mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod fyluta84 26. 9. 2018 19:14

mkreditka plus ..

někdo mi rikal, ze uctuji jen 100kč + , a je možný že třeba platbu vodafonu taky nezapočítají ?
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod taylor729 26. 9. 2018 20:33

Take potvrzuji ze bonus byl dnes pripsan v ocekavane vysi. Pripsani muselo probehnout behem odpoledne - dopoledne jsem kobtroloval a jeste tam nic nebylo.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lenka_2 26. 9. 2018 21:20

Ano, kapříci za srpen dnes připluli v plné výši 500 Kč/kartu.
Bonus za září už by měl být poloviční, ale radši přece jen udělám obrat v původní výši - co kdyby náhodou... Jak víme, u mBank to někdy od výhružek k činům trvá i řadu měsíců. ;-)
Pokud při objednání karty Curve zadáte kód 0WWBC (na začátku nula), získáte bonus 5 liber.
Lenka_2
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 15. 10. 2018 20:37

Tak mBank se už po několikáté přidává s akcí doporuč s odměnou. Nabízí až 1200Kč při splnění jednoduchých podmínek což pro zdejší pardály nebude problém ;-)

Pokud by měl někdo zájem napiště vzkaz, mbank mám takže vás můžu doporučit a přidám i část mojí odměny. ;-)
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod DrumSession 15. 10. 2018 21:02

Do kdy to platí?
PENÍZE z pohledu věčnosti nemají žádnou cenu a vlastně ani smysl zatím co
LÁSKA která JE nepočítatelná, ano !
ŠTĚSTÍ spočívá v tom, vědět, na co se mám vy...
DrumSession
Diskutér

Odeslat příspěvekod TnT2 15. 10. 2018 21:19

Do 14. prosince 2018 nebo do otevření 20.000 nových běžných účtů mKonto či mKonto Business, dle toho která z těchto skutečností nastane dříve.
ING Konto kód: 4592265 | Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Diskutér

Odeslat příspěvekod cz01 16. 10. 2018 06:24

Ne, nebudeš mít IČO...
cz01
Diskutér

Odeslat příspěvekod Honestus 16. 10. 2018 15:01

Nabizim pulku me odmeny za doporuceni, tj. 300Kc za zalozeni mkonta. Vice sz
Honestus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redhaven 19. 10. 2018 18:02

Účet v tomto Ústavu jsem letos zrušil přechodem k MB. Budu mět nárok případně na odměnu za založení účtu 600/1200 Kč v případě opětovného založení běžného účtu + podnikatelského? Potřebuji k založení podnikatelského IČO/DIČ ? A co ty další odměny za aktivní používaní až 1200Kč za 6 měsíců, opravdu to mBanka pak vyplácí nebo se to z ní musí dolovat horem dolem a reklamovat a reklamovat ?
Díky.
redhaven
Návštěvník

Odeslat příspěvekod peter23p 19. 10. 2018 18:44

K podnikatelskému potřebuješ IČO, odměnu dostaneš pokud už tam nemáš žádný účet
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 19. 10. 2018 19:29

V předchozích akciích bylo minimálně jednou i výslovně psáno, že uživatel může získat odměnu za běžný osobní účet a druhou odměnu za podnikatelský účet (nesměl se doporučit sám, ale dvě odměny pro nového klienta ano) - to tam je nyní taky, ale moc tedy nevím, jak si vyložit podmínku 2) g) v situaci, kdy mám osobní účet a chtěl bych s odměnou založit podnikatelský

spíše se klaním k názoru, že na odměnu nárok není nebo něco přehlížím/špatně chápu a můžu dostat odměnu pro nového klienta na podnikatelském účtu, ikdyž mám osobní účet?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 19. 10. 2018 20:02

Dle mě jsou oba účty na sobě - co se týká odměny - nezávislé.
Vasek06
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2018 21:24

já to minule zakládal a mě ty šmatláci normálně vytvořili jen nějaký 3 spořící účty místo business účtu.
v podmínkách mají že můžeš doporučit i sám sebe když už máš osobní účet a tlf již jednou registrovanej u mbank
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 19. 10. 2018 21:56

tomasvlasak píše:V předchozích akciích bylo minimálně jednou i výslovně psáno, že uživatel může získat odměnu za běžný osobní účet a druhou odměnu za podnikatelský účet (nesměl se doporučit sám, ale dvě odměny pro nového klienta ano) - to tam je nyní taky, ale moc tedy nevím, jak si vyložit podmínku 2) g) v situaci, kdy mám osobní účet a chtěl bych s odměnou založit podnikatelský

spíše se klaním k názoru, že na odměnu nárok není nebo něco přehlížím/špatně chápu a můžu dostat odměnu pro nového klienta na podnikatelském účtu, ikdyž mám osobní účet?
Ta podmínka 2) g) je dost špatně formulovaná a vlastně odporuje podmníce f) hned nad ní. Podle mě by tam mělo bejt uvedeno to co je uvedeno v podmínkách odměny 1200Kč
V žádosti uvedou do pole „Číslo mobilního telefonu“ jedinečné číslo mobilního telefonu,
které nemá v systému mBank zaregistrováno již existující klient mBank. Přičemž toto
ustanovení se nebude aplikovat v případě, že klient žádající o mKonto má již v mBank
mKonto Business nebo klient žádající o mKonto Business má již v mBank mKonto

A nebo je to myšleno tak, že se musí oba účty založit v jedné žádosti ale tahle volba je možná jen při zakládání podnikatelského účtu. :hm
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 10. 2018 22:13

to tel. číslo když právě doporučuješ sám sebe tak nemusí být jedinečné - které ještě nikdo v mbank neregistroval - pokud žádám o businness konto a mám již mkonto
někde dole to je i napsaný příkladně jak se vyplácí bonus.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor