ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod evelista 23. 2. 2019 09:12

akce za pokud ty nekoho doporucis je porad (pak se oba sabnete) tou korunou to mam jen pro extremni věci, proste vim ze je to chujovina ale nechci resit ze tou korunou navíc jsem prekrocil nejaky limit a tim padem nemam bonusovou %p.a

tuto malou podminkovou featuru uplatnuji všude, je to takova ochrana na nejakou aktualni ci budouci dabelskou podminku ze strany banky(u jakekoliv banky u jakéhokoliv produktu)
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 23. 2. 2019 10:31

Jo, ale mohl jsem se tu nechat od někoho doporučit a mohli jsme oba zinkasovat 300, jestli jsem to teda dobře pochopil.
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepano 23. 2. 2019 12:34

Umí to jejich nové IB nějaké notifikace? Hledal jsem ale nikde jsem nenašel.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod elfin 23. 2. 2019 13:17

Když pošlu platbu ve středu tak dorazí určitě do ING ve čtvrtek ? V pátek je už 1.3. !
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 23. 2. 2019 17:24

Musí.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod stepano 24. 2. 2019 00:01

To ING bankovnictví je na palici. Kde tam najdu svůj doporučovací kód? Měnil se, nebo je stejný jako vždycky býval?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 24. 2. 2019 00:17

měl by být pořád stejný. já ho vždy hledal mezi "zprávami", v některé z nich byl
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 24. 2. 2019 08:36

Jeden priklad na otazku zda se bude urocit ten prvni vklad:

Unor dam 300 000, brezen dam 300 000, duben nic, kveten vyberu 300 001. Otazka je, zda se pak bude urocit tech zbyvajicih 299 999kc?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 2. 2019 09:07

300 000 Kč vybereš z vkladu v březnu a 1 Kč z vkladu z února. Únorový vklad v aktuální výši 299 999 Kč se dále bude úročit 2 % do konce 6 měsíců (březen až srpen).
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 24. 2. 2019 09:12

PatrikChrz píše:měl by být pořád stejný. já ho vždy hledal mezi "zprávami", v některé z nich byl

Když si překliknu do zpráv, tak tam mám nula zpráv. Ale před rokem jsem si ho poznamenal, tak snad to bude stejný.
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 24. 2. 2019 09:38

By mně zajímalo,o kolik bance k 1.3. a pak dál do púl roku vzrostou po zahájení této akce příjmy.
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 24. 2. 2019 10:23

Já od nich mám zatím zprávy tři a doporučující kód nemám v žádný z nich. Pošlou mi ho, až mi tam v pondělí dorazí těch 300 000?
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elfin 24. 2. 2019 11:35

Já zase doufám, že v jiných bankách bude takový odliv peněz, aby je to probralo a urychleně nakoplo ke zvýšení úroků na spořácích a posunutí limitů. Přerozdělování úspor už otravuje!
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas3 24. 2. 2019 14:09

Taková reakce by nebyla špatná, ale velký hype běží jen na fin. diskusních fórech. Takže moc velkou reakci nečekám. Navíc je to fázovaný spořící produkt a pochopení jeho pravidel dalo i řadě lidí tady dost práce.
Někteří dokonce mluví o podvodu viz citace:

PatrikChrz píše:Jenže ta nabídka od ING je dost "podvod", banka počítá s tím, že většina klientů na danou sazbu nedosáhne, nebo jen minimální částí svého vkladu. Naopak doufám, že se ostatní banky nenechají "strhnout" a k podobným nekalým praktikám se neuchýlí


P.S. Tak Patriku jdeš do toho, nebo jsi ING konto v minulosti zrušil a nemůžeš?
Tomas3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 24. 2. 2019 17:00

A kdyz se vyberou finance na 0kc, treba 15 cervna, tak bude se to urocit aspon polovinou mesice?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků