Verifikacia Moneybookers s Visa classic

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod LC3 23. 6. 2006 13:21

Zdravim,
Chcel som si verifikovat MB ucet s visou. Cele to ma prebiehat tak ze MB mi ztrhne z uctu od 1 po 3 eura a ja im mam napisat kolko mi ztrhli...Dnes vidim v obratoch -51.89 skk a teraz ten problem..

Ako to dam na eura? Vydelil som to kurzom stred ci uz z dnesneho dna alebo z dna kedy sa objavila na ucte rezervacia (38.11, 38.23) a stale mi vychadza 1.36eura tak som to tam napisal avsak MB to odmietlo.
Neviete kde moze byt problem pripadne akym kurzom to mam delit?
LC3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dalich 26. 6. 2006 07:42

A vaše banka vám neukázala, v jaké měně a výši byla původní transakce, než se převedla do SKK? Např.
Moneybookers...GB.EUR 1,36....................SKK 51,89

Pokud to tak na výpisu není, zeptejte se na pobočce banky, banka ví, jaká částka to byla.
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LC3 1. 7. 2006 13:50

ja sa ospravedlnujem za tuto otazku, IB pouzivam len kratko tak som nevedel ze tam su este aj dalsie skryte detaili tej transakcie..samozrejme bolo to tam ale na druhej strane IB od unibanky nie je prilis intuitivne.
Imho radsej sa nebudem stazovat na neprehladnost ptz budem rad ked to IB vobec pojde...zatial z desiatich pokusov asi 3x bolo off
LC3
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků