ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod j.ree 19. 10. 2018 13:56

Pristi rok by melo ING nabidnout hypo, spotrebitelske pujcky a bezne ucty. Jsem zvedav.
j.ree
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlazy 19. 10. 2018 15:34

j.ree:
Tyto informace máš odkud? Už kdysi dávno zde psal asi Patrik o tom, že mají nabídnout běžné účty a karty, ale prozatím stále nic. Že by se ten asi hoax stále šířil dál. :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod mate59 19. 10. 2018 15:41

ING k dotazu zvýšení úrokových sazeb spoření píše :

V oblasti nastavení výše úrokových sazeb připravujeme od roku 2019 novinku, která je zaměřena právě na naše stávající klienty. Doufáme, že se Vám novinka bude líbit. Víc prozradit v tuto chvíli bohužel nemůžeme.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fc70 19. 10. 2018 16:01

Google snadno najde https://archiv.ihned.cz/c1-66269290-ing ... ty-obcanum .

Krom toho obchodní podmínky jsou na to připravené už zhruba měsíc.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2018 20:56

jsou lidi kteří na takový pokles čekají celý rok, k tomuto nezvyklému úkazu kdy trhy klesají dochází jednou maximááálně dvakrát za deset let jak by řekl Chocholoušek.
letos teda cca podruhý jinak to roste jak blázen. takže si měl přikoupit, mě už to roste do plusu. dokonce fond nakoupenej v pátek 12. po čtvrtečním sešupu je dneska + 2,93 procenta.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod icdesoft 20. 10. 2018 11:43

Bonus asi nepřipíší, když akce platí až od 15.10. ...

čulibrk píše:Tak jsem zainvestoval na počátku 10/2018 do ING Aria Lion Moderate 5000 Kč a už jsem o 50,- Kč chudší (1% za 18 dní) :-( Nechápu, kdo do takových fondů reálně investuje. Doufám že se nevykroutí z dané akce a připíší bonus
icdesoft
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 20. 10. 2018 13:03

.... jenže před tím byla jiná akce.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 22. 10. 2018 13:53

Rozumím tomu správně, že aktuálně nový klient dostane 2% úrok ročně na dobu 6 měsíců a je jedno, zda použil nebo nepoužil doporučující kod? Doporučující kod hraje roli pouze na získání bonusu 300 Kč pro doporučitele + 300 Kč pro nového klienta, je to tak?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 22. 10. 2018 15:32

Nový klient má stejné výhody s uvedením doporučovacího kódu i bez něho (vždy to je pouze zvýhodněná sazba 2 % p.a. na 6 měsíců), pro doporučeného není poskytovaný bonus 300 Kč na základě doporučení, to je pouze pro doporučitele.

Doporučený klient může získat na základě doporučení jen odměnu 500 Kč do podílového fondu při sjednání služby ING Fondy, ale podmínky musí splnit oba - doporučený klient i doporučitel (minimální zainvestovaná částka 5000 Kč).
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 22. 10. 2018 15:53

Tak to mají pěkně blbě napsané, protože už jen ten samotný název akce je "Bonus 300 Kč pro nového i stávajícího klienta ING Bank za doporučení nového klienta" a hlavně ten ukázkový příklad nesplnění podmínek stávajícího klienta "Pro ilustraci opět uvádíme příklad: Pokud stávající klient doporučí nového, který si založí ING
Konto a splní podmínky, ale stávající nebude mít na svém účtu alespoň 5 000 Kč, dostane
bonus 300 Kč pouze nový klient, stávající nikoliv"

já z toho chápu, že v aktuální akci mají dostat bonus 300 kč oba
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod filas81 22. 10. 2018 16:03

no mám cestu kolem kiosku tak se zeptám... vypovídal jsem asi před měsícem, na bonus kašlu, ale úrok bych bral za to založení, ale otázka zda ho přiznají;
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 22. 10. 2018 16:04

Tady je taková pěkná názorná tabulka: http://www.ingbank.cz/ing-konto/doporuceni/

Podmínky mají definovány poněkud zmateně, ale zřejmě jsou platné i v případě, kdy zrovna neběží akce "zvýhodněné úročení", která je výslovně v podmínkách uvedena (obecně jsou tam uvedeny i všechny případné jiné akce - nedají se kombinovat a zvolí se pro klienta výhodnější)

"V případě kombinace s akcí Zvýhodněná nabídka spořícího účtu ING Konto bude pro nové klienty upřednostněna akce Zvýhodněná nabídka spořícího účtu ING Konto"

-- 22. 10. 2018 17:07 --

filas: Zkusit to můžeš, ale

"Zvýhodněnou úrokovou sazbu 2 % p. a. na prvních šest měsíců, platné pro zůstatek do výše 300 000 korun českých získá každý klient spořicího účtu ING Konto, který splní všechny následující podmínky:

1. Klient, který nevlastnil v posledních 12 měsících ING Konto "

http://www.ingbank.cz/files/cz/akce/pra ... -31-10.pdf
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod otilrak 23. 10. 2018 08:45

V těch jejich podmínkách aby se čert vyznal.

Založil jsem ING konto v září a oni mi k němu automaticky založili i konto pro investování (klasika).

Dotak zní, když teď investuji těch 5000 Kč, mám nárok na bohus 500 Kč? Měl bych v plánu vše zase po připsání bonusu vybrat pryč.
Philips Savy>N 5110>Si A55>SE T230i>N 6610i>N 1600>N 2610>N 6300>N N79>Sa E1120>HTC Wildfire S>HTC Desire C>THL W100>Sa E1180>Lumia535>Ulefone U008>Xiaomi Redmi 6>Pixel4a5g
otilrak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davidovv 23. 10. 2018 09:33

A platis se u ING konta nejake poplatky za vedeni? Omlouvam se, jestli to tu uz je.
Davidovv
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 23. 10. 2018 09:38

To je fakt takový problém se sám podívat?
http://www.ingbank.cz/ing-konto/
Kolem.jdouci
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků