mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 9. 2018 06:31

Já to tam tedy vidím:

https://www.mbank.cz/informace-k-produktum/dokumenty-ke-stazeni/dokumenty/akce/informace-k-doplnkovym-sluzbam_mkreditka_mkreditka-eshop_mkreditka-plus_mkreditka-broker-consulting_01-09-2018.pdf

2.1. Z každé zaúčtované bezhotovostní platby provedené prostřednictvím internetu kreditní kartou
mKreditka e-Shop v daném kalendářním měsíci, připíše Banka v následujícím kalendářním měsíci
odměnu ve výši 2 % z částky platby na mSpoření vedené na jméno majitele úvěrového účtu ke kreditní
kartě. Součet odměn připisuje Banka jednou měsíčně, přičemž maximální výše všech odměn je
stanovena částkou ve výši 200 Kč. Typy transakcí, které se nezohledňují do odměn, jsou uvedeny v
bodě 2.8.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod 1.5TSI 3. 9. 2018 06:35

Jo ono to je dole mezi souvisejícícmi dokumenty, už to vidím, ale nahoře u popisu bonusu je odkaz na staré podmínky. Ale za transakce v srpnu by měli i v září ještě připsat až 500 Kč ne? Jsem v srpnu nabil mKreditkou Sazka účet 25000 Kč.
:hm
1.5TSI
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 3. 9. 2018 07:54

Jo, za srpen ještě bude 500 Kč.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod noi2 9. 9. 2018 01:08

Dá se v appce podívat na pohyby mspoření? Když vlezu do Finance - pravidelné spoření, tak vidím zůstatek ale je to jediný účet, který nejde rozkliknout.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 1.4TSI 18. 9. 2018 05:25

Zatim nikomu zadni kaprici nepripluli? Minuly mesic pripluli uz sedmnacteho.
1.4TSI
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 18. 9. 2018 08:01

Zatím nic.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod carodei 19. 9. 2018 09:20

Da se nejak na dalku snizit uverovy ramec u kreditky mBank z 30000 Kc na 10000 Kc?
carodei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 19. 9. 2018 12:49

navyšovat lze poměrně snadno, snižovat prý jen výpovědní celého úvěrového rámce a žádostí o novou kreditku (riziko zamítnutí, časová náročnost, ...)

takže jsem se na snížení vykašlal (informace někdy z jara 2018, ale předpokládám, že stále aktuální)
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod carodei 19. 9. 2018 14:58

Dik.
carodei
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 21. 9. 2018 15:39

carodei a 1.4TSI psali, že jo. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod vlaju 21. 9. 2018 20:48

Možná jsem zaspal, nevím, od kdy, ale mBank umí vypnout bezkontaktní transakce. To jsem ještě neviděl u žádné banky, mBank byla alespoň jedna z výjimek, ne-li jediná, která umožnila vydat kartu bez bezkontaktní antény. U ostatních bank aby ji člověk složitě vrtal. A teď dokonce umí bezkontaktní platby prostě vypnout, klobouk dolů. Kdo víte, napište od kdy a jestli to umí nějaká jiná banka(Komerčka má nastavování limitů karty v IB po letech od mBank, takže předpokládám, že nikdo nespěchá a jen prostě zase mBank ukáže klientům, že to vůbec je technicky možné).
https://www.mbank.cz/informace-k-produk ... karty.html
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod taylor729 25. 9. 2018 08:19

Tento mesic si davaji na cas. Nebo uz nekomu byk bonus pripsany?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 25. 9. 2018 16:23

U mě zatím nic.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 26. 9. 2018 07:01

Předpokládám, že připíší 200 Kč ve čtvrtek večer, aby lidi na víkend naštvali. :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 26. 9. 2018 08:29

1.5TSI píše:Jsem v srpnu nabil mKreditkou Sazka účet 25000 Kč.
:hm

KK HB jde přes Sazku také protočit? Jaké jsou náklady?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků