ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Heavy71 5. 12. 2018 23:16

A nejede ani smartbanking.
Heavy71
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aaischa 6. 12. 2018 18:03

ani dnes stále nejde :(
aaischa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JPT666 8. 12. 2018 22:50

Vasek06 píše:Nejak jsem pri rozhovoru s nimi - vycel mezi radky - vedelo se ze system na "mouchy", ale musel se nasadit v terminu (neodladeny nebo spatne odladeny). A narizeni prislo to ze "zapadniho smeru" a odtud je prece vsechno ok ....


Tak to je jak v mBank. Tam taky vypustili nové trapnější IB plné chyb.
JPT666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 9. 12. 2018 07:58

Když si soused pořídí nového psa, tak já musím mít také nového psa a co nejdříve, i když můj starý pes ještě dobře hlídá a nového hlídání budu muset delší dobu učit, místo toho abych starému psovi koupil lepší žrádlo, občas s ním zašel k doktorovi a více se o něj staral, aby co nejdéle "vydržel".
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 9. 12. 2018 13:33

To, co mi odepsali na dotaz ohledně založení ING konta z banky je stylem - ani ryba ani rak. Vše je ok, a že uvádíme na webu banky zavádějící informace neřešte, možná to bude v budoucnu lepší ... Banka má samozřejmě právo měnit podmínky, jak uváží a klienti by se jimi měli řídit. Ale banka nemá právo uvádět naprosto odlišné info a pak si vybírat to - co se jí v daném okamžiku hodí.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod S474N 9. 12. 2018 18:57

Me hlavne nastvali tim dementnim prihlasovacim formularem, takhle si to nemuzu ulozit do prohlizece (alespon v Chrome/FF mi to nejede).
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajkyt 10. 12. 2018 07:55

To přihlašování je fakt opruz. Nechápu proč musí na hlavní stránce IB zabírat podstatnou plochu dlaždice "Sledujte nás na Facebooku" nebo "Novinky ze světa ING". Ale když potřebuji zjistit jak si na tom stojí mé "investice", tak musím klikat, klikat a rolovat a stejně se dostanu na zcela nepřehlednou stránku. Celkovou aktuální ziskovost, jak to bylo dříve, se už nikde nedozvím. Při pokusu o tisk nebo uložení nějaké stránky z IB z toho leze nepoužitelný paskvil s nulovou informační hodnotou. IB v telefonu je jedno a to samé. Tohle se fakt nepovedlo.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 10. 12. 2018 17:13

LastPass si s přihlašovacím formulářem ING poradí.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasek06 10. 12. 2018 19:05

S Pajkytem souhlasím - aplikovali heslo - proč to udělat jednoduše, když to jde složitě (a nepřehledně) ....
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod foto1977 10. 12. 2018 20:43

Ahoj dnes je to přesně týden co jsem si online založil ING Konto.
Hned při té online registraci jsem tam odeslal sken občanky a řidičáku a výpis z bankovního účtu.
Pak mi přišel od nich e-mail, kde píší mimo jiné toto:

"Až všechny dokumenty zpracujeme, pošleme vám SMS s pokyny k první platbě na vaše nové ING Konto XXXXXXX/3500. První platbu odešlete v maximální výši 1 000 Kč."

Od té doby žádní zpráva, tak nevím, zda jsem to nepochopil špatně a nemám tam poslat ze svého běžného účtu nějakou drobnou čásku třeba 10Kč aby se to aktivovalo.
Ale dle textu výše mám čekat a nic neposílat.

nedávno jsem zakládal spořící účet manželce u Hello bank a tam to bylo aktivované snad do 2 dnů a tu platbu chtěli hned. A také vše online...

Jak dlouho to trvalo vám? Je to normální?
foto1977
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasek06 10. 12. 2018 21:53

Nevím, jak ted, ale drive to bylo pres net naprosto bezproblémové a rychlé. Pár jsem jich zakládal - jak pro sebe, tak pro známé. Nikdy jsem tam nemusel volat. Vše bylo ok. Ale - ted - nevim, jak to souvisí s tím novým bankovnictvím - se mi zdá, že se jim vrší problémy a oni neví jak z toho. Mam tam celkem zajimave love, asi bych mel pomalu uvazovat o presunu.
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 11. 12. 2018 07:26

Pošli tam pár korun a nečekej, pokud víš to číslo účtu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 11. 12. 2018 10:58

MirekM. píše:Když si soused pořídí nového psa, tak já musím mít také nového psa a co nejdříve, i když můj starý pes ještě dobře hlídá a nového hlídání budu muset delší dobu učit, místo toho abych starému psovi koupil lepší žrádlo, občas s ním zašel k doktorovi a více se o něj staral, aby co nejdéle "vydržel".


Jenže ono nejde o psa, ale o to, že se stavěla nová bouda pro víc psů. A ti by se jaksi do té staré nevešli.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 12. 12. 2018 07:46

Kde v novém IB naleznu seznam trvalých příkazů s možností jejich editace. Nemůžu to vůbec nalézt. Tam co bych předpokládal na mne vyskakuje jen chybová hláška o tom, že žádná platba ještě neproběhla.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rd261 13. 12. 2018 10:04

Pokud někdo zakládá nové ING konto tak se kód doporučitele nevypisuje při zakládání, ale kód se zadá až po založení https://www.ing.cz/ing-konto/doporuceni/
Kdyby někdo chtěl mohu kód poskytnout. V současné době si ale nemohou konto založit byvalí klienti.
rd261
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků