Dárková prepaid karta v GBP

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2019 10:04

Poradí mi někdo, jak co nejlépe vyčerpat předplacenou MC kartu, na které mám 15 GBP? Je to dárková virtuální karta, v Curve nejde ověřit, nabití Revolutu ani TransferWise nefunguje (zakázané transakce na této kartě).
:?:
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod kockopes 16. 1. 2019 10:13

nákup na Amazonu nebo Ali?
kockopes
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2019 10:32

Nojo, ale aby to bylo přesně těch 15 liber... :hm
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 16. 1. 2019 10:51

https://www.transfergo.com/en/r/v5Heac ziskas po registraci dalsich 10 liber a prvni platbu zdarma (na internetu se daji dohledat dalsi kupony na transfer zdarma, napr TRY3 apd.)

Pouzival jsem dlouho je to spolehliva sluzba, co ti za 1 EUR posle penize z karty na ucet.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 16. 1. 2019 11:03

.... dá se na TransferGo nabít kartou CZK a poslat je dál?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 16. 1. 2019 11:25

ne, CZK muze byt jen cilova mena ... lze ale napriklad poslat EUR->EUR

-- 16. 1. 2019 11:27 --

co napriklad jde, tak z HelloBank kreditky poslat EUR na svuj ucet v EUR ... s kuponem dokonce zdarma.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2019 11:29

To je sice docela dobré, ale ty libry teda nepošlu, resp.musel bych udělat převod GBP-->EUR a znát jejich kurz, abych částku v EUR napsal přesně.

Díky za informaci, někdy se to může hodit, ale teď na ty libry to asi nevyužiju.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 16. 1. 2019 11:29

Prijde mi to dobre napr. na dovolenou .. vymenis si EUR pres HelloBank, ziskas vratku 1% a jeste 10 EUR od transfergo jako vstupni bonus.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2019 11:30

Mimochodem, co znamená "Friend has just given you £10. Now get a free transfer!"
Jak těch 10 liber můžu využít?
Naposledy upravil Lafayette16 dne 16. 1. 2019 11:31, celkově upraveno 3
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod treborit 16. 1. 2019 11:31

je vice transfer spolecnosti, ktere ti to napoprve prevedou zdarma nebo s nejakym bonusem, mozna bych pogooglil timhle smerem ... ono 15liber+nejaky start bonus pak muzou dat dohromady dobry celkovy kurz vymeny.

-- 16. 1. 2019 11:33 --

aha .. tak treba konkretne u TG : Once they send £50 or more, you'll get £10 and they'll also get £10 in cash.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 16. 1. 2019 11:43

Tak bohužel, stejně jako převod na TransferWise nebo Revolut je tohle zakázaná transakce na té gift kartě.

Payment declined by your bank
Card was not charged

Your payment was declined by your bank for an undisclosed reason. They may have stopped it for additional security checks. To resolve this matter, please contact your bank.

If the bank fails to help you, we recommend choosing another payment method. If you have questions at any time, please contact our customer care team.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod barnyss 16. 1. 2019 18:36

treborit píše:ne, CZK muze byt jen cilova mena ... lze ale napriklad poslat EUR->EUR
co napriklad jde, tak z HelloBank kreditky poslat EUR na svuj ucet v EUR ... s kuponem dokonce zdarma.

mám dotaz:
1/ když chci poslat EUR->EUR do české banky, musím zvolit jako stát odesílatele jiný než ČR?
2/ z jaké (předpokládám české) banky přijdou EURa na můj EUR účet u české banky?
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 17. 1. 2019 00:52

1. Ano je potreba zvolit jiny stat, treba Slovensko, neni to kontrolovano, cilovy stat musi byt ta zeme, kde je cilovy ucet ...

2. EUR dorazi z jednoho z uctu Transfergo, maji je v LT, DE .. neni to lokalni platba vramci CR.
treborit
Diskutér


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků