ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod xls 2. 11. 2017 08:09

Nejlepší banka světa? Záleží na výběru kritérií (co si zaplatí, to taky vyhrají). Pokud se vezme jako kritérium nejmenší rozsah nabízených služeb, tak nemá určitě česká ING konkurenci.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 11. 2017 09:50

Taki:
Pokud se ti těch 7,77 Kč nelíbí tak hledej jestli to mají někde v podmínkách a pokud nic takového nikde nenajdeš tak to reklamuj, že ti to poslali asi omylem. :-)

xls:
Asi to bude tak jak píšeš v závorkách. Předpokládám, že to ale neposuzovali pouze podle české ING Bank, protože by to pak muselo dopadnout asi jinak.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Taki 2. 11. 2017 10:20

vlazy píše:Pokud se ti těch 7,77 Kč nelíbí tak hledej jestli to mají někde v podmínkách a pokud nic takového nikde nenajdeš tak to reklamuj, že ti to poslali asi omylem. :-)


Což o to, mě se to docela líbí. Přivítal bych však, kdyby to bylo bez desetinné čárky. Jinak graficky je mi ta částka sympatická. Sám si takhle dělám zůstatky na spořicích účtech, třeba 444.444,44 či u samoobslužných pump zadávám částky jako 999 Kč apod. Reklamaci ještě zvážím. :-D
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 11. 2017 11:48

Taki:
Bez té desetinné čárky by to přivítal asi každý, ale těch 500 Kč za založení účtu + 300 Kč za investování do fondů + 1% úrok na 3 měsíce + ještě i těch 7,77 Kč neznámo za co je snad dost i přes to, že peněz nikdy dost není. Nemůžeme přece chtít až tolik banku škubat o peníze. :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Taki 2. 11. 2017 12:00

Správně by to mělo být 500 + 300 + 300 + 1%/3.měs., ale investice si žádné otevírat nebudu, takže to mám jen 500 + 300 + 1%/3měs.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 11. 2017 12:15

Taki:
Za co 2x 300 a proč těch 300 když si žádné investice otevírat nechceš? A zapomněl jsi na těch 7,77 neznámo za co.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Taki 2. 11. 2017 12:38

Jo pardon, správně by to mělo být (při založení i investic) 500 + 300 + (300) + (300) + 1%/3měs + 7,77
V závorkách je bonus toho, co mě doporučil a protože u nás je to v rodině, tak jsem to výše psal bez závorek.
Takže pro nás v rodině (bez investic) to dělá zisk (500 + 300 + 1%/3 měs + 7,77) x 2
x 2 protože jsem otevíral konto sobě a babičce. Mně doporučila maminka a babičku já ;-)
Protože jsme s babičkou oba už ING konto měli (ale zrušeny byly před více než rokem = splněny podmínky pro přiznání bonusů), systém si nás oba pamatoval a dokonce na aktivační stránce tam visely ty x-let staré soubory původních občanek a druhých dokladů :-)
Také je zajímavé, že přihlašovací číslo klienta máme oba nové, ale doporučující kódy nám zůstaly původní.
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 11. 2017 17:54

V pátek zadaná platba na prodej pod.fondu i s bonusem, dnes je čtvrtek, peníze furt nikde.nejdriv tam měli páteční, teď máj pondělní datum transakce a furt čekající platba.
To já před rokem jsem určitě tak dlouho nečekal, maximálně 2 dny a bylo to vypořádány a převedeny na sporák hned.
To už přeci není normální ne ?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 11. 2017 17:57

No a nemají v Nizozemí náhodou svátky kolem dušiček, jako leckde? To by bylo vysvětlení.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vlazy 2. 11. 2017 18:30

audiobullys:
V nejlepší bance světa je to tak asi zcela normální. :-)
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Smurfik 2. 11. 2017 18:38

audiobullys píše:V pátek zadaná platba na prodej pod.fondu i s bonusem, dnes je čtvrtek, peníze furt nikde.nejdriv tam měli páteční, teď máj pondělní datum transakce a furt čekající platba.
To já před rokem jsem určitě tak dlouho nečekal, maximálně 2 dny a bylo to vypořádány a převedeny na sporák hned.
To už přeci není normální ne ?


Normální to je, stačí si jen přečíst podmínky:
http://www.ingbank.cz/files/cz/investic ... krokem.pdf
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cziy 2. 11. 2017 18:52

U me to trvalo kolem tydne.
cziy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonyni 2. 11. 2017 21:00

Zdravím, při výpovědi ING konta, stačí svůj podpis ověřit na poště pouze přes CzechPoint nebo je třeba si jej notářsky ověřit přes notáře? Smlouvu jsem ručně nepodepisoval, jen potvrzoval přes IB.
http://www.ingbank.cz/files/cz/sporeni/ ... mlouvy.pdf
http://www.ingbank.cz/files/cz/sporeni/ ... plneni.pdf
Naposledy upravil anonyni dne 2. 11. 2017 21:23, celkově upraveno 1
anonyni

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 11. 2017 21:18

Ověření podpisu na CzechPointu a u notáře má úplně stejnou platnost.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Delitzsch 10. 11. 2017 20:50

ING CZ hledá zaměstnance na pracovní pozice produktového manažera pro platební karty, které by měly být podle popisu pozice nově implemetovány v rámci retail segmentu, dále produktového manažera pro hypotéky a pracovníky pro poskytování spotřebitelských půjček. Takže rozšíření nabídky produktů bude...
Delitzsch
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků