ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod anonyni 15. 11. 2017 12:13

Ohledně vypovězeného ING konta - posílají info o ukončené smlouvě i poštou/emailem? Posílal jsem výpověď doporučeně, v den převzetí (14/11) z jejich strany přišla SMS, že konto bylo zrušeno. IB již není přístupné. Děkuji za info.
anonyni

Odeslat příspěvekod LorcanToG 11. 12. 2017 20:58

Zdravím a měl bych na vás, co máte ING konto dvě otázky:

1. Za jak dlouho po založení konta na pobočce je aktivní internetové bankovnictví - čili kdy je možno doporučovat další klienty za odměnu?

2. Pokud dobře čtu podmínky na stránkách ING, je nyní odměna za doporučení do 15. prosince 600,- Kč, a za založení 500,- Kč. Nevím jak to tady chodí, když někoho požádám o doporučení, jste ochotni se o těch 600,- Kč napůl rozdělit?

Mám totiž zájem si tohle konto tento týden založit, tak aby se výhody vyčerpaly naplno :-)
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 11. 12. 2017 21:02

LorcanToG píše:...
2. Pokud dobře čtu podmínky na stránkách ING, je nyní odměna za doporučení do 15. prosince 600,- Kč, a za založení 500,- Kč. Nevím jak to tady chodí, když někoho požádám o doporučení, jste ochotni se o těch 600,- Kč napůl rozdělit?
...


Ahoj LorcanToG,
rád tě doporučím. :-)
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod neosobně 12. 12. 2017 19:27

Tady někdo čte blbě....akce "doporuč a získej 600Kč" platí až od 15.12. do 31. 12., respektive na dříve uzavřené smlouvy s doporučením nebude vyplaceno 600Kč.
Na webu ING už mají v oknu "získej 500Kč" za založení konta, podmínky pro "doporuč a získej 600Kč", takže slušnej chaos, podle mě se nebude a nevztahuje možnost získat obojí, tj. 500Kč + 600Kč, jak tomu bylo v minulosti...
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LorcanToG 13. 12. 2017 01:50

to neosobně
Ano, někdo tady čte blbě, teď je otázka kdo? Já vycházím z tohoto dokumentu:
http://www.ingbank.cz/files/cz/akce/mgm/pravidla-kampane-doporuc-ing-konto-nebo-ing-podilove-fondy-od-15.11.2017.pdf
Z jakého dokumentu čerpáš ty?


to all
Konto je již založeno, takže jiné nabídky doporučovacích kódů jsou už zbytečné.
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Tatatoooo 13. 12. 2017 08:44

LorcanToG píše:to neosobně
Ano, někdo tady čte blbě, teď je otázka kdo? Já vycházím z tohoto dokumentu:
http://www.ingbank.cz/files/cz/akce/mgm/pravidla-kampane-doporuc-ing-konto-nebo-ing-podilove-fondy-od-15.11.2017.pdf
Z jakého dokumentu čerpáš ty?


to all
Konto je již založeno, takže jiné nabídky doporučovacích kódů jsou už zbytečné.



Rekl bych, ze ma pravdu Neosobne. Odmenu 500kc pri doporuceni nikde nevidim, jen ten zvyhodneny urok..
Tatatoooo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nikko 14. 1. 2018 11:57

Akce Příspěvek 500 Kč k investici do ING Podílových fondů (původně platná od 1. 1. 2018 do 31. 1. 2018) bude pozměněna, od 15. 1. 2018 bude mít novou verzi podmínek (objem požadované investice bude zvýšen na 10000 Kč).
http://www.ingbank.cz/files/cz/akce/500/pravidla-akce_prispevek-500-kc-k-investici-do-ing-podilovych-fondu-do-31-1.pdf
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod LorcanToG 23. 1. 2018 23:31

Moje prosincová akce založení ING konta i pod. fondů dospěla do finále úspěšným připsáním všech bonusů, takže zbývá jen konstatovat, že vše proběhlo vcelku hladce, a hlavně musím poděkovat uživateli nikko za příjemnou spolupráci při vytěžení bonusů - co se domluvilo, to platilo, takže ještě jednou díky :-)
LorcanToG
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 24. 1. 2018 00:10

to LorcanToG
Jsem rád, že se připsání všech bonusů povedlo. Rád jsem pomohl. Děkuji za kvalitní spolupráci a spolehlivost :-)
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 6. 2. 2018 20:57

Je tomu skoro přesně rok, co mám na ING kontě nulový zůstatek, a dneska mi přišla z ING tahle nabídka:

Vážený kliente,

těší nás Vaše rozhodnutí spořit s ING Kontem. Všimli jsme si však, že naplno nevyužíváte všechny jeho možnosti. Abychom Vás přesvědčili o jeho výhodách, nabízíme Vám nyní ještě lákavější podmínky.

Na Vašem ING Kontě č. XXXXXXX/3500 jsme k dnešnímu dni nastavili zvýhodněnou úrokovou sazbu 1 % p. a., kterou můžete čerpat po dobu následujících 3 měsíců do výše 300 000 korun.

Podmínky akce.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vlazy 6. 2. 2018 21:33

Tato stejná nabídka mi přišla včera a tak jsem ji hned využil a zaslal tam nějaké peníze. Ten 1% na pouhé 3 měsíce sice není žáden zázrak ale alespoň něco.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kamil2268 7. 2. 2018 13:39

Hmm, tak to máte dobrý, já co tam mám vyšší částku už skoro dva roky nic nepřišlo.
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod j.ree 7. 2. 2018 16:26

posila se to vyberove, je to tak samo, jak v PF nekdo neinvestuje, tak prijde nabidka typu: zainvestujte 10 000 a od nas mate 1000 ...
j.ree
Návštěvník

Odeslat příspěvekod DrumSession 10. 2. 2018 13:09

ING asi chystá změnu v IB kam bude přihlašování přes SMSku. Tfl.č. lze do systému zavést osobně na pobočce nebo virtuálně v IB.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merimac 26. 2. 2018 17:21

Přišla mi nabídka, že pokud investuji v období od 22.2. do 31.3.2018 do podílových fondů přidají mi na 3 měsíce úrok +2%, současně nesmím do 30.6. žádný fond prodat.
merimac
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků