mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod libol 24. 4. 2017 17:47

kocham "logowanie.html" w odnośniku internetowym :-)
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod kardiaq 24. 4. 2017 18:31

Tak jako tak takhle jednoduse online a rychle zadna jina banka zpracovat vypoved neumi.
kardiaq
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Torns 24. 4. 2017 19:26

mBank sice umožňuje naklikat si výpověď v IB, ale pokud jde o výpověď rámcové smlouvy, tak se musí jít podepsat na pobočku nebo poslat poštou s úředně ověřeným podpisem. Viz https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... louvy.html
Torns
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Franklin 24. 4. 2017 19:29

Nesmíš věřit všemu, co garážová banka říká nebo píše. Já jsem to podepsal elektronicky z domova pomocí SMS a nikam jsem nechodil.

Takže pozor na šíření bludů. :!:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 24. 4. 2017 20:36

Franklin píše:Připomínám všem klientům mBank, že k 1.6.2017 se mění Obchodní podmínky, a díky tomu je možné podat výpověď kreditky nebo účtu s okamžitou účinností. Je potřeba se přihlásit přes následující odkaz a zvolit, jestli půjde o standardní výpověď (30 dnů) anebo okamžitou výpověď.

https://form.mbank.cz/forms/termination/logowanie.html

V mém případě došlo ke zrušení všech kreditek i účtů do druhého dne, což je fajn. 8-)


Další bývalý mRadní, který se odstřihl od mBanky ... ;-)

Z rebelů, kteří sami ukončili členství v mRadě, chybí v seznamu zcela odřezaných již jen zedna a bojler.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Suky. 24. 4. 2017 20:51

Franklin píše:Připomínám všem klientům mBank, že k 1.6.2017 se mění Obchodní podmínky, a díky tomu je možné podat výpověď kreditky nebo účtu s okamžitou účinností. Je potřeba se přihlásit přes následující odkaz a zvolit, jestli půjde o standardní výpověď (30 dnů) anebo okamžitou výpověď.

https://form.mbank.cz/forms/termination/logowanie.html

V mém případě došlo ke zrušení všech kreditek i účtů do druhého dne, což je fajn. 8-)

To písemné potvrzení v rámci takové výpovědi je zdarma či za 200?
Jinými slovy, co jsi zaškrtl? ;-)
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Franklin 24. 4. 2017 21:12

MirekM.: Jenom taková malá perlička na závěr: V roce 2015 jsem do mGarážovky poslal nesouhlas s Obchodními podmínkami. mGarážovka mi poslala písemnou výpověď všech produktů s výpovědní lhůtou 2 měsíce. Po uplynutí výpovědní lhůty se ale vůbec nic nestalo, všechno fungovalo i nadále. Neskutečný bordel. Chtěl jsem to poslat do ČNB, ale mGarážovka pak zavedla nové mKreditky s bonusovým programem, a tak jsem to nechal plavat a začal mGarážovku dojit. Teď už je ale definitivní konec.

Suky.: To písemné potvrzení jsem nezaškrtnul. Mně postačila PDF výpověď a taky ověření, že z IB všechno opravdu zmizelo. Mimochodem, je velice zábavné pozorovat chování IB, když v něm není aktivní mKonto. :mrgreen:
Franklin
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 25. 4. 2017 00:02

Ja jsem podal standardni vypoved bonusove mKreditky minuly tyden (po dukladnem vydojeni :-) ), par tydnu pred tim jsem definitivne zrusil vsechny mDebetky (klasickou i zlatou). Vlastni bezny ucet mKonto si ale umrtveny a vynulovany ponecham, spis jen z nostalgie a ze studijnich duvodu pro pripadne budouci novinky (zejmena v IB).

Predpoklad, ze bych nekdy znovu zacal mBank aktivne pouzivat pripadne i jako svoji hlavni banku je naprosto z rise scifi. Dnes uz je to pro mne bankovni mrtvola.

PS:
Jako jeden z vicero duvodu pri vypovedi mKreditky jsem uvedl "silene IB" :-), coz trochu rozhodilo pracovnici na pobocce pri podpisu vypovedi, evidentne ale nemela o IB mBank a stovkach jeho chyb/nedodelku/nedomyslenosti moc paru.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 25. 4. 2017 06:06

Suky: při výpovědi mKonta na FC cca před měsícem a něco nám nabízel pracovník FC potvrzení o zrušení za 200 Kč. Byla to ale klasická výpověď s měsíční výpovědní dobou.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 25. 4. 2017 17:17

IB od mB je sice na <i>, ale IB od RB (eBank) je na <ii> ...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Turt 27. 4. 2017 09:43

Doporučuji censored
Turt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 27. 4. 2017 11:26

DrumSession píše:IB od mB je sice na <i>, ale IB od RB (eBank) je na <ii> ...

A to proc? Prvni melo PDA verzi, jako asi jedine umi zobrazovat i cas transakce, neomezena historie, od zacatku funguje online ne jak ostatni tehdy davkove, vzdycky slo posilat penize slozenkou na postu apod... Hodne novejsich jako napr. Ing, era se s tim neda ani porovnat...
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dinkylinky 28. 4. 2017 14:41

Přesně tak. A navíc takové ING Vás každé 4 minuty otravuje, že se během 20 sekund odpojí IB. Pokud náhodou přepnu okno, vyruší vás dítě, tak můžete psát příkaz znovu, což se mi stalo už 2x. V IB RB tě neodpojí, neotravují ani po půlhodině.
Era, Airbank zase vyžadují vše rozkliknout. Neumožňují zvolit mezi detailním a jednoduchým zobrazením historie transakcí.
Vzhledově je IB RB opravdu v raných začátcích IB, ale pokud to používám jako hlavní banku, tak mě zajímá hlavně funkčnost. Tu si představuje každý jinak. Pro mě je ale naprosto podstatné to, co jsem psal na začátku. To se asi s novým IB RB změní, pak mám ale náhradu GE Money nebo Equu.
dinkylinky
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 29. 4. 2017 13:31

V rannych zacatcich IB (to je druha polovina devadesatych let) meli pristup k internetu lide s IQ, dnes ma pristup "kdekdo" a ten (zamerne nepisu negramot) oceni omalovanky a barvicky a velka tlacitka jako je zvykly v novinach Blesk a Super a v aplikacich na tabletu a ze spousta drivejsich funkci daneho IB nefunguje - to je mu je asi jedno, IQ jde do pozadi, designuje se pro masy...

Ps: ten vzhled by snad slo nastylovat pres CSS, nebo ne?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod guuruu 2. 5. 2017 13:37

Da se v IB nejak nastavit, aby mesicni vypis chodil v PDF misto HTM?
guuruu
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků