365.bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod vladox 5. 9. 2018 15:07

Na Slovensku vznikla nová internetová banka 365.bank
Ponúka eurový účet s platobnou kartou zadarmo. K tomu benefit podľa vlastného výberu za založenie účtu (kredit na Hopin taxi, licenciu na ESET antivírus, licenciu na Office 365, zľavy na dovolenky). Za platenie cez Google Pay je možné získať 25 eur. K tomu ďalšie zľavy za platby u vybraných obchodníkov, sporenie, atď.
Pre založenie účtu je potrebné mať prechodný alebo trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Zatiaľ ide v beta režime a účet sa zakladá na pozvánku. Kto by mal záujem môžem vám pozvánku poslať cez správu.
Viac informácii na adrese https://365.bank
vladox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 5. 9. 2018 17:22

Já jsem pozvánku dostal snad už někdy v květnu, mezi prvními betatestery, ale jaksi jsem se zasekl na tom bydlišti a předpokládám, že většina osazenstva zde s tím bude mít stejný problém...
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 5. 9. 2018 20:26

Po zkušenostech s ČSOB, UCB, mBank, AXA Bank, ING, ZUNO, Privat bankou a Tatra bankou (téměř polovina těch bank na slovenském trhu už ani neexistuje :hm) další slovenskou banku už fakt ne-e.

Jinak ta banka (nejde o novou banku, ale brand Poštové banky) toho opravdu moc nenabízí, oficiálně už měla dávno odstartovat, nakonec po zpoždění zvládli až demoprovoz (no dobrá, říkají tomu "beta"), ale možná je nakonec předběhne i rebrandování Cetelem na Hello Bank! (plán je v první polovině 2019)...

Jedinou výhodou je vedení bez poplatku a bez podmínek (na slovenském trhu je u běžných retailových balíčků kamenných bank typicky nutné plnit kromě obratu i další doplňující podmínky, jako třeba platby kartou, dodatečné produkty, nebo objem depozit či úvěrů; navíc je v základu embossovaná MasterCard, zatímco standardem je u mnoha bank ještě pořád spíše elektronická karta, takže klienta zvyklého na "standard" to možná nějak ohromí), ale výběry z bankomatu jiných bank za 2,50 € nebo třeba sazba na spořicím účtu 0,365 % p.a. (jen v měsících kdy není uskutečně výběr) už taková hitparáda není.

Navíc mi nejsou příliš sympatické banky, které mají rozpor v obchodních podmínkách, popřípadě je ani nedodržují, aniž by ještě vůbec zahájily operace (třeba onen požadavek na pobyt v nich oporu nemá, naopak jako doklad totožnosti předkládají občané členských zemí EU identifikační anebo cestovní doklad a povolení k pobytu pouze v případě, že ho mají vydané, naopak dále se klient dočte, že majitel účtu může být jen občan SR s trvalým pobytem na území SR, prostě guláš).
fremantle
Inventář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků