Tankovací karty

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 29. 3. 2019 17:25

právě, že ne, známý tam nedávno auto prodával a sdělili mu: pane to jedině když tu něco koupíte... tak nevím, jestli mezitím vyměkli, "nejen" je dost neříkající pojem
co chtěli doložit?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 3. 2019 18:48

Mozna tam jde auto i pujcit?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 29. 3. 2019 18:57

citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 5. 4. 2019 09:43

Kupovat nemusíte jen z nich musíte zešedivět. :/ Přístup katastrofa.
Já osobně si počkám až to někdo prohrne. Něco už jsem začal ale na zbytek těch blbů nemám nervy. Z HB volali že budou volat z AAA a zatím nic a podle mě nezavolají ...

-- 5. 4. 2019 09:44 --

tahle je asi jen na půr¨l roku - škoda ... ale beru :D
https://www.beneplus.cz/nabidka/-/nabidka/940
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 31. 7. 2019 17:04

Někdo nějaké nové zkušenosti s Mototechnou? Fakt by mě zajímalo, co v praxi znamená to "nejen" při koupi auta :) už to, že to mají v těch uvozovkách působí poněkud zvláštně...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 31. 7. 2019 17:49

jel jsem okolo centrály, tak jsem tam zašel na "blind", v příjímací hale na recepci vůbec nevědeli o co jde, až asi třetí člověk někoho zkontaktoval, že by o tom měl něco vědět, pak se mě ovšem ujala slečna, která si myslela, že mám zájem o úvěr, musel jsem jí to ukázat na jejich webu, pak ji docvaklo "jo vy chcete tu kartu od Cetelem", s tím, že se musí zeptat a posléze přišla s tím, že vysloveně bez nákupu auta zřídit nelze
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 31. 7. 2019 17:58

To se myslim resi na foru na strankach hellobank a, pokud si dobre vzpominam, tak by to melo jit i bez koupe auta.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 31. 7. 2019 18:37

retron píše:jel jsem okolo centrály, tak jsem tam zašel na "blind", v příjímací hale na recepci vůbec nevědeli o co jde, až asi třetí člověk někoho zkontaktoval, že by o tom měl něco vědět, pak se mě ovšem ujala slečna, která si myslela, že mám zájem o úvěr, musel jsem jí to ukázat na jejich webu, pak ji docvaklo "jo vy chcete tu kartu od Cetelem", s tím, že se musí zeptat a posléze přišla s tím, že vysloveně bez nákupu auta zřídit nelze


Byl jsem tam a překážka byla to, že už mám jinou kartu od Hello Bank, auto bych kupovat nemusel, ale kvůli té jiné kartě to nešlo. Aspoň to říkali...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 31. 7. 2019 19:25

Co jsem viděl na fóru hello bank, tak by jedna karta hello bank problém neměla být. Teoreticky. Prakticky je, jak píšeš...
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 31. 7. 2019 20:29

Nemáte někdo už tu kartu od AAA (Mototechna)? Docela mne to zaujalo.

Nyní mám Benzina tank kartu (~ 1 Kč na litru). Do detailu jsem nezkoumal jestli to je plošně.

Pro mne lepší jak základní Shell smart karta, protože nejsem vázaný na tu jejich tragickou myčku (bral jsem to nejčastěji).

Jinak pro 2 auta, spotřeba menší cca 50.000 Kč ročně nafta/benzín.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 8. 2019 09:08

Schwarzie píše:To se myslim resi na foru na strankach hellobank a, pokud si dobre vzpominam, tak by to melo jit i bez koupe auta.



To se podarilo asi tak jednomu clenu fora....Proste tu kartu bez koupi auta nedaji.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod jir.vesely 1. 8. 2019 09:37

Asi to stejně zkusím se tam stavit, až bude chvilka. Za to se nic nedá. Nenajezdím sice moc, ale ten můj žrout benzínu by jí celkem využil i tak.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 1. 8. 2019 10:13

Mufinmufi píše:Nemáte někdo už tu kartu od AAA (Mototechna)? Docela mne to zaujalo.

Nyní mám Benzina tank kartu (~ 1 Kč na litru). Do detailu jsem nezkoumal jestli to je plošně.


Je to různé podle čerpací stanice, a většinou hluboko pod 1,- Kč, jen 40 nebo 60 haléřů (pro N95).
https://www.tank-karta.cz/Home/Discount
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 1. 8. 2019 16:41

> To se podarilo asi tak jednomu clenu fora....Proste tu kartu bez koupi auta nedaji.
Já jim poslal email a nic o nutnosti koupi auta nepsali. Možná by to přišlo až při osobní návštěvě? :D Zkusím to vybojovat a dám vědět.

> Je to různé podle čerpací stanice, a většinou hluboko pod 1,- Kč, jen 40 nebo 60 haléřů (pro N95).
Vypadá to, že máš pravdu. Namátkově jsem našel jednu účtenku a při 73,75 l * 32,50 úspora cca 44 Kč.

Takhle by se mi 50 Kč poplatek zaplatil už při 1 tankování měsíčně.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 8. 2019 17:36

Mototechna kreditka je jako pani Colombova mezi kartami :mrgreen:
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků