mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Persbrandt 22. 6. 2017 23:52

Tsk to bylo dobre, kdyby aspon tak. Abych pak zase mohl zacit rusit. Teda pokud bych tim nijak neohrozil ty bonusy, doufam, ze nemaji jeste nejake skryte podminky...
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 26. 6. 2017 11:22

Koukám, že ti podvodníci zatím druhou část odměny neposlali...
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 26. 6. 2017 15:00

Taky mi nic nedorazilo :(
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod 07Petr 26. 6. 2017 22:39

Mně taky nic, poslal jsme reklamaci na tarifomat. Níže uvedená infomace nebyla pravdivá. :-\

Vážený kliente,
s potěšením Vám sdělujeme, že Vaše odměna - speciální bonus ve výši 500 Kč - byla schválena. Podklady předáváme účetnímu oddělení k zajištění platby, nejzazší termín pro odeslání odměny na Vaše mKonto je 23. 06. 2017
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 07Petr 27. 6. 2017 09:05

Už napsali:
.... jak je uvedeno v emailu, v pátek 23. 6. 2017 byla odměna odeslána a jelikož se jedná o platbu odeslanou před víkendem, trvá její doručení až několik pracovních dní. :-(
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 27. 6. 2017 10:22

Takže další lež :)
Dyť furt tvrdím, že jsou to podvodníci :)
Hlavně že prachy už konečně dorazily :)
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 6. 2017 11:57

Mně tedy platby na 2 účty dorazily dnes, což je jasně o den později oproti slibu. No, žíly mi to netrhá, ale ta jejich odpověď ... na tu bych skoro rád reagoval. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Persbrandt 27. 6. 2017 15:20

jasne, pokud jsou penize z Fio poslany v patek, tak snad musi dorazit do mbank v pondeli, at je posila epojisteni nebo papez, tak nevim co to tady vykladaji za historky...

-- 27. 6. 2017 16:28 --

Ale ted koukam, ze mi dnes taky konecne dorazila druha cast toho bonusu.
Naprosto teda nechapu, jaktoze mi neprisel o te platbe ten tzv. email push z mbank, samozrejme jsem predpokladal, ze to je notifikace i o prichozich platbach. Hlavne, ze jsem ho nastavoval v ton jejich prisernem IB (ktere dela problemy na starsich PC) a ciste informativni pasivni operaci jsem musel potvrzovat autorizacnim sms kodem. Jak se ukazalo, nakonec asi zbytecne. Nebo nechapu, co je email push?

Takze myslite, ze tedka uz muzu bez obav zrusit to mkonto?
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 27. 6. 2017 15:51

mBank posila email push vzdy az druhy den rano se souhrnem plateb predchoziho dne.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 29. 6. 2017 15:15

Nemate zkusenost, co se stane, kdyz kartu zaslanou k mkontu ted zrizenemu budu ignorovat a neaktivovanou ji necham lezet v supliku? Muzou mi uctovat nejake mesic. poplatky za vedeni karty?
Mailem jsem sice ted dostal po "pouhem" tydnu odpoved, ze mi v tomto pripade budou uctovany poplatky za nepouzivani karty, ale docela si dokazu predstavit, ze praxe bude od te odpovedi odlisna.
Normalne bych si mohl zavolat na mlinku a zablokovat kartu, jenze ja jsem si kvuli bezpecnosti ani nenechal vygenerovat ten kod pro mlinku.
Persbrandt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jichaj 29. 6. 2017 18:41

Zablokuj ji v bankovnictvi..
jichaj
Diskutér

Odeslat příspěvekod Zedna1 30. 6. 2017 08:50

Ten poplatek za neaktivovanou kartu by tam opravdu zacal naskakovat, takze jak pise jichaj, uplne staci zablokovat tu kartu pres IB v detailu dane karty je tam tlacitko Zablokovat (nebo podobny nazev).
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zc 30. 6. 2017 13:26

Z blogu https://www.mbank.cz/blog/post,704,zmen ... -2016.html
"... poplatky na vydané, ale neaktivované kartě, budou běžně účtovány jako u aktivovaných karet (po 3 měsících od vydání karty)...."

Karta se asi musí nejdříve v IB aktivovat a až pak ji lze v IB zablokovat (snad se nepletu). Nemusí na ní být provedena žádná platba.
zc
Návštěvník

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 6. 2017 14:39

Nepleteš. Přesně tak jsem to udělal, když mi teď vydali kartu, i když jsem to výslovně nechtěl.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod 07Petr 30. 6. 2017 22:43

Bože můj, kam ten svět spěje. Nejhorší internetbanking a pak se člověk dočte toto https://m.ihned.cz/byznys/c1-65787910-i ... polecnosti
07Petr
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků