Jakou banku pro běžného uživatele?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Topes 15. 1. 2019 07:15

X let používám fio ale zvažuji přechod jinam jelikož občas potřebuju vybrat z bankomatu a tam kde se pohybuji jsou jen cizí banky - 30 korun za výběr a dále chci používat bankovnictví v mobilu což u aplikace fio z roku 1210 není to co chci.

Co potřebuju?

Bezplatné výběry z cizích bankomatů
Nákupy přes internet - aliexpres
Moderní a funkční appku na internet banking (čtečka otisků atd)
Aspoň nějakou kamennou pobočku v Praze
Mít možnost vložit peníze na účet, ideálně vkladomat protože po práci pokladní hodiny stejně nestíhám
Platební kartu

Co nechci?

Poplatky za výše zmíněné služby co používám a podmínky jako například že musím mít měsíčně na účtu tolik a tolik abych měl to a to zdarma.

Po krátkém průzkumu se mi líbí equa bank, ta by to měla snad splňovat až na ty vklady - prý přes poštu kterou osobně nesnáším. Každopádně u fia jak jsem zmínil že kvůli práci pokladnu stejně nestíhám, tak si stejně nic na účet vložit nemůžu....
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 1. 2019 07:48

Začal bych vybírat z bezplatných bank bez nutnosti splňovat podmínky, tedy:
Air, Fio, Equa, Creditas/Richee, Hello, mBank

Při požadavku na pobočku zůstane:
Fio, Air, Equa, Creditas, Hello, mBank. S tím, že v mBank se toho na pobočce moc nevyřídí a mám pocit, že i Hello pobočky jsou dobré akorát na to tam odevzdat písemnou žádost.

Při požadavku na výběr z cizích bankomatů zůstane:
Equa (nemezené výběr), Creditas (5 výběrů měsíčně) a Hello (3 výběry měsíčně). Nejsem si jist, jak velký rozsah služeb je na pobočkách Equa, jestli vůbec operují s hotovostí, myslím, že nikoliv. S přimhouřením oka by se dala počítat FIO, která má 1 výběr z cizího bankomatu za utracené 4 tisíce.

Suma sumárum mi pro tebe nejlépe vychází Creditas - navíc má o fous lepší kurzy, než ostatní banky na debetních kartách (takže se hodí k platbám na zahraničních eshopech, tedy i Aliexpresu), výběr v zahraničí za rozumných 30 Kč (což při jejich kurzu od cca 100 eur vychází lépe, než výběr s jinými bankami zdarma).

Vkladomaty má ze zmíněných bank jen Air, ale ta už tak nějak "vypadla v prvním kole". Samozřejmě můžeš mít těch bank více a Air si nechat jen na ty vklady. Já ji používám na rozměňování - vložím tisícovky, vyberu dvoustovky :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod Topes 15. 1. 2019 08:01

Díky. Fio mám jak jsem psal a už ji mám plné zuby. Ne vždy zaplatím kartou 4000 abych dostal 1 ubohý výběr u jiné banky zdarma a jejich síť bankomatů je na nic když v okolí žádné nemám a cestovat půl hodiny k bankomatu a půl hodiny zpět je blbost. Do zahraničí nejezdím takže výběr v cizí zemi nepotřebuji. Vybírat budu jen u nás takže v tom se mi líbí ta equa. Podívám se na tu creditas. Ty platby do zahraničí jsou nějak zpoplatněné? U fia se jen přepočítaly koruny na dolary podle kurzu. Nevím, jestli jiné banky za to nechtějí ještě poplatek což je to co nechci. Na Ali nakupuju jednou za čas takže jestli je o fous lepší kurz, tak to u mě nehraje roli.

Ještě jsem zapomněl že chci rychlost co se týká bankovních převodů aby to příjemce nedostal za 2 dny. U fia to trvá. Jediný co je rychlý tak vnitrobankovní převod nebo do/z air bank.

-- 15. 1. 2019 08:01 --
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 1. 2019 08:19

Platby kartou jsou vždy zdarma, ale liší se kurzová marže mezi jednotlivými bankami, rozdíl může přesáhnout 5 %, ale to už je extrém mezi opravdu nejlepší a nejhorší nabídkou. Navíc některé karty ještě "vrací", takže pro platby je nejlepší kreditka Hello, kurzy MasterCard bez příplatku a ještě ti 1 % vrátí max 500 Kč za měsíc.

Fio naopak umí D+0 pro dopoledne zadané platby, co je skoro nejlepší na našem trhu (ostatně takto to umí i Air, ČS, ČSOB a asi i jiné). Jinak všechny banky by měly už umět D+1, tedy že platba zadaná dnes by do jakékoliv jiné banky měla dojít následující pracovní den, jen je rozdíl v "uzávěrce", např. u Sberbank nelze platby s "dnešní" splatností zadat po 18. hodině.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod zivan 15. 1. 2019 08:19

Patriku, nezapomenul jsi u tech vyberu z cizich bankomatu na mBank? Navic ted zrusila poplatek za kartu pri neplaceni. Dokonce ma i vkladomaty. Ale samozrejme s frekvenci zmen to muze byt za pul roku zase jinak.
Naposledy upravil zivan dne 15. 1. 2019 08:23, celkově upraveno 1
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 1. 2019 08:22

mBank jsem vyhodil kvůli pobočkám, sice je má, ale nic se tam nevyřídí. Je fakt, že už jejich kartu nemám (účet ještě ano), tak ani nevím, přes které bankomaty jde vkládat - přes Euronet? Nebo už má i něco vlastního.

Také není vhodná pro ty platby na Aliexpresu, bohužel spolu s Monetou má nejhorší kurzy na trhu.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod zivan 15. 1. 2019 08:25

Zas pri obcasnem nakupu pouzdra na telefon, kabelu za 1-5$ asi neni potreba zas tak moc resit kurzy.

Vkladomat jsem v zivote nepouzil, ale vychazel jsem z jejich stranek (takze asi Broker Consulting a Euronet):
https://www.mbank.cz/osobni/sluzby/vkladomaty/

Ona asi zadna banka nema vse, pokud umi vkladomaty uz jen Airbank...
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 1. 2019 09:46

Když jsem si dotaz přečetl, zvolil bych Creditas (všech požadavků nelze dosáhnout u žádné banky), nebo bych zůstal u fio a počkal si na ty vkladomaty, které slibují v dohledné době (ovšem pro mne není problém v Praze zajet kamkoliv, navíc hotovost moc nepotřebuju). Jako poměrně dobrej nápad mi přijde i kombinace s Airbank pro vkládání přes vkladomaty (ovšem ty taky nejsou všude, a tipnul bych si, že v lokalitě, kde se vyskytuje autor dotazu, nebudou taky).
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 15. 1. 2019 10:22

Já bych si to Fio nechal a spíš přemýšlel nad tím, proč musím vkládat hotovost přes vkladomat a současně vybírat z bankomatů...
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod DoubleSix 15. 1. 2019 10:41

Do budoucna po spojení Airbank s Monetou těch bankomatů bude mít AirBank dost.

Já vím, že to Topes nechce, ale na jeho podmínky mi nejvíce pasují prémiové účty (ano, je tam podmínka obratu na účtu).

Z těch opravdu bezplatných bych asi volil Creditas.
DoubleSix
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 15. 1. 2019 11:32

Taky bych to řešil výběrem Creditas a nebo jak je dneska většinou potřeba kombinací dvou bank. Nejlépe Air (množství vkladomatů) + Hello (výběry)
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod Topes 15. 1. 2019 13:20

Ne fio prostě jako primární banku už nechci. Už jen to že 2 roky slibují novou aplikaci která bude umět otisk prstu a stále nic je poněkud absurdní. Že občas potřebuju vložit něco na účet? Co je na tom divného? Prostě vyberu prachy a pak přijde náhlá platba která jinak než přes účet nejde a tak ty peníze zase potřebuju vložit, například se zpozdí výplata a já mám jen hotovost která mi je pak v takovém případě k hovnu když musím převodem.
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 15. 1. 2019 13:41

Topes píše:Prostě vyberu prachy .... a já mám jen hotovost která mi je pak k hovnu

Přesně nad tím bych se zamyslel... Ale chápu, že některé návyky se těžko mění, takže doporučení jsi dostal, zkus Creditas.
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Topes 15. 1. 2019 13:44

Jinak vkladomat není podmínka, ale jen takové plus. Jde mi hlavně o bezplatné výběry, běžné platby přes IB a tomuto roku odpovídající aplikaci do mobilu. Bohužel toto fio nenabízí (jen ten běžný banking což má každej...)

Tak jinak - výplatu mám z části Cash a z části na účet. Z účtu platím nájem a faktury ale když mi nedojde výplata na účet (zpozdí se!) tak mám aspoň Cash v obálce a potřebuju narychlo ještě v ten den ideálně zaplatit něco přes účet - potřebuju to tam nějak dostat = potřebuju možnost mít ty peníze převést z hotovosti na účet v bance. Už si rozumíme? Místo debilních pouček doporučuji číst co píšu a nebo lépe, nehrát si na mentora co mám jak dělat ale odpovídat na jasně kladené dotazy. Děkuji.

Znova Edit :ok podívám se na creditas, ještě equa a vyberu jedno nebo druhé pokud lepší banka nebude. Bez vkladomatu se ovšem obejdu a můžu si nechat fio jako záložní kde budu mít prachy bokem pro takové případy.
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Smurfik 15. 1. 2019 14:06

No nic o tom, že bys dostával výplatu hotově a část na účet jsi tady nepsal a opravdu tvůj původní příspěvek vyznívá dost nelogicky (vkládat-vybírat). Ovšem nerozumím tomu, proč ještě chodíš vybírat a pak ti zase na účtu ty peníze chybí, ale to je tvůj boj. Bez těch vkladomatů si tedy můžeš vybrat kteroukoli z doporučených bank (Air, Equa, Creditas/Richee, Hello, mBank) a některé z nich mají dokonce i aplikaci která umí ten otisk prstu :-)
Smurfik
Diskutér

Odeslat příspěvekod dropino 15. 1. 2019 14:19

Topes píše:J Místo debilních pouček doporučuji číst co píšu a nebo lépe, nehrát si na mentora co mám jak dělat ale odpovídat na jasně kladené dotazy.

No tvl...
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 15. 1. 2019 14:25

Tak už to chodí, někdo si přijde pro radu, ty se mu snažíš pomoct a finančně vzdělat a stejně dostaneš pojeb, co si dovoluješ mu radit :-D
Kolem.jdouci
Diskutér

Odeslat příspěvekod Topes 15. 1. 2019 14:42

Tak prostě nemám rád když se ptám na něco konkrétního a místo odpovědi se mi dostane kázání, vyptávání nebo dokonce psychologický rozbor osobnosti :-D Už ale vyřešeno a vezmu tu equa bank. Akorát ještě další věc je co se týká pojištění na odcizení karty. Už se mi stalo, že mě ukradli kartu a vesele platili bezkontaktně, takže než jsem se dostal k telefonu abych kartu bloknul, byl jsem o pár tisíc lehčí. Fio banka uznala reklamaci plateb a peníze mi dala zpět na účet, akorát jsem platil nějakou spoluúčast. U creditas i equa je pojištění za peníze. Tedy pokud to dobře chápu? Mám ale za to, že mi tehdy ve fio řekli, že banka je na tohle pojištěná sama o sobě už snad jen díky tomu, že u bezkontaktní karty tohle riziko je. Ale nejsem si jistý, je to dávno co se mi tohle stalo.
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod SVitara 15. 1. 2019 15:50

Na tohle se muze pojistit jen hlupak, kdyz banka nese odpovednost za neopravnene transakce ze zakona.
SVitara
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Topes 15. 1. 2019 17:01

Aha díky. To mě právě zajímalo jestli to je ze zákona nebo ne. Potom nechápu co to nabízené pojištění je teda zač. Tedy je fakt že do toho spadá i třeba krádež mobilu atd a pojištění za zneužití do toho jen vložili jako marketing... Nevím, nestudoval jsem to nikdy.
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 1. 2019 17:28

No, pokud bych věděl, že občas potřebuji vkládat (a pokud bych dostával výplatu cash, věděl bych jistě, že to bude pravidelně), Equau by byla jedna z posledních, protože do ní se prakticky hotovost vložit nedá. (Ano, je tu pošta, ale to znamená +2 pracovní dny od vkladu, což věru není operativní.) Ale je to věc názoru.
Mmch, nad tím Tvých chováním ohledně hotovosti se tu od počátku (a ještě více po bližším vysvětlení) podivuji také, když už tak dobře snášíš dobře míněné rady. :)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Topes 15. 1. 2019 18:07

Ten vklad není pravidelný, výplatu mám půl na účet a půl Cash a na vklad si nechám ještě tu fio ale jako hlavní vezmu jinou banku.
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 1. 2019 18:55

Mně tedy ze všech bank nejvíc vyhovují Air bank (protože tolik nedbám na zajištění a vyhovují mi platby, které nemusím autorizovat) a docela mi sedí Moneta, která nevyhovuje zřejmě pouze v podmínce výběru ze všech bankomatů, ale zase má těch bankomatů docela dost (v Praze snad dostatečně hustě). (Má tedy špatné kurzy, ale to je problém prakticky všech bank.)
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kubika1 15. 1. 2019 19:24

Mno nevím, ale měnit banku kvůli tomu, že chci mobilní aplikaci na otisk prstu mi přijde přitažený za vlasy. Fio na aktualizaci dělá, takže mi to přijde vůbec mimo.
Jinak k ty rychlosti - jestli se ti zdá, že Fio je pomalé, tak si na to zvykni, protože Fio patří mezi ty rychlé banky. Mistr v pomalosti je například UniCredit.
Kubika1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod evelista 15. 1. 2019 21:32

ano ukamenujte me, ale si to promyslete, KB s tarifem za 39.
evelista
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 16. 1. 2019 00:57

Paradoxem je, ze na poradne platforme bylo FIO jedno z prvnich, kdo mel prihlasovani otiskem prstu. Tak treba by to chtelo se zamyslet nejenom nad uctem, ale i telefonem :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o vteřiny, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Topes 16. 1. 2019 06:38

Jasně, koupím si jablko za 40 papírů protože vývojáři fio nejsou schopni za 2 roky udělat tu jejich novou aplikaci pro Android :-D
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 1. 2019 07:01

Ale zase Ti hned stoupne sebevědomí a staneš se lepším člověkem. :D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Topes 16. 1. 2019 07:59

Tak to bez pochyby :-D Akorát mě to bude stát úvěr a jíst suché rohlíky, ale budu mít nakouslý jabko a budu děsně in a cool :-D
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 16. 1. 2019 10:24

Jestli to nebude navrhem platformy, kdy si to kazdy vyrobce patla jak pejsek s kocickou, co vari dort. A potom na tomhle zpatlanym HW stavet nejaky SW, navic s nejakou mirou bezpecnosti je logicky pomerne nemozne.

Mimochodem, nemusis si kupovat hned nejvyssi model, vlastne, nemusis si kupovat vubec zadny. Jen si holt na nektere veci, ktere my ostatni uz pouzivame nekolik let, proste pockas.

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Dr.D 16. 1. 2019 10:30

Jenom technická: pokud si koupí nejvyšší model za 40 papírů, tak tam stejně otisk prstů nebude :-) To by musel jít do nějakého výběhového :-)
Dr.D
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 16. 1. 2019 10:49

Dr.D: asi tak nejak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod Zedna1 16. 1. 2019 12:01

@S474N
Sorry, ale tohle je naprosto typicka odpoved iOvce.
Zedňa
Zedna1
Diskutér

Odeslat příspěvekod Topes 16. 1. 2019 12:13

Android není nevhodná platforma když jinde to funguje X let. To vývojáři stojí za *****. Už v roce 2017 slibovali kompletně novou aplikaci a nyní o 2 roky později stále ne. Jinde funguje otisk už dávno, dnes už to jede i přes face ID u jiných bank, jenom ve fio je pravěk a vše se jede ručně přes hesla. Čekat nehodlám. Momentálně lezu do ib přes prohlížeč což moc komfortní není, chci aplikaci...
Topes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 16. 1. 2019 14:10

PatrikChrz píše:Fio naopak umí D+0 pro dopoledne zadané platby, co je skoro nejlepší na našem trhu (ostatně takto to umí i Air, ČS, ČSOB a asi i jiné). Jinak všechny banky by měly už umět D+1, tedy že platba zadaná dnes by do jakékoliv jiné banky měla dojít následující pracovní den, jen je rozdíl v "uzávěrce", např. u Sberbank nelze platby s "dnešní" splatností zadat po 18. hodině.

To D+0 uz umi vsechny banky mimo Unicreditbank a dvou sporiciho uctu, treba to pomuze i tazatel si vybrat banku:

Rychlé D+0 banky a jejich cut time:
(seřazeno od nejrychlejších)
Moneta 14:00
Komerční banka 13:00 (až 14:00*)
Česká spořitelna 12:59 *
Creditas 12:30 * (i platba zadaná lehce po 13h prošla)
ČSOB & ERA, Poštovní spořitelna 12:00
Fio banka 12:00
Sberbank 12:00
Expobank 12:00 *
Airbank 11:30 *
Equabank 10:30
Hellobank 10:00 *
mBank 8:00
Raiffeisenbank 8:00 * (nutno otestovat 8:59)

* banka neručí za provedení v režimu D+0 (není podpořeno smluvními podmínkami), jinak řečeno když menší banky nevyexportují dopolední dávku, nelze uplatnit náhradu případné škody...

od 1.11.2018 banky mohou zasílat D+0 do clearing centra bez příplatku až do 16:00 hodin dne splatnosti
------
Pomalé D+1 banky a jejich cut time:
Wustenrot - spořící účet 23:50
Unicreditbank 20:00
INGbank - spořící účet 15:00

-- 16. 1. 2019 14:18 --

Topes píše:Jasně, koupím si jablko za 40 papírů protože vývojáři fio nejsou schopni za 2 roky udělat tu jejich novou aplikaci pro Android :-D

Ja mam tablet za 8 papiru od jablka - model 2018 a otisky umi :-)

Android a hlavne HW platforma je zkratka &€#@*%!

Ale to jsme OT. Souhlasim, ze apka fio neni buhvijak moderni ani svetoborna, take ji nepouzivam, bohuzel web maji lepsi pro tablet, neznaplikaci.

Lidi, ktera banka ma nejlepsi aplikaci IB?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod S474N 16. 1. 2019 16:15

Zedna1: nemusis se omlouvat, hlavni je, ze ne-iOvce se neumi fakticky vyjadrit k tematu a mele nesmyslna klise...

S474N
všude byl, všechno zná

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 1. 2019 16:43

Tak tady to vypadá spíš na to, že to neumí iOvce. :D
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 16. 1. 2019 21:34

komercku mám otestovanou , posílám třeba 13-50 a vždycky do druhý banky ten den došlo.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 18. 1. 2019 07:06

VPE: u ING asi došlo ke změně. Zadával jsem platbu 15. 1. (2,5 milionu) z ING do FIO někdy pozdě večer (odhaduji, že to bylo mezi 20 a 21:00). Při zadávání platby se nabídlo datum provedení "dnes", po odklepnutí se ukázal datum 16. 1. Ráno 16. 1. e-mail z FIO, že platba dorazila.

-- 18. 1. 2019 07:12 --

Ještě dodám, že ING poměrně pozdě i připisuje příchozí platby, rozhodně to je odpoledne, spíše bych řekl, že někdy mezi 14. a 15. hodinou. Pokud tedy chci, aby platba dnes došlá dorazila do cíle následující den, tak oficiálně mohu využít jen asi 1,5 hodiny trvající "okno", pokud tedy případ, který jsem popsal nebude novým pravidlem, to by vylo o něco lepší.
PatrikChrz
Administrátor

Odeslat příspěvekod minarjo 19. 1. 2019 23:28

Že se u ING s novým bankovnictvím posunul cut-off time z 15h na mnohem později (nevím kolik přesně, rozhodně na dost pozdní večer), to už se tu psalo. I příchozí platby už jsou připisovány "normálně" jako v jiných bankách. Zrychlení plateb odchozích i příchozích je tedy jedna z mála pozitivních věcí, které přineslo nedávno spuštěné nové internetové bankovnictví ING :).
minarjo
Diskutér

Odeslat příspěvekod Roman525252 28. 1. 2019 13:41

Za mne určitě equa bank!
Roman525252
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sohun 28. 1. 2019 14:14

air bank je za me fajn :)
sohun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 28. 1. 2019 14:26

Oboje to jsou bezpokladní banky.

Mbanka ma take vkladomaty euronet zdarma a vybery kdekoliv od 1000,- taky zdarma pokud se nepletu?
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod forzaken 11. 2. 2019 10:11

Ahoj,

rád bych si založil konto u banky s požadavky, které jsou:

Příchozí a odchozí platby zdarma
Internetové bankovnictví a mobilní aplikace
Platební karta
Výběry ze všech bankomatů zcela zdarma

Peníze na tento účet budu převádět z jiného účtu, takže vkladomaty a pobočky neřeším.

Co opravdu nechci je aby na účtu musely proběhnou nějaké operace typu min. příchozí platba na účet, platba kartou atd.

Pokud na účet pošlu určitou částku, tak aby mi tam nějakou dobu zůstala, takže pokud za půl roku se budu chtít k penězům dostat, tak aby nebyly strženy poplatky za vedení účtu.
Prostě, co pošlu, to tam bude :D
forzaken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 11. 2. 2019 10:12

Equabank
Radek.Hulan
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 11. 2. 2019 10:19

Equa, mBank. Pokud ti stačí 3 nebo 5 výběrů měsíčně tak ještě Hello, Creditas/Richee.
PatrikChrz
Administrátor