i když teda na tu alzu jsem taky neplatil už nic ze svýho tam to nák moc nejde zadat.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 11. 9. 2018 12:46

O kreditku HB lze požádat i přímo na stránkách Hello bank.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků