Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod flightmax 6. 6. 2019 18:30

Dnes odpoledne 4118
flightmax
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod octaviampi 7. 6. 2019 13:19

ani ne za 24 hodin vše založeno a funkční, docela rychlost.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomas3 8. 6. 2019 14:58

Tak mi poslali na účet podíl na zisku za rok 2018, a dělá to v poměru k původní částce členského vkladu něco přes 2% p.a.
Tomas3
Návštěvník

Odeslat příspěvekod outlier 9. 6. 2019 11:45

Já moc nerozumím tomu, jak pak funguje to úročení, když si založíte druhý účet. Když si teď všechno vyberu, druhý den založím účet a pošlu to na něj zase do haléře zpátky, budou mi úročit 1.58% všechno nebo nic? Zkoušeli jste už někdo udělat tohle?
outlier
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 6. 2019 13:45

... jo z Trinity z původního účtu do jedný banky, pak raději do druhé banky a odtud zpět na nový výše úročený účet u Trinity, přičemž jsem ještě něco přidal.... a vše OK.
čulibrk
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 10. 6. 2019 01:28

Já to udělal prostě opačně. Nejdřív poslal na nový účet a pak stáhnul ze starého. To jde teda jen, když máš jinde další peníze.
noi2
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 12. 6. 2019 08:43

A to funguje? Ověřoval jste ten úrok? Když byla podobná akce ještě kdysi v Axe, tak se to myslím hlídalo (obě varianty), ale u téhle banky člověk neví.

Za nový vklad je považován vklad hotovosti nebo příchozí úhrada v CZK na Spořicí účet
Výhoda+, který bude založen nejdříve 15. 5. 2019, a jehož realizací dojde k celkovému
navýšení objemu vložených prostředků na vkladových účtech klienta vedených
v TRINITY BANK od 15. 5. 2019.

Podle tohohle to vypadá, že nejdřív vybrat a pak poslat znovu asi fungovat nebude.
outlier
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 12. 6. 2019 10:50

Jak přibývají úroky jde vidět v IB každý den ještě před jejich připsáním, takže je snadné to vyzkoušet.
V SZ mohu obratem zaslat promo kód Richee, Creditas, ING.
Navstevnik123
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 13. 6. 2019 10:03

No já přesně nevím, kolik má být denní úrok. Počítají se jen pracovní dny nebo je to roční úrok děleno 365?
outlier
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 13. 6. 2019 12:42

Při výpočtu úroku ze zůstatku účtu se vychází z délky kalendářního roku 365 dní, resp. 366 dní a skutečného počtu dní trvání vkladu.
Lenka_2
Diskutér

Předchozí stránka