mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 25. 5. 2018 07:43

Platba pres Google Pay se zauctuje na karte jako standardni platba na terminalu?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 25. 5. 2018 15:53

hannys85 píše:... tak už prostě žádná další banka nenabízí ze všech plateb na netu 2% bez omezení, co nakupuješ....

:arrow: viewtopic.php?f=316&t=1257673&st=0&sk=t&sd=a&start=90
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 25. 5. 2018 19:07

Ano, pravda ale karty mají určité specifika..U mall se dá čerpat prémie pouze po 500 a u ČEZ se to odečítá 1x ročně z vyúčtováni ČEZu, takže když máš elektřinu jinde, tak nic...Prostě mbank má "nejčistčí" podmínky.
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 25. 5. 2018 22:48

taylor729 píše:Platba pres Google Pay se zauctuje na karte jako standardni platba na terminalu?


Ano, navíc všechny platby on-line :-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jidis 26. 5. 2018 05:08

Jak online? Terminal neni internetova platba.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 5. 2018 06:14

Jako že ne off-line.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod jidis 26. 5. 2018 06:25

To nema na bonus vliv.
jidis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 26. 5. 2018 06:44

Aha, nedošlo mi, že musí nutně myslet každý na bonus.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod cosmicboy 26. 5. 2018 21:07

bado píše:Přesně tak, tohle je pro mne poslední kapka. Navíc když jsem chtěl promazat adresář již nepouživaných kontaktů, tak každý kontakt se rovná jedna autorizační placená SMS.
Po hodně letech celkem spokojenosti jdu pryč. Už prostě na ty jejich změny nemám nervy.


Skutečně jsou autorizační SMS nově placené nebo je to jen hoax?
cosmicboy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 26. 5. 2018 21:45

Ať do ceníku koukám, jak koukám, tak placené autorizační sms tam (zatím :D 8-P ) nevidím ... jo to takové notifikační sms, to už je jiné, bezahlen bitte, kafe 8-)
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 26. 5. 2018 21:48

I přímo ze zkušenosti mohu potvrdit, že autorizační SMS jsou zdarma. Platí se pouze za Push SMS (notifikační SMS), které nemusí klient využívat.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 1. 6. 2018 08:03

mBank v novém ceníku od 25. 5. zrušila poplatek 29 Kč za 2. a další platbu z eMaxu v měsíci.

Ani se nepochubila – ale ten poplatek byl u účtu úročeném 0,01% vždy jen pro ostudu, a veřejně to oznámit by bylo jen další připomenutí té ostudy, tak to docela chápu.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 1. 6. 2018 17:13

Tak asi to bude odměna klientům za několik, některých i zlatých, bludišťáků, které letos ve Zlaté koruně mBank získala. Sice nevím, jak se jim to podařilo, nebo za co jim lidi hlasy posílaj, ale je to tak :shock: .
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 1. 6. 2018 18:50

Dneska jsem vkládal kartou kterou jsem si neobjednal a přesto mi přišla, do jejich vkladomatu , sezralo mi to 4 tisíce , nevím co máme mezích vydaných z bankomatu budou v ČNB zkoumat.
Každopádně je to jediná banka která zadržuje a nepřipisuje peníze. Ostatní banky ČSOB, ČS, KB, RB , UCB , Moneta , airbank pripisujou bez kecu celou částku i když napíšou že bankovky budou zkoumány,
RB to taky trvá hodinu, tak aspoň chodím na pobočku , ale v mBank je to na dvě hodiny než to pripisou.
Nejhorší je že člověk chce tou jejich kartou zaplatit nákup benzínu 50 litrů a nemůže.
Platba na Praze 5 se do toho vycuranyho obratu 1500 Kč počitá nebo ne ?
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod jidis 1. 6. 2018 19:06

CS mi jednou zadrzela podezrelou bankovku vlozenou pres bankomat a trvalo to asi mesic, nez ji pripsala.
jidis
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků