Stavební spoření

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 18. 10. 2018 05:49

Zdravim, forum som prehladal a podobnu temu som nenasiel.

Koncom roka 2012 som si zalozil stavebko. Posielal som tam akurat tolko, aby som dostal max.premiu. pamatam si info, ze sa to da cele vybrat po 6 rokoch a clovek si smie tuto premiu ponehat.
Ma s tym niekto skusenosti? Aby som to zrusil v spravny moment a tak
Oplati sa zalozit nove?
Vdaka
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 18. 10. 2018 07:14

premiu myslíš asi státní příspěvěk 2000,- co? Po šesti letech to můžeš vše vybrat včetně příspěvku tvého, státního, úroku a založit znovu /na konci roku to bývá nejvýhodnější/. Teď záleží jakou máš cílovku a úroky? Já v té době měl 2 procenta, tak se může vyplatit to tam ještě chvilku podržet, ale zároveň si založit novou smlouvu. Pokud specháš na peníze, tak už si teď podej žádost o ukončení, trvá to cca 3 měsíce, než tě to vyplatí /aspon to je moje zkušenost s MPSS, kde mi končí v lednu a ted v říjnu bych měl jít požádat o "výplatu"/
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod milanBrno 18. 10. 2018 07:22

Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davidovv 18. 10. 2018 13:27

Dobry den, reknete mi prosim, jake jsou podminky stavebniho sporeni? Vim o tom statnim prispevku, ale zajimalo by me, co je takova nejnizsi mesicni / rocni castka, abych ten maximalni bonus ziskal.
Zaroven mate tip, kde je stavebko nejvyhodnejsi?
Dekuji za rady.
Davidovv
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pilatus 18. 10. 2018 13:54

Pilatus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Davidovv 23. 10. 2018 09:19

Jasne, diky.
Davidovv
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků