ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Vasek06 4. 1. 2019 19:48

Jo, je to fajn za ty roky ....
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 4. 1. 2019 20:11

RB nabízí 3 % i pro stávající?
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fanyn3 4. 1. 2019 20:23

Ne
fanyn3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 4. 1. 2019 20:23

To spíš byla řečnická otázka. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 1. 2019 22:22

Jednou z výhod ING proti jiným může být třeba to, že ING konto umí jednorázový i trvalý příkaz k inkasu, takže se tam dá spořit i formou inkasování z jiných účtů. Ale ano, úrok 0,5% už není žádný hit :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 7. 1. 2019 13:33

Dnes jsem zrušil osobně ING konto v Quadriu. Slečna mi mimo jiné oznámila, že v současnosti, když někdo účet zruší, nelze mu ho otevřít znovu. Vychytávka nového systému, na který přešli. Ale nevyloučila, že to v budoucnu opraví. :tleskani Jinak mi jí bylo trošku líto. Stále jim někdo chválí nový systém a oni vysvětlují a omlouvají se. A k tomu musí hrát divadlo na ty, kteří se tam příjdou zeptat na fondy. Její kolega vedle paní vysvětloval, jak je to vlastně dobře, že už to jde dolů. Že po takové době, co to rostlo...
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 1. 2019 14:57

A já vůl si vždy myslel, že portfoliomanažeři jsou od toho, aby fondy dolů nešly (nebo ne tolik), když trh jde.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 1. 2019 15:27

Portfoliomanažeři by měli překonávat benchmark... ten zjevně překonávají i v době poklesu (řízený fond poklesne by měl přece klesnout více, než benchmark)... :-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 1. 2019 16:32

Ok, ale to překonávání benchmarku jim jde hlavně směrem dolů. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 7. 1. 2019 17:04

No právě... ;-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasek06 7. 1. 2019 18:47

Vždycky jsem si myslel, že nemůže byt horší domluva než s UCB, ale po dnešku ji na paty slape ING bank ...
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pajkyt 7. 1. 2019 20:23

Prostřednictvím IB jsem podal výpověď ING Konta a ING Podílových fondů. Přestože je v IB uvedeno "Zkontrolujeme dokumenty a nejpozději do 48 hodin vám dáme vědět, zda je vše v pořádku.", tak jsem žádnou zprávu nikde nedohledal, nikdo se neozval a nahraný dokument se již nikde nezobrazuje. Vzhledem k tomu, že ikonka ING Podílových fondů v IB zmizela, tak předpokládám, že byla výpověď akceptovaná a nějaká zpráva ještě dorazí,
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 7. 1. 2019 21:58

Možnost výpovědi ING konta přes IB do nového IB přidali? V novém IB nebyla a měl jsem poslat výpověď přes e-mail.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 1. 2019 06:11

Zřejmě je myšlena varianta, kterou zmiňoval osobne na minulé stránce:

SVitara píše:Musis poslat vypoved na jejich formulari.
https://www.ing.cz/files/cz/investice/formulare/2018/formular-vypoved-smlouvy.pdf
Staci vyplnit, vytisknout, podepsat, naskenovat a vlozit do IB.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod SVitara 8. 1. 2019 08:58

Take jsem chtel dnes vlozit do IB vypoved, ale Ing bank nesly rano internetove stranky.
SVitara
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků