SIPO - jaké jsou vaše zkušenosti?

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod .357 13. 10. 2017 13:21

Vyúčtování mi už několik let chodí mejlem, ale tento měsíc poprvé nedorazilo. Začátkem srpna jsem měnil u několika plateb způsob úhrady ze SIPO na bankovní převod, ale i v říjnu mi to pošta strhla přes SIPO. Je to bordel...
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 14. 10. 2017 11:42

Tak to mě sice v říjnu vyúčtovaní e-mailem přišlo (tento rok vždy 7 dne v měsíci), ale 13 v pátek mě bylo SIPO strženo, ale obratem částka na účet vrácena 8-) , s příznakem "ruční připsání ve prospěch - SIPO storno transakce" o<:) ... Tak nevím, jestli je to tím, že se jedná o účet v mBank, nebo to maj "rozbitý" na poště ... 8-S ... a docela jsem žádostiv, jak to tento měsíc se SIPO bude O:-)

edit. tak koukám na webu, že to maj rozbitý v mBank ... tak to bude asi na delší lokty :-P ... a to jsem to měl stržené správně O:-)
Alfréd z hor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod .357 14. 10. 2017 21:17

A já jsem si myslel, že to ruční připsání bylo kvůli tomu, že jsem to svolení dva dny před tím zrušil... To jsem teda zvědavej, jak tohle dopadne. Měl jsem za to, že je to problém pošty, ale asi to bude problém na straně mBank.
.357
Diskutér

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 14. 10. 2017 22:14

Tak nezbývá než doufat, že to obratem opraví a nebude to trvat, jako když se jim posledně programátor na výpočet bonusů na kreditce nevrátil z návštěvy příbuzných v Indii a nikdo jiný to v bance připsat neuměl :-P 8-P
Alfréd z hor
Návštěvník

Odeslat příspěvekod venousekh 16. 10. 2017 11:03

Přesně jak u Alfréda. Chybně stržená částka SIPO mi byla připsána v pátek zpět na účet mBank a dnes bylo strženo vše správně podle vyúčtování.
Intel Dual Core 2 E2180 , deska GB P35-DS3L , 2x1024 MB DDRII dual channel 800MHz Extreme, ATI Radeon HD 3650 512MB DDR3 , Seagate 160GB SATAII + Seagate 250GB SATAII , DVDRW LG H22N , Windows 10 Pro ( or Lenovo B580 , Windows 10 Pro )
venousekh
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Taki 16. 10. 2017 11:32

Ja jsem mamce odebíral z jejího SIPO rozhlas a rozvid a taky nám byla stržena špatná částka, která byla hned srovnaná a s dnešním datem už odešla na poštu správná částka..
Taki
Diskutér

Odeslat příspěvekod Jiri_Finex 16. 10. 2017 13:43

Vážení kolegové,
nenedná se o problém SIPA, ale o problém mBanky - Viz
https://www.mbank.cz/mnazor/
Nedouho po zavedení nového IB a změně původně vstřícného a seriózního přístupu mBanky ke klientům jsem od ní odešel a dnes jsem velmi rád, že jsem to udělal.
Jiri_Finex
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jao_jao 16. 10. 2017 15:13

mBank v říjnu se SIPO obzvlášť perlí:
- v pátek brzy ráno chtěla strhnout SIPO ve výši příslušející měsíci září
- což se nepovedlo, protože peníze jsem tam poslal až v pátek později ráno (na nic jiného, než SIPO účet u mBank nepoužívám)
- nicméně v pátek během dne došlo k ručnímu připsání částky za SIPO (částka příslušející září)
- dnes došlo ke stržení SIPO ve výši příslušející měsíci říjnu

Výsledkem je, že SIPO zaplacené je (tedy doufám), a na účtu mi zbyly peníze ve výši zářijové platby.
Dobrá garáž.
jao_jao
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 16. 10. 2017 18:59

Tak mBank příjemně překvapila nevídanou ostřelhbytostí nápravy :-) ... Ne nadarmo v této bankovní garáži parkuji :-D o<:)
Alfréd z hor
Návštěvník

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor