ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod blackwork 28. 9. 2017 10:24

Využívá to někdo na pravidelné investování? Nakupuji pravidelně ale ne ty bezpoplatkové ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maru.s 28. 9. 2017 13:39

Ne, vyuzivame to jen na ziskani bonusu.
maru.s
Návštěvník

Odeslat příspěvekod JPT666 30. 9. 2017 05:46

blackwork píše:Využívá to někdo na pravidelné investování? Nakupuji pravidelně ale ne ty bezpoplatkové ...


Já jo. Ještě ty minulé bezpoplatkové, které mi pořád nechali jako bezpoplatkové. Zatim to vynáší 13,73 % p.a. (počítáno i s bonusy). Ty jejich výpočty jsou celkové a tam to vypadá opticky hůř, tak si to přepočítávám do p.a. ať to můžu srovnávat s jinýma investicema a spořeníma. Nechápu proč to tak nepřepočítávají (a ani nechtějí) oni, když to vypadá líp, tak by na to nalákali víc lidí.
JPT666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 10. 2017 17:19

Neví někdo jak dlouho trvá připsání bonusu do fondu ? Od 23.10. pondělí tam stojí nějaká čekací platba a furt i ve středu to není zauctovany. Bonus za sporak se připsal oběma, jen za fondy mě,kdo dával doporučení.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod brri 25. 10. 2017 18:52

Asitak tyden.
brri
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nikko 26. 10. 2017 21:04

Lze přes internetové bankovnictví ING Bank nějak vypovědět Komisionářskou smlouvu k produktu ING Podílové fondy? Nebo to lze jen osobně?
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod __Pavel 27. 10. 2017 08:41

Ne. Když jsem se na něco podobného ptal asi před 2 měsíci na infolince, bylo mi řečeno, že to mám napsat volnou formou a přiložit do dopisu současně s výpovědí ing konta.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 27. 10. 2017 11:13

Znamená to snad to, že komisionářskou smlouvu nejde vypovědět samostatně ale pouze spolu s ING Kontem?
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod gekkon 27. 10. 2017 11:39

Ne. Ja to vypovídal samostatně na pobočce.
gekkon
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 11. 2017 13:09

PatrikChrz píše:Tohle mi poslal kamarád, netuším, kde to sebral.

Tak vedení účtu zdarma a výběry v zahraničí zdarma nejsou špatné, ale aktuálně už je to trochu málo, to už na trhu je. Ale kdyby nabídli slušné kurzy,... :D
Obrázek

Tak kde je ten údajný běžný účet? Je listopad a ze strany ING Bank ani zmínka o tom, že by něco takového chystali. Nejedná se náhodou o nějaký tzv. hoax na který někdo naletěl a zanesl to i zde do fóra?

Co říkáte na ocenění ING Bank jako "Nejlepší banka světa 2017"? Nevím jak tato banka působí v zahraničí, ale pokud jde o její působení v Česku tak bych rozhodně netvrdil, že je to nejlepší banka i když špatná není.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Smurfik 1. 11. 2017 13:28

Hoax to není, podle mých informací (četli jsem to v interním plátku jedné banky) to chystají od příštího roku, ale jestli to bude 1.1. nebo později, to tam nebylo.
Smurfik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Delitzsch 1. 11. 2017 19:24

Je to pravda. Veřejně o tom mluvil nějaký představitel ING v tisku, myslím, že to bylo asi v Hospodářských novinách teď na podzim. Už přesně to ale nevím. Měl by být běžný účet i platební karty. V průběhu příštího roku...

Výběry z bankomatu celosvětově zdarma nemusí být taková výhra, jak jsme poznali třeba u mBank.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 11. 2017 19:44

Možná to pravda bude, ale aby to nakonec nedopadlo podobně jako s kreditkami u FIO které měly být do konce minulého roku pak se to posunulo na příští rok který už pomalu končí a o FIO kreditkách se už přestalo mluvit a není známé jestli ve FIO vůbec někdy nějaké budou.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Taki 2. 11. 2017 06:28

Jsem ted zakladal dve inzenyrska konta (kvuli 500 + 300 + 1% na 3 mesice) a oni mi poslali 7,77 Kc s referenci "uvitaci platba". To si zjistuji zda ten ucet ooravdu existuje? Vzdyt to poznaji z toho, ze z nej prisla prvni platba.. (?)
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cziy 2. 11. 2017 07:58

Jo, to posilaji vsem.
cziy
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků