PayPal a vše o něm

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod kalimero73 7. 4. 2018 06:54

Ahoj všichni,
potřeboval bych od vás poradit. Poprvé jsem teď použil Paypal k platbě debetní kartou u
méně známého ( a tím i důvěryhodného ) obchodu v Německu ... TT-shop.de, k zakoupení stolu na pinec, který byl pouze u nich aktuálně v modré barvě. Na jejich stánkách byla uvedena dodací lhůta 1-2 týdny. Objednávka byla učiněna a jimi potvrzena a zaplacena 26.3., potřebuji aby zboží dorazilo max. do 13.4., jinak chci objednávku zrušit. Jestliže mi obchodník není schopen garantovat doručení do tohoto data ( o kterém jsem ho včera informoval ), mám právo na storno objednávky s vrácením peněz přes Paypal na kartu? Můžete mi prosím vás někdo poradit, jak v mém případě postupovat, abych nepřišel o peníze?
Stůl má být dárkem pro bráchu při oslavě narozenin, která je již pevně naplánovaná a nemohu jí změnit, pouze
tedy mohu stůl koupit někde jinde tak, aby dorazil včas. :-). Děkuji vám všem za vaše komentáře a snahu poradit, ahoj Máca
Portable: Fiio X1, Fiio E11K, Fiio F9 SE, Fiio EX1, Smartphone: Moto X Force, Audio: Denon DF-100, Canton LE103, Microlab FC330, Sennheiser HD565 Ovation, Takstar HI2050, Tv: Panasonic TX-50DS630E
kalimero73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 4. 2018 10:21

Precti jsi podminky na shope, kdy muzes stornovat objednavku. Paypal s tim nema nic. Dispute muses otevrit jenom kdyz shop porusi smlouvu , kterou jsi uzavrel pri nakupu.
slavo963
Diskutér

Odeslat příspěvekod kalimero73 7. 4. 2018 11:36

o.k., díky za radu
Portable: Fiio X1, Fiio E11K, Fiio F9 SE, Fiio EX1, Smartphone: Moto X Force, Audio: Denon DF-100, Canton LE103, Microlab FC330, Sennheiser HD565 Ovation, Takstar HI2050, Tv: Panasonic TX-50DS630E
kalimero73
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leifson 19. 4. 2018 11:49

Dobry den,

potřeboval byh poradit, nemůžu se cca od pondělka přihlásit do mého pay pal učtu. Piše mi to nekorektní přihlašovaci udaje.

Když si chci nechat přihlašovací udaje přeposlat na e-mail, píše mi to, že zadaná adresa neni přiřazena k žádnému učtu, což je nesmysl, přes tuto adresu se normálně přihlašuji a chodí mi na ní výpisy od paypalu.
Ještě v sobotu jsem s paypal normálně platil.

Nevíte někdo co stím?
Leifson
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod apryl 19. 4. 2018 14:53

A zkousis to opravdu na strankach paypalu?
apryl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 1. 5. 2018 00:28

Neklikal jsi na nejaky email vyzyvajici ke zmene hesla na pyapal apod.?

Rika se tomu phising tusim... podvodny email, na ktery laik snadno naleti
vpe
Diskutér

Odeslat příspěvekod apryl 1. 5. 2018 02:23

Bohuzel i paypal mi kazdy mesic posila email s primym odkazem na prihlasovaci stranku, jsou to kokoti.
apryl
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 1. 5. 2018 03:13

Jojo, taky me to pripada v dobe kdy je phishing bezna vec jako mateni zakazniku
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 1. 5. 2018 05:13

Ty spamy vypadají velice věrohodné, asi to zkopírovali přímo od PayPalu, jen ty adresy jsou úplně mimo.
xls
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 5. 2018 06:25

Podle toho, že se tázající už neozývá, soudím, že chyba byla standardně mezi jeho klávesnicí a židlí.
drkarel
Diskutér

Odeslat příspěvekod Torns 1. 5. 2018 17:25

Kdyby jenom přímým odkazem. Kolikrát je to přesměrováno přes paypal-communication.com a pak je to od phisingu k nerozeznání.
Torns
Návštěvník

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor