Ucet zdarma bez podminek s kartou a moznosti vklad.hotovosti

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 13. 3. 2018 09:02

Snazim sa pomoct znamej, ktora pochadza z krajiny 3.sveta a jej manzel jej odmieta zalozit ucet. Takze jej s tym chceme pomoct.
Zakladne parametre su 3:
-ucet zdarma bez podmienok
-karta k uctu zdarma bez podmienok
-moznost vkladat hotovost zdarma, prip. s malym poplatkom

Viem, ze na Equa sa da vkladat cez postu. Ale to pripisanie vkladu par dni trva.
mBank ma zas kartu s podmienkami.

Snazim sa najst nejaky kompromis, aby ten ucet bol idealne zadarmo.

Poradite?
https://curve.vip/BAG9K
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lodgy 13. 3. 2018 09:50

Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 13. 3. 2018 10:01

dakujem!
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Plzen 13. 3. 2018 12:11

Moneta asi ne. Podmínka občan ČR starší 18 let. Navíc prvních 200,- se má poslat z jiného účtu vedeného v ČR, které nelze čerpat a jsou blokovány. Mně tak vychází AirBank, malý tarif. Nečiním si nárok, že jen já mám pravdu. Možná existuje i jiné vhodné řešení.
Plzen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 13. 3. 2018 12:20

Plzen, staci docitat do konca, to je v pripade zalozenia online. Na pobocke to zalozia s dvoma dokladmi totoznosti.
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 13. 3. 2018 12:53

FIO
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod MilanM 13. 3. 2018 19:37

Vklad 200Kč není nutný u všech založených účtů u Monety, čímž pak není nutný blokovaný vklad. Ale dostat se k němu není vždy jednoduché. Mě se to povedlo po 3 měsících :-)).
MilanM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lodgy 13. 3. 2018 19:45

Jak?
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod MilanM 13. 3. 2018 19:58

Zkoušet to často přes aplikaci Tom účet, když přemýšlím zpětně, tak možná mají chybu v systému registrace, pokud rychle odklikáte next next next a nečtete nic, tak to systém neblokne a projde založení. Sice účet byl založen, ale nefungoval a pak za pomocí Monety začal fungovat po tom co jsem odmítl zrušit registraci. :-))) Nebo nemít nikdy u nich účet a pak založit přes jejich aplikaci.
MilanM
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 3. 2018 09:10

Fio (vklady na pobočce)
AirBank (vklady přes jejich bankomaty)
Creditas (vklady na pobočce)

Nejsem si jist, jak je to s Hello, jestli umožňuje vklady na pobočkách (bývalé pobočky Cetelem)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 3. 2018 09:16

Ahoj Patrik. Myslim, ze Moneta je asi najlepsia. Nevyhoda budu len kurzy a poplatky za vyber v zahranici... najvacsia nevyhoda,ze je to Moneta ;-)
Dik za info, prestudujem podmienky
alfas123
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 3. 2018 09:20

Pokud hodláš vybírat v zahraničí, tak bych zvolil tu Creditas - výběr za 30 Kč a slušné kurzy - nad cca 100 eur vychází nejlépe ze všech debetek napojených na účet v českých korunách

Před chvilkou jsem o tom psal zde
viewtopic.php?f=324&p=11872964#p11872964

Nevýhoda je, že Creditas těch poboček moc nemá.
Pokud naopak chceš vkládat o víkendech, tak AirBank. Dokonce vím minimálně o jednom jejich vkladovém bankomatu (v Praze v Tesco Eden), který je dostupný nonstop. Hlavně k účtu od AirBank jsou zdarma 2 karty, takže ji může i někomu jinému dát, kdo peníze vloží za ni. A zdarma je i platební nálepka (nevím kolik, mám jednu) se kterou jde vkládat a vybírat taky (bankomaty, tedy alespoň některé, mají bezkontaktní čtečku)
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Lodgy 18. 3. 2018 13:30

PatrikChrz píše:...
Nejsem si jist, jak je to s Hello, jestli umožňuje vklady na pobočkách (bývalé pobočky Cetelem)

O vybery v zahranici mu evidentne nejde, pozadavek byl na ucet zdarma bez podminek s moznosti vkladu zdarma, a nejrozsahlejsi sit pobocek ma z tech bank, co nabizeji tohle zdarma, prave Moneta. Navrhovat napr. Hello Bank!, ktera tu ma v CR dve pobocky, mi prijde usmevne. Musela by bydlet v dosahu jedne z tech dvou pobocek, aby se ji vyplatil vklad zdarma prave u te banky.
:D
Lodgy
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 3. 2018 13:48

Lodgy píše:
PatrikChrz píše:...

O vybery v zahranici mu evidentne nejde, pozadavek byl na ucet zdarma bez podminek s moznosti vkladu zdarma, a nejrozsahlejsi sit pobocek ma z tech bank, co nabizeji tohle zdarma, prave Moneta. Navrhovat napr. Hello Bank!, ktera tu ma v CR dve pobocky, mi prijde usmevne. Musela by bydlet v dosahu jedne z tech dvou pobocek, aby se ji vyplatil vklad zdarma prave u te banky.
:D

Však proto jsem navrhl i Fio a Air. Zejména Air má hodně pobočky s vkladovými bankomaty v obchodních centrech a jsou tedy otevřeny i o víkendech.
Moneta má sice těch poboček víc, ale některé mají docela krátkou otevírací dobu.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod jisy 19. 3. 2018 11:04

PatrikChrz píše:Pokud hodláš vybírat v zahraničí, tak bych zvolil tu Creditas - výběr za 30 Kč a slušné kurzy - nad cca 100 eur vychází nejlépe ze všech debetek napojených na účet v českých korunách
. . . . .

Pokud naopak chceš vkládat o víkendech, tak AirBank. Dokonce vím minimálně o jednom jejich vkladovém bankomatu (v Praze v Tesco Eden), který je dostupný nonstop. Hlavně k účtu od AirBank jsou zdarma 2 karty, takže ji může i někomu jinému dát, kdo peníze vloží za ni. A zdarma je i platební nálepka (nevím kolik, mám jednu) se kterou jde vkládat a vybírat taky (bankomaty, tedy alespoň některé, mají bezkontaktní čtečku)

AirBank má bezkontaktní už všechny bankomaty, alespoň to tvrdí. Naopak zjevně nemá na nové přelepky na nich - bezkontaktní jsou i ty, na kterých je stále napsáno, že teprve budou (vyzkoušel jsem).
jisy
Diskutér

Další stránka